Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze w GoW3 jest powrót do rzeczywistości tzn. do innych gier. W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałem zagrać w Dante Inferno ale coś mi się wydaje, że to będzie niewykonalne. To samo miałem po U2, HR.

 

No wlasnie... nieomal szkoda, ze te wszystkie hiciory juz powychodzily. Za nami U2, Bioshock 2, HR, GOW3... i na co teraz czekac? :(

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w GoW3 jest powrót do rzeczywistości tzn. do innych gier. W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałem zagrać w Dante Inferno ale coś mi się wydaje, że to będzie niewykonalne. To samo miałem po U2, HR.

 

No wlasnie... nieomal szkoda, ze te wszystkie hiciory juz powychodzily. Za nami U2, Bioshock 2, HR, GOW3... i na co teraz czekac? :(

RDR i Mafia 2. To dla mnie dopełnienie największych hitów tego roku.

Odnośnik do komentarza

Yo,

Kurde mam problme z Labiryntem...

Jestem w miejscu gdzie sa 3 kielichy i za cholere nie wiem co z nimi zrobic-2 napełnilme woda ale co z tym 3 -dzieki za pomoc i pozadrawiam

Dużo by tu opowiadać

 

Najgorsze w GoW3 jest powrót do rzeczywistości tzn. do innych gier. W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałem zagrać w Dante Inferno ale coś mi się wydaje, że to będzie niewykonalne. To samo miałem po U2, HR.

 

No wlasnie... nieomal szkoda, ze te wszystkie hiciory juz powychodzily. Za nami U2, Bioshock 2, HR, GOW3... i na co teraz czekac? :(

RDR i Mafia 2. To dla mnie dopełnienie największych hitów tego roku.

No a GT5 to nie?

To będzie hit-mam nadzieję

Edytowane przez Grigori
edytujemy posty, nie piszemy jedne pod drugim
Odnośnik do komentarza

Największy hit tego roku jeszcze przed nami - The Last Guardian.

 

Obecnie jestem w Ogrodach Olimpu i jest to chyba najgorzej wykonana lokacja w grze. Ale jeżeli chodzi o całą resztę, palce lizać, czysty miód. Walki z bossami zapamiętam na długo, system walki na piątkę, świetna muzyka, kapitalna lokacje, po prostu God of War w najwyższej formie. Jest to jedna z niewielu gier, którą ukończę przynajmniej dwukrotnie.

 

PS. Bez dwóch zdań najładniejsza i najbardziej efektowna gra na PS3.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w GoW3 jest powrót do rzeczywistości tzn. do innych gier. W bliżej nieokreślonej przyszłości chciałem zagrać w Dante Inferno ale coś mi się wydaje, że to będzie niewykonalne. To samo miałem po U2, HR.

 

No wlasnie... nieomal szkoda, ze te wszystkie hiciory juz powychodzily. Za nami U2, Bioshock 2, HR, GOW3... i na co teraz czekac? :(

RDR i Mafia 2. To dla mnie dopełnienie największych hitów tego roku.

No a GT5 to nie?

To będzie hit-mam nadzieję

Nie ma pewności, że wyjdzie jeszcze w tym roku :D

 

EOT

Odnośnik do komentarza

Pytania do znających serie ;p :

 

1.Imię Tytana, który pojawia się w grze God of War III na system PlayStation 3, a ponadto jest narratorem w grach God of War i God of War II na system PlayStation 2.

2.Jak nazywa się miejsce w górach, które Kratos oblega w grze God of War III (widoczne także w końcowych momentach gry God of War II)?

3.Imię boga, który w świecie God of War jest władcą Podziemi?

4.Który bóg występuje w grach God of War: Chains of Olympus na PSP oraz God of War III na PlayStation 3 i jeździ Słonecznym Rydwanem?

5.Na kim chce się zemścić Kratos w serii gier God of War na PlayStation?

 

Chcę wziąć udział w konqrsie i musze znać odp na te pytania ;)

 

 

 

E: To sie nazywa reklama ;O

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - udało się komuś wykonać wyzwania banity? Bo dla mnie na chwile obecną to kosmos jakiś jest - pomimo iż grę przeszedłem na Titanie bez większych problemów (BTW skuteczny i w miarę bezpieczny sposób na ognistego Cerbera to kopanie wszystkich jego psów z powrotem w niego i nawalanie go z łuku w międzyczasie + uniki a na satyry L1+O i combo przy wykorzystaniu trójkątów albo jak ktoś tu pisał Dusze Gorgony i zmienianie ich w kamień). Z tych wyzwań udało mi się póki co ukończyć pierwsze z utrzymywaniem się w powietrzu i zabijaniu Harpii, kolejne z zabiciem 50 wrogów w wyznaczonym czasie okazało się nie do przejścia na szybko i w sumie nie mam pomysłu jak zdążyć w wyznaczonym czasie. Reszty nie ruszałem oprócz jednej próby w walki z kopią samego siebie, która chyba w ogóle jest masakrycznie trudna. Jeśli komuś się udało zaliczyć te próby chętnie poczytam o jego strategii.

Odnośnik do komentarza

Pytania do znających serie ;p :

 

1.Imię Tytana, który pojawia się w grze God of War III na system PlayStation 3, a ponadto jest narratorem w grach God of War i God of War II na system PlayStation 2.

2.Jak nazywa się miejsce w górach, które Kratos oblega w grze God of War III (widoczne także w końcowych momentach gry God of War II)?

3.Imię boga, który w świecie God of War jest władcą Podziemi?

4.Który bóg występuje w grach God of War: Chains of Olympus na PSP oraz God of War III na PlayStation 3 i jeździ Słonecznym Rydwanem?

5.Na kim chce się zemścić Kratos w serii gier God of War na PlayStation?

 

Chcę wziąć udział w konqrsie i musze znać odp na te pytania ;)

 

 

 

E: To sie nazywa reklama ;O

 

1. Gaia

2. Olimp

3. Hades

4. Helios

5. Zeus

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - udało się komuś wykonać wyzwania banity? Bo dla mnie na chwile obecną to kosmos jakiś jest - pomimo iż grę przeszedłem na Titanie bez większych problemów (BTW skuteczny i w miarę bezpieczny sposób na ognistego Cerbera to kopanie wszystkich jego psów z powrotem w niego i nawalanie go z łuku w międzyczasie + uniki a na satyry L1+O i combo przy wykorzystaniu trójkątów albo jak ktoś tu pisał Dusze Gorgony i zmienianie ich w kamień). Z tych wyzwań udało mi się póki co ukończyć pierwsze z utrzymywaniem się w powietrzu i zabijaniu Harpii, kolejne z zabiciem 50 wrogów w wyznaczonym czasie okazało się nie do przejścia na szybko i w sumie nie mam pomysłu jak zdążyć w wyznaczonym czasie. Reszty nie ruszałem oprócz jednej próby w walki z kopią samego siebie, która chyba w ogóle jest masakrycznie trudna. Jeśli komuś się udało zaliczyć te próby chętnie poczytam o jego strategii.

 

Całkowicie inna półka jeśli chodzi o poziom zadań w porównaniu do wyzwań Olimpu, które były skandalicznie banalne w porównaniu do poprzednich części. Nie zaliczyłem żadnego póki co(nie to, że próbowałem lol), a gra po "splatynowaniu" powędrowała do kuzyna, więc najprędzej za tydzień się za to zabiorę, podobnie jak za przejście na Chaosie.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Dzieki ... no to nie zebralem jednej rzeczy ... :/

Wystarczy odpalić grę na byle jakim poziomie i zebrać ten skarb. Jest on na samym początku, więc nie ma problemu. Z początku myślałem, że wszystkie skarby trzeba zbierać od nowa na każdym poziomie trudności, ale na szczęście tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...