Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

dziwi mnie to, slyszalem teksty "nowa czesc wyjasni skad kratos ma tatuaże" ...

Czy w jedynce tego nie tlumaczy?

Z tego co zrozumialem to to nie sa tatuaze tylko jego skora miala taki ciemny kolor a kiedy zabil swoja rodzine to ich prochy (stad ten bialy kolor) przylepily mu sie do ciala w taki sposob i teraz tak wyglada jakby mial tatuaze.Nie jest tak?Mozliwe ze ja zle zrozumialem bo jakos tak wyszlo ze sie spieszylem i nie zwracalem zbytnio uwagi na filmiki i nie ogladalem wszystkich

 

Odnośnik do komentarza

 

Yano ta nowa to ma być interquel pomiędzy GoW 1 i GoW 2.

dziwi mnie to, slyszalem teksty "nowa czesc wyjasni skad kratos ma tatuaże" a przecież miał je juz nawet w COO, wiec skoro ta część nie ejst wcale pierwsza tylko prawie ostatnia to hmm dziwne

 

Nie wiem co mam rozumieć przez te tatuaże, ale chyba chodzi o tę bladą karnację, o której obszerne wzmianki były już w jedynce. Zresztą sam podtytuł to sugeruje, więc to będzie znana już historyjka.

 

edit: Dobra już wiem teraz o co biega.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość konstant

Mozecie mi ogolnie powiedziec ktore bronie sa warte ulepszania a ktore mozna o kant d*py rozbic? Czy raczej sa mniej wiecej wyrownane?

 

Podejrzewam, ze kwestia ta byla juz opisana, lecz nie chce wpasc w czelusc spojlerow czytajac temat;)

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem, gra boska :D

Mam jedno małe ale - raz odniosłem wrażenie, że za dużo jest walk z Zeusem, ale na to można przymknąć oko lajtowo. Po drugie ten motyw dobijania Zeusa - miałem czerwony ekran od jego krwi, a gra dalej kazała mi naciskać kółko. Okazało się, że mogę skończyć naciskanie kiedy chcę. I to jest durne, bo ja ponad pół godziny wciskałem te kółko myśląc, że inaczej nie skończę gry lub, że to jakiś błąd.

 

 

Miałem raz, że ta gra mi się zacięła porządnie, jak szedłem drugi raz po łańcuchu w górę.

 

Za to bardzo podobał mi się motyw mroku :]

Edytowane przez Grigori
spoiler!
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli grałeś w poprzednie części to możesz od razu zacząć na hardzie.

 

Na normal (god mode), bo jest później jeden cięższy fragment, chociaż ja sam zaczynałem od razu na titanie (hard) i nie narzekałem, bo ogólnie jest łatwiej niż w poprzednich częściach.

Znaczy się ten pod koniec gry ? no to rzeczywiście później :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli grałeś w poprzednie części to możesz od razu zacząć na hardzie.

 

Na normal (god mode), bo jest później jeden cięższy fragment, chociaż ja sam zaczynałem od razu na titanie (hard) i nie narzekałem, bo ogólnie jest łatwiej niż w poprzednich częściach.

Znaczy się ten pod koniec gry ? no to rzeczywiście później :whistling:

 

Chodzi o

satyry i cerbera

. No jasne, że później, niż wcześniej. :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...