Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy 2 lata temu kupiłem konsolę 60GB dostałem taką niebieską kartę, gdzie sklep mógł dać pieczątkę. Dzisiaj kupiłem PS3 slim i nie było ani karty gwarancyjnej, ani nawet tej niebieskiej karty na pieczątkę sklepu. Powinienem to reklamować czy jest to normalne? Oczywiście fakturę posiadam.

Edytowane przez Nagan
Odnośnik do komentarza

prosze o pomoc w wyborze :

 

ps 3 120gb + singstar + mikrofony (1399 zl ) vs ps3 120gb + 2x Ds3 + kz2 ( 1400zl ) vs ps3 250gb + uncharted 2 ( 1499)

do tego dodaje pytanie?

dysk 120gb starczy bez problemu czy warto zainwestowac w ten drozszy 250gb

 

czy tez brac mniejszy a potem w wrazie potrzeby kupic wiekszy

Odnośnik do komentarza

witam jak mozna usunac konto na psn ...

Chyba tylko Sony może to zrobić.

 

prosze o pomoc w wyborze :

 

ps 3 120gb + singstar + mikrofony (1399 zl ) vs ps3 120gb + 2x Ds3 + kz2 ( 1400zl ) vs ps3 250gb + uncharted 2 ( 1499)

do tego dodaje pytanie?

dysk 120gb starczy bez problemu czy warto zainwestowac w ten drozszy 250gb

 

czy tez brac mniejszy a potem w wrazie potrzeby kupic wiekszy

Możesz śmiało łykać 120GB, ja na swojej 80 mam około 10 instalek (na oko jedna ma średnio 3GB), ponad 10 gier z PSS róznych wielkości, pełno trailerów z PSS, muze, zdjęcia, tematy a mam jeszcze coś 8GB wolnego. Zawsze za rok czy dwa mozna zmienić na większy.

Odnośnik do komentarza

Hej mam taką sprawę. W zakładce GAME wcześniej miałem wszystkie gry, a teraz nagle zrobił mi się folder NFS Shift i w tym folderze znajdują się niektóre gry, głownie ps3 wykluczając FF7, ta gra jest bezpośrednio w zakładce GAME.

 

Jak przywrócić poprzedni stan? Tak aby wszystkie gry były bezpośrednio w GAME a nie w folderze.

Odnośnik do komentarza

chcialem zrobic jak pisałeś ale nie można. jest tylko sortowanie nie ma zmiany folderu, kopy czy cut i paste. nic z takich opcji tam nie ma. nie moge wyjąc tych gier z folderu Shift.

 

Wchodzisz w folder -> wybierasz grę -> wciskasz trójkąt -> masz opcje, wybierasz "Information" -> tam możesz zmienić nazwę albumu. Zmieniasz na jaką chcesz, a następnie zmieniasz sortowanie po albumie. Proste

 

Ewentualnie jak nie chcesz mieć pogrupowane w folderach to wciskasz będąc w zakładce game wciskasz kwadrat - zmienia się grupowanie

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

jest mozliwosc ustawienia, by dana gra zawsze wlaczala sie w okreslonej rozdzielczosci? np. FIFA 10, ktora uruchamia sie w rozdzielczosci 720p, chce by zawsze wlaczana byla w 1080i. wiem, ze mozna ustawic obslugiwane przez konsole rozdzielczosci i po prostu odhaczyc 720p, ale chce tego uniknac. wszystkie gry, dla ktorych natywna rodzielczosc to 720p wygladaja w niej lepiej, poza FIFA 10, ktora uruchomiona w 720p nie dziala dobrze. przy stalych fragmentach gry widoczny jest znaczny spadek fps, co uprzykrza gre. denerwuje mnie przed kazdym wlaczeniem FIFY 10 grzebanie w opcjach konsoli i odhaczanie 720p, by uruchomiona zostala w 1080i, a zaraz po meczu z powrotem - zaznaczyc 720p.

 

ps. z konsola jest wszystko ok. tak FIFA dziala na moim LCD FULL HD, a podlaczona do plazmy mojego ojca HD Ready dziala plynniutko na 720p.

ps2. na oficjalnej stronie FIFY jest napisane, ze natywna rozdzielczosc HD to 1080i :confused:

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem sprzedać swoją PS3 40 GB. Wziąłem się zatem za przeglądanie papierów - konsola kupiona 2008.05.24 (Saturn Planet), jest oryginał umowy, jest paragon, jest także karta SONY tylko informacji na temat okresu gwarancji brak - jest jakiś oficjalny próg, że SONY daje np. 2 lata czy coś takiego?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Mam taki problemik, wszyscy się cieszą demem GOW 3, a ja zauważyłem że od wakacji(wtedy jakoś założyłem konto) nie dostałem żadnego e-maila od SONY, kurde co jest grane ?

Ja mam już konto od niecałego roku i też nigdy nie dostałem, żadnej wiadomości od Sony - mam zaznaczone w ustawieniach aby otrzymywać od nich maile. Nie wiem czym to jest spowodowane, może kody na dema dostają tylko Ci, którzy dokonają zakupów w PS Store na określoną sumę?

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam już konto od niecałego roku i też nigdy nie dostałem, żadnej wiadomości od Sony - mam zaznaczone w ustawieniach aby otrzymywać od nich maile. Nie wiem czym to jest spowodowane, może kody na dema dostają tylko Ci, którzy dokonają zakupów w PS Store na określoną sumę?

Na pewno kasa wydana w PSS nie ma nic do rzeczy , bo na swoim koncie nie wydałem nawet złotówki a kody na bete MAG i demko GoW3 dostałem

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma pewien problem. Ściągnął ostatnio demko Bayonetty, Brutal Legend i wczoraj God of War 3 i wszystkie te gry ma czarno-białe czyli tak jakby TV nie obsługiwał NTSC. Czy kabel RGB załatwi sprawę ???

 

Na przykład taki :

http://www.allegro.pl/item788926907_kabel_rgb_tv_lcd_do_konsoli_psx_ps2_ps3_pal_ntsc.html

 

Na 100 % kolegi tv nie obsługuje NTSC, ale czy ten kabel da radę to naprawić ???

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie, czemu podczas grania on-line, zamiast słyszeć co ludzie mówią przez mikrofon, to wydobywają się z moich kolumn tylko czaski, a jedynie tylko nie kiedy pojedyncze głosy. Oczywiście taka kolej rzeczy dzieje się we wszystkich grach.

Nie do konca rozumiem.Jesli masz headseta, zmien w opcjach, aby glosy byly slyszane w sluchawce headseta,a nie poprzez glosnik. Jesli zas masz tak celowo ustawione(bo np. tak wolisz) ,winowajca moze byc lacze(za wone?), tudziez nieprzekierowane porty dla konsoli w routerze(jesli uzywasz).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...