Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na którymś fw pamiętam był bug, który wyłączał w ten sposób i powiadomienia o trophy, choć ja tam lubię ten "brzdęk".

 

Sony z własnej woli nie da go wyłączyć, musi przypominać o tym że zdobyłeś jakąś kolorową ikonkę do menu i a nóż, widelec ty lub ktoś porównując pomiędzy sobą zechce kupić tą grę. Marketing ;) Na CFW możesz sobie wyrzucić tą ikonkę w ogóle z zakładki game i na starcie zrobić 100%. Taki półśrodek dla tych co systemu trophy nie lubią.

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie myślałem , że to celowa zagrywka Sony. Znajomi i wiadomości mi nie przeszkadzają , tylko trophy. Tak się składa , że na PS3 gram tylko w exclusivy i tylko dla funu , a jak słyszę ten "brzdęk" od razu załącza się u mnie ciekawość , co prowadzi do przerwania gry/napięcia bardzo często w ważnym momencie fabularnym. Takie zboczenie , choć przyznam , że z tym walcze ;) , a od zdobywania punkcików mam X-a.

Dzięki za odp.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Czy Online Pass działa na wszystkich kontach na danej konsoli? Gdybym zrobił tak, że założę osobne konto na którym aktywuję Online Pass do gry, będę grał na swoim głównym, a jak już przejdę grę i będę chciał ją sprzedać to sprzedam ją razem z kontem na którym aktywowałem OP, tak żeby kolejny właściciel mógł sobie grać po sieci to zadziała?

Odnośnik do komentarza

Działa na 100% (sprawdzane NFS'a i UFC)

 

Podobno nie działa przy sharingu na 5 konsol (nie można grać w tym samym czasie - nie wiem na 100% bo sam nie sprawdzałem)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

GT5 też nie odczytuje w całości wszystkiego z dysku. Możliwe nawet, że żadna gra. Także jedyne wyjście to CFW i jakiś OBM (jedyne rozwijane to multiMAN, Gaia i Rogero).

 

Szkoda trochę, liczyłem na to że Sony zmądrzeje widząc co MS i scena PS3 zrobili w tej sprawie, zaimplementują to oficjalnie (skoro boją się wymuszać tego na dev ;]).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...