Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@CoATI: No ale jak ma je deaktywować skoro nie może się na to konto zalogować?

 

Nie trzeba deaktywować konta, usuń stare konto razem z profilem i załóż nowe na nowy adres e-mail - nic nie musisz aktywować czy deaktywować, ponieważ Twoja konsola już jest przypisana do jego konta.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam, wg mojego zdania coś nie tak dzieje się z moją konsolą (PlayStation 3 120 GB slim) i chciałbym również zasięgnąć Waszej opinii na ten temat. Problem wygląda następująco, raz na jakiś czas 30 minut grania lub na jakąś większą akcję (np. wybuchy w grze Uncharted 2) spadają mi FPSy. Na oko mogę określić, że spadają mi do 10 - 15 klatek na sekundę. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich proszę o pomoc bo ja już nie mam sił i wiary:/

 

Chciałem podłączyć moją radiówkę do Ps3 laptopa (win XP) bez routera bo z tego co mi wiadomo dzieli łącze.

 

Mam badziewie co się nazywa Engenius Wlan USB 2.0 Network Adapter wygląda tak

 

http://u3d.pl/product-pol-3394-Senao-EUB-362-EXT.html obsługuje go program

 

Wlan Usb Client Utlity

 

Wyłączyłem osłonę rezydenta wyłączyłem Zapora systemu Windows/Udostępnianie połączenia internetowego i udostępniłem łącze.

 

Pomoc brałem z http://www.ps3info.pl/forum/index.php?/topic/386-faq-laczenie-ps3-z-internetem/

 

http://manuals.play :szampan: station.net/document/pl/ps3/3_15/settings/connectadvance.html

 

Podłączyłem kabel i tylko mi w konsoli ip wykrywało a potem błąd blad serwera 80710102

 

Internet mam z Media 4

czy to znaczy ze mogę zapomnieć ? Proszę o odpowiedzi i dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza

Siema,

 

Laser mi padł przez nowe dwuwarstwówki na których wydawane są teraz wszystkie gry. Wyjąłem stary żeby sprawdzić jaki to model (w 40GB to konieczne). No i model to KES-400A ale reszta cyferek pod modelem i na dolnej nalepce nie zgadza się z tymi wystawianymi na aukcjach. I teraz pytanie, czy kupując taki laser konsola będzie miała problem z czytaniem gier?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś bawił się w przenoszenie danych po między konsolami? Niby wszystko jest na ładnie wyjaśnione, a mimo to jakoś nie działa. Piszą że należy połączyć wyłączone konsole kablem sieciowym, nic nie pisza o switchach czy innych hubach, włączyć i lecimy. Niestety po podłączeniu kabla i odpaleniu obu maszynek lampki na karcie sieciowej nie mrugają, a niby powinny. Po włączeniu programu to przenoszenia danych na konsolach też nic się nie dzieje. Jedna tylko wyświetla "Czekaj..." a druga szuka konsoli docelowej i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

A na drugiej konsoli (docelowej) potwierdzasz operację?

 

Polecam lekturę: http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/3_21/settings/transferutility.html

Co masz na myśli przez potwierdzenie operacji? Docieram do ekranu na którym jest wybór odbiór/wysyłka. Wybieram odpowiednią rolę dla każdej z konsol i nic się dalej nie dzieje. Mogę tylko wcisnąć kółko - czyli cofnij. Żadnego paska postępu, jedynie jak pisałem docelowa wyświetla "czekaj..." a wysyłająca szuka konsoli dobierającej dosyć długo po czym sugeruje że kabel jest odpięty. Karty sieciowej LAN używałem w niej tylko raz, 2 lata temu jak tylko ją kupiłem. Godzinę później podłączyłem ją przez wi-fi i od tamtej pory zapomniałem o jej istnieniu.

Powalczę w domu jeszcze z tym grajdołem popołudniu w oparciu o instrukcję którą mi przesłałeś, ale wydaje mi się że sieciówka padła mi starej grubasce :/

Kabel nie może być przyczyną, bo sprawdzałem 3 różne kable, jeden z nich był fabrycznie zapakowany który dostałem do routera. Chyba że ma być to kabel z przeplotem - co miało by dla mnie więcej sensu skoro łączymy konsole bezpośrednio, ale ja tam stary komputerowiec jestem i się nie znam ;)

 

 

Edit: ok, chyba już wiem co robiłem nie tak. Zdezaktywowałem tylko jedno konto z PSN, a mam na konsoli dwa. No jeszcze 7 godzin i się przekonam czy mam rację ;)

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza

Nieważne czy masz krosowany czy "prosty" powinno działać na obu. A długo tak czekasz? Może druga konsola przygotowuje miejsce i sprawdza wszystko? Jak robiłem backupa to konsola "kazała" mi czekać jakieś 10 minut zanim rozpoczął się proces.

 

Odnośnie tej drugiej konsoli to miałem na myśli to czy obie konsole są podpięte do TV - kiedyś jednemu użytkownikowi "nie działało" ponieważ nie potwierdzał operacji na konsoli docelowej - nawet jej nie podpiął do TV ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Witam, PS3 posiadam od jakichś 12 godzin i w trosce o jej długie i zdrowe życie chciałbym się bardziej obeznanych kolegów zapytać czy ustawiając ją w taki oto sposób- chodzi mi głównie o bliskość wieży (mały metraż dokucza, oj dokucza):

kliknie jakiś dobry człowiek i rzuci okiem na fotkę ??

narażam ją na jakieś nieprzyjemności typu przegrzanie, no ogólnie- 'czy to tak, Panie, może stać'??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...