Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Slimka (mod. 320GB) nie ma z prawej strony otworów wentylacyjnych - tylko front ( tam, gdzie chyba jest HDD) i tył. Stary FAT jak najbardziej je miał ;)

 

@Wielki K - jeśli to wszystko się mocno nagrzewa to mimo wszystko ja bym jej poszukał innego miejsca ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Przysługują jakieś korzyści z zarejestrowania konsoli na stronie pl.playstation.com? W zakładce Moje konto-> mój sprzęt mam napisane "Konfiguracja konta nie została ukończona. Zarejestruj swoją konsolę PlayStation, aby wziąć udział w losowaniu nagród." Nie chodzi chyba o losowanie nagród związane z konkursami na głównej stronie?

Odnośnik do komentarza

Przysługują jakieś korzyści z zarejestrowania konsoli na stronie pl.playstation.com? W zakładce Moje konto-> mój sprzęt mam napisane "Konfiguracja konta nie została ukończona. Zarejestruj swoją konsolę PlayStation, aby wziąć udział w losowaniu nagród." Nie chodzi chyba o losowanie nagród związane z konkursami na głównej stronie?

 

Ja mam zarejestrowaną i nic to nie daje oprócz tego, że ... jest zarejestrowana na stronie PS ;].

Odnośnik do komentarza

Cześć. Niedawno nabyłem grę Guitar Hero 6. Po niecałym miesiącu normalnego grania ( grałem max. godzinkę dziennie, nie 'szarpałem' zbyt mocno 'struny') strum bar zaczął się powoli zacinać, zacinał się i zacinał... teraz nie łąpie dźwięków praktycznie w ogóle. Czy jest to powód do reklamacji? I ew. czy można to jakoś samemu naprawić bez konieczności rozkręcania całej gitary?

Odnośnik do komentarza

Przenosiłem dane z jednej PS3 na drugą, na tej drugiej chcę pograć w grę kupioną na PSS. Wyskakuje mi, że muszę aktywować system, aby zagrać w tę grę, gdy wchodzę do PSN, potem do Account Management i chcę aktywować system okazuje się że jest on już aktywowany, no ale w grę z PSS dalej nie mogę grać. Co robić ?

Odnośnik do komentarza

Przenosiłem dane z jednej PS3 na drugą, na tej drugiej chcę pograć w grę kupioną na PSS. Wyskakuje mi, że muszę aktywować system, aby zagrać w tę grę, gdy wchodzę do PSN, potem do Account Management i chcę aktywować system okazuje się że jest on już aktywowany, no ale w grę z PSS dalej nie mogę grać. Co robić ?

 

Deaktywuj i aktywuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kablami HDMI.

 

W domu pojawiło się nowe urządzenie HD i jemu oddałem swój dotychczasowy kabel HDMI, którego wykorzystywałem do grania na PS3. Kupiłem dwa inne kable hdmi i oby dwa nie działają z PS3. Jest cały czas czarny ekran lub wielka 'kaszka' (sieje obraz).

 

Czy to wina tych kabli? Czy może PS3/TV mam uszkodzone? WTF?

Odnośnik do komentarza

A tamten kabel działa ? Albo te z tym nowym urządzeniem ?

 

Podłączyłem znowu stary kabel do mojego TV+PS3 = WSZYSTKO OK.

Podłączyłem dwa nowe kable do mojego TV+PS3 = SIANIE OBRAZU

Podłączyłem dwa nowe kable do drugiego TV i dekodera HD = ZERO OBRAZU I AUDIO

Podłączyłem stary kabel do drugiego TV i dekodera HD = WSZYSTKO OK.

 

Czyli wniosek jest taki, że nowe kable są walnięte, tak?

 

Jeszcze jedno, czy duże znaczenie ma wersja kabla typu 1.3b / 1.3c ?

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...