Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pożyczyłem God of War III od kolegi i zauważyłem, że pudełko jest cieńsze i bardziej lekkie od pozostałych pudełek gier, które posiadam. Czy teraz wszystkie gry wychodzą w pudełkach od AMARAY?

 

Nie właśnie. Po GoW 3 kupiłem choćby Sly i pudełko jest normalne tylko właśnie w GoW3 (w takim exie) jest jakieś niedorobione.

Odnośnik do komentarza

Czy ten xboxowy pad micorsoftu dedykowany do PC Games for windows zadziała na ps3?

nie

pad dedykowany do PC to jest identyczny pad jaki jest do Xboxa 360, rozni sie tylko opakowaniem i moze jakas plytke ze sterami daja, przeciez nie wszyscy PCowcy muza wiedziec ze jakby kupili pad do X360 to bedzie dzialac na PC, dla tego od jakiegos czasu MS wpadl na pomysl zeby zrobic specjalne opakowanie dla PCtowcow i np w takim MM moglo to powedrowac do dzialu: sprzet dla PC...

 

tak samo zapewne zrobia niedlugo z kinectem...

Odnośnik do komentarza

@2UP

U mnie Uncharted 2 ma strasznie lipne pudełko. Trochę lepsze ma już GT5.

 

Teraz moje pytanie:

Czy żeby podlaczyc PS3 pod monitor LCD który ma tylko D-Sub potrzebuje ciągle ten VGA Box (którego na allegro nie ma) czy może już wymyślono jakieś przejścióweczki w normalnej cenie? (monitor ma rozdziałkę 1680x1050, czyli 16:10, ale tryb 720p powinien śmigać, c'nie?)

Wiem, że temat wałkowany dużo razy, ale technologia idzie na przód z dnia na dzień :P

Nevermind

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Pożyczyłem God of War III od kolegi i zauważyłem, że pudełko jest cieńsze i bardziej lekkie od pozostałych pudełek gier, które posiadam. Czy teraz wszystkie gry wychodzą w pudełkach od AMARAY?

 

Nie właśnie. Po GoW 3 kupiłem choćby Sly i pudełko jest normalne tylko właśnie w GoW3 (w takim exie) jest jakieś niedorobione.

Oficjalnie tylko trzeci GoW miał takie pudełko. Nie oficjalnie w Empiku na półkach sklepowych wszystkie gry są w tych pudełkach, co więcej u mnie mają tandetne ksera okładek (kolorowe, ale widziałem też czarno-białe). Ja zaopatrzyłem się w kartę zdrapkę specjalnie dla pudełka, ewentualnie kup na aledrogo normalne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno PS3 slim 160 GB, nówka sztuka. Niestety bez gwarancji. Dziś ściągnąłem demo Heavy Rain i tu pojawia sie problem. Na samym początku jest taki moment w którym należy potrząsnąć padem aby koleś skorzystał z inhalatora. Próbowałem na wszystkie sposoby poruszać tym padem i za cholere nia da rady, żadnej reakcji. Podejrzewam że pad ma niesprawny żyroskop w jednej osi, tej odpowiedzialnej za ruchy góra, dół. Ściągnąłem warhawka i normalnie gra reaguje na ruchy przód, tył i prawo, lewo. Reszta pada działa prawidłowo. Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza

Pożyczyłem God of War III od kolegi i zauważyłem, że pudełko jest cieńsze i bardziej lekkie od pozostałych pudełek gier, które posiadam. Czy teraz wszystkie gry wychodzą w pudełkach od AMARAY?

 

Nie właśnie. Po GoW 3 kupiłem choćby Sly i pudełko jest normalne tylko właśnie w GoW3 (w takim exie) jest jakieś niedorobione.

Oficjalnie tylko trzeci GoW miał takie pudełko. Nie oficjalnie w Empiku na półkach sklepowych wszystkie gry są w tych pudełkach, co więcej u mnie mają tandetne ksera okładek (kolorowe, ale widziałem też czarno-białe). Ja zaopatrzyłem się w kartę zdrapkę specjalnie dla pudełka, ewentualnie kup na aledrogo normalne.

nie wiem czy "oficjalnie" wszystkie pudelka sprawdziles ale GT5 ma takie same chu.owe pudelko od AMARAY'a co GOW III

Odnośnik do komentarza

Pożyczyłem God of War III od kolegi i zauważyłem, że pudełko jest cieńsze i bardziej lekkie od pozostałych pudełek gier, które posiadam. Czy teraz wszystkie gry wychodzą w pudełkach od AMARAY?

 

Nie właśnie. Po GoW 3 kupiłem choćby Sly i pudełko jest normalne tylko właśnie w GoW3 (w takim exie) jest jakieś niedorobione.

Oficjalnie tylko trzeci GoW miał takie pudełko. Nie oficjalnie w Empiku na półkach sklepowych wszystkie gry są w tych pudełkach, co więcej u mnie mają tandetne ksera okładek (kolorowe, ale widziałem też czarno-białe). Ja zaopatrzyłem się w kartę zdrapkę specjalnie dla pudełka, ewentualnie kup na aledrogo normalne.

nie wiem czy "oficjalnie" wszystkie pudelka sprawdziles ale GT5 ma takie same chu.owe pudelko od AMARAY'a co GOW III

Widziałem pudełko od GT. Oby Killzone nie był w takim.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno PS3 slim 160 GB, nówka sztuka. Niestety bez gwarancji. Dziś ściągnąłem demo Heavy Rain i tu pojawia sie problem. Na samym początku jest taki moment w którym należy potrząsnąć padem aby koleś skorzystał z inhalatora. Próbowałem na wszystkie sposoby poruszać tym padem i za cholere nia da rady, żadnej reakcji. Podejrzewam że pad ma niesprawny żyroskop w jednej osi, tej odpowiedzialnej za ruchy góra, dół. Ściągnąłem warhawka i normalnie gra reaguje na ruchy przód, tył i prawo, lewo. Reszta pada działa prawidłowo. Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?

 

 

Odpowiedź jest prosta. Ściągnąłeś wersję na PS Move, tam padem można tylko chodzić.

 

Demo Heavy Rain z PSS jest tylko w jednej wersji - z dodaną obsługą PS Move, ale można zmienić w opcjach sterowanie z Move na pada. Poszukaj, na pewno znajdziesz. Ale jeśli już to zrobiłeś, to może rzeczywiście coś z padem.

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza

Spróbuj Rebuild Database z recovery. Na guglu widzę tylko, że pomaga sformatowanie dysku i synchronizacja trophy (czyli tracisz te zdobyte p[o ostatniej synchronizacji)... Możliwe, że jest to błąd związany z nieprzypisaniem trophy setu do użytkownika (taka teoria). Można się pobawić na CFW, na OFW niestety nie da się kasować pojedynczych i sprawdzić na czym konkretnie polega problem.

Odnośnik do komentarza

Założyłem inne konto, odpaliłem przypadkowa gre, zrobiłem synchro i wszystko oki. Odpalam na tym samym koncie Dead Space 2 DE, i nie wchodzi na serwer. Jakiś problem jest z tą wersja niemiecką..

 

Na dodatek teraz też pojawił się błąd o kodzie 80711008. Co się kurde dzieje? Mam naturalnie OFW :rolleyes:

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...