Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie ma się co (pipi)ić i chyba trzeba zamawiać na PlanetAxel... :confused:

 

E: Z tą ceną i datą w tym roku to raczej pewniak - infolinia Playstation twierdzi że na 100% w tym roku w UE będzie premiera.

Poza tym hmv.com też ma cenę £89,99 :/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ok dziś dostałem te słuchawki :)

 

- za mocny bass (da się gdzieś to zmienić)

- uszy muszą się przyzwyczaić

- virtualne 7.1 rewelacyjne nawet nie wiedziałem że tylu szczegółów nie słyszałem przedem

- a niby czym mam sobie to ładować skoro Sony pożałowało dolara na kabel

- jakość mikrofonu ocenię dopiero jak będę miał BF3

 

Ale ogólnie są rewelacyjne za te pieniądze i mi do szczęścia więcej nie trzeba ;)

Odnośnik do komentarza

Ok dziś dostałem te słuchawki :)

 

- za mocny bass (da się gdzieś to zmienić)

- uszy muszą się przyzwyczaić

- virtualne 7.1 rewelacyjne nawet nie wiedziałem że tylu szczegółów nie słyszałem przedem

- a niby czym mam sobie to ładować skoro Sony pożałowało dolara na kabel

- jakość mikrofonu ocenię dopiero jak będę miał BF3

 

Ale ogólnie są rewelacyjne za te pieniądze i mi do szczęścia więcej nie trzeba ;)

 

Hehe nie masz kabla? Sony mówi: kup nowe słuchawki hehehe ;)

Teraz już wszędzie tną koszty, konsole "hd" sprzedawane bez hdmi itp

 

Czyli faktycznie dobry sprzęcik za dobra cenę. Jak ktoś nie ma na słuchawach przestrzennego dźwięku to propozycja sony jest chyba najkorzystniejszym rozwiązaniem jeśli idzie o jakość dźwięku/cena.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

planetaxel, już wiem teoretycznie dlaczego tak długo idzie przesyłka :(

 

Oni mają magazyny w Wielkiej Brytanii, Belgi, Niemczech i najśmieszniejsze jest to że oni chyba nie wiedzą gdzie leży Polska bo zamiast wysłać do Niemiec to w moim przypadku droga była taka

 

Nowy Jork->Niemcy->Wielka Brytania->Polska :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, swego czasu, jak się zrobiło głośno o tych słuchawkach to sam się ostro napaliłem na ich zakup. Aktualnie od 3 już lat użytkuję do grania/słuchania muzyki itp. przewodowych Creative Fatal1ty + headset Sony. Zastanawiam się czy nie opchnąć hs i nie kupić tego cacka. Mógłby się ktoś podzielić wrażeniami nt. dłuższego grania w różne tytuły oraz słuchanie muzyki + filmy? moich Creative używam uniwersalnie i jak na tą cenę sprawują się dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Da się te słuchawki podłączyć do urządzeń, które nie posiadają USB? Ciekawe czy słuchawki będą kompatybilne z Vitą...

 

PS: Kiedy tak w ogóle jest premiera w Polsce?

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Import. Z tym że na zapytanie Ultima mi odpowiedziała że dają 1 rok gwarancji na podstawie dowodu zakupu. Mad Games czy jak im tam to samo napisali.

 

Ponoć do końca roku mają być na 100% dostępne u nas - na poprzednich stronach dałem info że hmv i game.co.uk mają ustalone już niby premiery 2 różne daty) ale nic na razie oficjalnie Sony nie podało w sprawie HS'a. Ja osobiście po przemyśleniu czekam na oficjalne info (w kwestii ceny) bo bym mimo wszystko wolał w UE nabyć - jeśli wieści będą złe zamawiam z planetaxel z USA/Kanady.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Parę słów ode mnie na temat tego HS:

- po pierwsze - z tymi słuchawkami słychać to, czego nie było słychać wcześniej... Po prostu. Jakość dźwięku jest REWELACYJNA. W Wipeout soundtrack jest słyszalny dookoła (muzyka otacza pojazd), bez problemu można rozróżnić skąd dobiegają dźwięki. W Vanquish wszelkie wybuchy, lecące pociski czy odgłosy walki MASAKRUJĄ USZY, człowiek się zastanawia jak do tej pory upośledzone były gry bez takiego dźwięku. W InFamous fajnie słychać odgłosy prądu przebiegającego przez ciało bohatera - Cole ma na drugie imię Amper, jego ojciec to Volt, a szwagier to Tesla.

- bass, nooooooooooooooooooo. Ja LUBIEĆ. Bass daje po uszach, a do tego jest czysty, ZERO przesterów. Mi osobiście bardzo odpowiada, choć niektórzy posiadacze tego HS narzekają.

- adapter USB - dla niektórych wada bo słuchawki powinny działać przez BT, ale z drugiej strony adapter daje uniwersalność. Można słuchawki podłączyć do PC czy Mac. Coś za coś.

- słuchawki kupiłem w PlanetAxel i od momentu wysłania paczka szła 2 tygodnie bez 1 dnia. Zapakowane były super, dotarły w stanie dziewiczym.

 

Od siebie polecam, bo warto. Tyle w temacie.

 

edit

W ramach rozgrzewki przed Uncharted 3 postanowiłem zagrać w Uncharted 2 i przetestować słuchawki. W skrócie - dźwięk ROZWALA. Rozdział z wagonem - słychać pojedyncze podmuchy wiatru, uderzenia odpadających elementów wagonu mają swoją moc, zagłuszają wszystko dookoła. Borneo - kałach nigdy nie brzmiał tak dobrze, słychać uderzenia kul daleko na nami po chybionych strzałach przeciwników. Epizod z helikopterem - bez problemu można rozróżnić skąd helikopter nadlatuje, jak jest nad głową Drake'a to dźwięk aż dudni w uszach. Deszcz i helikopter - padający deszcz jest wszędzie, dookoła nas. Nie z lewej czy z prawej, ale jest wszędzie. Grzmoty błyskawicy słyszane w oddali wraz z echem są rewelacyjne.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może napisać w jaki sposób jest przesyłany dźwięk? Cyfrowo czy radiowo?

 

@Old_Kyo

Nie wiadomo jak będzie z premierą u nas. Jakiś czas temu na amerykańskim rynku pojawił się odchudzony zestaw słuchawkowy ( http://niezgrani.pl/2010/11/08/bardzo-ladny-nowy-headset-do-ps3/ ). W Europie do tej pory nie miał premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...