Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pedal zglosilem do centrum pomocy techniczne EA.W sumie juz powinien byc, ale dam im jeszcze ze dwa trzy dni.Co do jego awaryjnosci to zalezy od tego jak kto gra.Mi jest nie wygodnie trzymac stope bezposrednio na nim i nie jako wisze ze tak powiem stopa nad nim.Umocnic...chyba tylko przykrecajac jakas plytke od podstawy do mniej wiecej 3/4 dlugosci.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Mam pytanko odnośnie tej gry.

 

Zestaw nabyłem miesiąc temu na allegro. Ale dopiero dziś chciałem sprawdzić mikrofon w akcji i....nic. Nie działa.

Podłączyłem więc do kompa i bez problemu. Podłączam znowu do 360-tki, ale konsola w ogóle go nie wykrywa.

Podłączyłem wszystkie instrumenty naraz i tylko mikrofonu nie wykrywa....

Czy ktoś miał podobny problem. Wina konwertera, gry, ustawień konsoli...jakieś sugestie?

 

Za wszelaką pomoc z góry dziękuję.... jestem zrozpaczony :(

Edytowane przez Rafalinda
Odnośnik do komentarza
No dokladnie jak wyzej.Poniewaz mikrofon jest obslugiwany z poziomu pada.Sam zreszta chwilke na tym spedzilem hehe.

 

Dzięki bardzo chłopaki. Działa.

Sam bym chyba na to nie wpadł :D

A co do samej gry to wypasik zwłaszcza w pełnym składzie....teraz to zaproszę jakąś koleżankę, niech powyje będzie ciekawiej ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dostalem nowa stopke i powiem ze roznica jest nie do opisania.Przede wszystkim latwiej, duzo latwiej wybija sie dable.Utwory z ktorymi mialem problemt padaja jak muchy jeden za drugim.Ostal sie tylko Iron Maiden co by harda zaliczyc, ale tutaj inny problem jest niz stopka hehe.

Tak czy owak jak komus padnie pedal to nie ma co rwac wlosow z glowy... to nawet lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Dostalem nowa stopke i powiem ze roznica jest nie do opisania.Przede wszystkim latwiej, duzo latwiej wybija sie dable.Utwory z ktorymi mialem problemt padaja jak muchy jeden za drugim.Ostal sie tylko Iron Maiden co by harda zaliczyc, ale tutaj inny problem jest niz stopka hehe.

Tak czy owak jak komus padnie pedal to nie ma co rwac wlosow z glowy... to nawet lepiej :)

tzn ten pedal, co teraz masz stawia jakby mniejszy opor i dzieki temu latwiej jest walic w niego jak leci bardzo duzo zoltych lini na raz? :) powiedz, bo moze sam bym kupil, chcialbym wreszcie przejsc experta, zostalo mi z 6 piosenek, a zawsze zawodzi mnie pedal, po prostu wciskanie tego tak szybko nie jest mozliwe :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Argh...UDAŁO SIĘ !!!łanhandreteleven Pokonałem "Hammerhead" na hardzie w końcu i nie tylko :1pl:

 

Najprostsza rada da tych, co chcą, a nie mogą - ćwiczcie !!! Używajcie trybu Practice ! To naprawdę pomaga.

 

A jak ktoś kozaczy, to polecam ściągnięcie pakietu Metallici :o TO COŚ URYWA POŚLADY !!1oneoneoene Takiej miazgi dawno nie przeżyłem. Za expert się nawet nie biorę w tym przypadku, już sobie JuTubem zrobiłem sieczkę z mózgu :crazy:

 

A "Hier Kommt Alex" i "The Number of the Beast" na expercie to dobra rozgrzewka na optymistyczny początek dnia :D

 

PS. DO BUTCHERA: Wyzywam Cię na pojedynek !!!

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...