Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za odpowiedź. Postaram się skołować w domu internet (mam liveboxa, ale chodzi jak chce), to możemy się zgadać. Ja, jak na razie, gram na gitarce (na Expercie, choć jeszcze nie przeszedłem do końca), więc to by mi na początku odpowiedało. Na perce jeszcze nie miałem przyjemności, ale nie zaszkodzi spróbować :D

Odnośnik do komentarza

Heh, troszkę pograłem w Rock Band na perce i mogę podzielić się wrażeniami. Zacząłem na medium i jest całkiem sympatycznie. Nie ma większych problemów z koordynacją stopa-ręce, ale już moja dziewczyna i jej koleżanka mają czasami problemy na easy. Na gitarce też zaczynałem od medium, już taki ze mnie "debeściak" ;P A tak serio. Piosenki wymiatają, perka wymiata, noga napier$%^a. Dzisiaj obudziłem się z bolącym kolanem :/ Graliśmy chwilkę jako zespół - opcja wymiata. Nie wiem tylko, jak zrobić licznik x8 (na multi). Wiecie może?

Odnośnik do komentarza

na forum rock banda mozna zaproponowac swoja liste DLC...

 

oto moja propozycja

 

Week 1

 

rage against the machine - Bulls on Parade

Pink Flyod - Another brick on the wall part. 2

The Doors - Breakthrough

Nirvana - Come as you are

 

Week 2 - Punk Rock week

Green Day - American idiot

The Offspring - Why don't you get a job

Sex Pistols - Anarchy in the UK

The Exploited - I believe in Anarchy

 

Week 3

Slipknot - Wait & Bleed

Rise Against - Ready to Fall

Queen - We Will Rock You

Guano Apes - Lords of the Snowboard

 

Week 4 - Classic Week

Deep Purple - Smoke on the Water

Black Sabbath - Planet Caravan

Janis Joplin - Piece of my Heart

Jimi Hendrix - Hey Joe

 

 

Week 5

Metallica - The Unforgiven

Limp Bizkit - Faith

Linkin Park - In the End

Pantera - Cementary Gates

 

Week 6 - Your Parents playlist

Aerosmith - Livin on the Edge

Rolling Stones - Satisfaction

Santana - Put the Lights on

Van Halen - Dirty Moves

 

Week 7 -

Blink 182 - First Date

Foo Fighters - Down in the Park

Genesis - Kongo

The Scorpions - White Dove

 

Week 8 - Heavy, Too Heavy...

Machine Head - Ten Ton Hammer

Sepultura - Refuse/Resist

Pantera - 5 minutes alone

Life of Agony - Underground

 

Week 9

Red Hot Chilli Peppers - Otherside

Pearl Jam - Garden

Nickelback - Savin me

Linkin Park - From the Inside

 

Week 10 - Hardcore FTW!

Biohazard - Business

Pro-Pain - Full Taste of Freedom

Rise Against - Heaven Knows

Deftones - Shove it

 

Week 11

Jimmy Page & Robert Plant - Kashmir

U2 - Vertigo

Audioslave - Cochise

Yellowcard - Lights and Sounds

 

Week 12

System of a Down - Aerilas

P.O.D. - Southtown

Marylin Manson - Long Hard Road out of Hell

rage against the machine - Bullet in the Head

 

jak ktos zainteresowany to link...

 

http://www.rockband.com/forums/forumdisplay.php?f=9

Odnośnik do komentarza

SOAD i LPark we wcześniejszych Week'ach, Queens jako pierwszy utwór w Week 1, a Metallica bliżej ostatnich tygodni.

Ogólnie fajna lista, mimo iż wszystko zalezy od preferencji. Z podanych szczególnie NICE byłoby zagrać Otherside, The Unforgiven, Long Hard Road out of Hell (albo The Fight Song :) ).

Gdyby były takie utworki jak przez Ciebie proponowane gre nazwałbym ROCK BAND: Back to Roots, albo ROCK BAND: Best & Known. A znając życie będzie o wiele więcej nowiutkich zespołów.

Odnośnik do komentarza

Dodam swoje 3 grosze jako ze od 3 dni jestem szczesliwym posiadaczem :) Zaczalem od perki i sam sie zdziwilem swoja multi-taskowością bo po przejściu tutoriala wlaczylem medium i szlo calkiem calkiem :) Problemy oczywiscie są przy długich partiach gdze trzeba caly czas trzymac rytm a tu jedna reka gra na raz, druga reka na dwa, a stopa na cztery :) Ale po 1-2 dniach grania (i to tylko po pracy) było naprawde spoko, kazdy da sobie rade. Dojechalem w kazdym razie do Green Grass and High Tides ktora jest koszmarem... Przez pol piosenki, ktora trwa z 10 minut chyba, caly czas trzeba napieprzac to samo. Stopa mi odpadla przy 96% ostatnim razem.. :( Zaczalem harda, jakos idzie :) Pomysl wlasnych solowek jest swietny, czasem trudno cos do rytmu zagrac ale pomysl rewelacyjny. Bebny troche głośno tłuką, (tym bardziej jak sie człowiek wczuwa) i troche to wkurza czasami bo odrywa od piosenki tylko slyszy sie ten halas. Ale z drugiej strony pozwala czasem rytm "uslyszec"...

 

A z gitara zupelnie odwrotnie - nie ma tego klikania charakterystycznego dla gitarki z GH, co sprawia mi troche trudnosci, bo tu z kolei nie "slysze" rytmu i gram troche na czuja.. a i czas potrzebny na wsciniecia freta jest mniejszy. Piosenki latwe.. Na hardzie na razie zadnych trudnosci.. Ciekawe jak expert.. Sama gitarka wyglada rewelacyjnie, cieniutka, blyszczaca. Cos z tym czujnikiem ruchu jest chyba inaczej w niej. Jak gram na lezaca to czasem trudno mi wlaczyc star power, albo sam sie wlacza... W GH nie bylo takich klopotow. No i kabel troche lipa.. bedzie na pewno rewolucja w RB2 :P Do dolnych fretow sie nie przekonalem jeszcze, troche za daleko sa polozone, zeby tak reke odciagac, chyba ze to prawa reka na nich z zalozenia sie gra?

 

Mikrofonem tylko troche sie pobawilem (bo gluchy jak pien jestem) i nie czaje tych skal, oktaw czy czym tam sie operuje. Piałem jak kastrat do paranoid na easy i nawet sie udalo przejsc, ale to bardziej zabawka jest.

 

A i od razu z miejsca kupiłem Police i Black sabbath pack, sa extra! Co polecacie jeszcze?

 

No w kazdym razie, gierka rewelacyjna jest, cena koszmar, ale nie zaluje, nawet w obliczu zblizajacego sie RB2 (który zapowiedzieli akurat w dniu kiedy kupiłem, grrr). Tym bardziej ze w takim razie RB juz pewnie w ogole nie wyjdzie w polsce - EA przeczeka do RB2 (o ile w ogole kiedykolwiek czekali :P), perka juz jest i mozna cwiczyc (a pewnie zmienia tylko halas bebnow w RB2 - rewolucja! :P) a i obsuw też pewnie będzie jak z GH3..

Odnośnik do komentarza
Dojechalem w kazdym razie do Green Grass and High Tides ktora jest koszmarem.

Chwila grania i sie zdziwisz jaka latwa ta piosenka.Swoja droga to jedna z mych ulubionych :)

 

A z gitara zupelnie odwrotnie - nie ma tego klikania charakterystycznego dla gitarki z GH, co sprawia mi troche trudnosci

Zgadza sie... dla mnie gitara w tej grze nie istnieje ;/

 

 

Do dolnych fretow sie nie przekonalem jeszcze, troche za daleko sa polozone, zeby tak reke odciagac

Dokladnie.

 

A i od razu z miejsca kupiłem Police i Black sabbath pack, sa extra! Co polecacie jeszcze?

Metallica ofcozz.Fakt Blackened jest przegiety ale... :)

 

Poslij inwajta swoja droga bo nie widze jaki masz GT.

Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach grania (nizebyt częstego, niestety):

- piosenki świetne, niektóre chodzą mi po głowie całymi dniami,

- zabawa na perce - rewelacja. Nie jest taka trudna, jak niektórzy piszą (choć moi znajomi grają tylko na easy, a i tak średnio im idzie). Niestety, perkusja spowodowała/uaktywniła jakąś kontuzję kolana i teraz nie mogę się ruszać, o dłuższej grze stopą nie wspomnę,

- na gitarze (expert) wciąż nie mogę przejść jednej piosenki, ostatniej z końcowej playlisty. Reszta jest całkiem łatwa,

- czekam na jakiś DLC z Guns n' Roses (cała płyta Appetite for Destruction - marzenie :) ).

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...