Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

jak przedłużyć konto ps plus z portfela, mam tam 43 zł i chce wziąć na kolejny miesiąc. Pisze że do 28 lutego mam konto, ale nieda się dodać do koszyka, tylko wyskakuje żeby karte zarejestrować, ale nie chce tego robić, bo nawet niemam takiej która zadziała. Czy pobierze mi z konta po wygaśnięciu subskrybcji ? z portfela ? Czy 29 uda mi się kupić nową subskrybcje nic z tego nie kumam

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zapewne pytanie padło, ale nie mogę znaleźć dokładnie tego czego szukam. Rozumiem, że ja kupie grę na US to działa mi ona na moim polskim koncie, tak? A jak to wygląda później z DLC. Musze je kupować na US, czy z polskiego sklepiku będą działać normalnie?

 

Chcę kupić Assassina za 60 dolców bo jak patrze na 300zł to mnie oczy bolą.

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie gdzie wcięło zakładkę z grami PSX/PS2, która wcześniej była normalnie dostępna w PS Store z poziomu konsoli??

 

 

EDIT: Bez jaj, w SCEP siedzą naprawdę kumaci ludzie :confused: Napisałem też do nich zapytanie, do działu pomocy i dostałem wyczerpująca odpowiedź:
 

Raz na jakiś czas dokonujemy zmian w PlayStation Store, celem dostosowania usług do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników.
Bardzo nam przykro jeżeli dokonane przez nas zmainy nie są satysfakcjonujące.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o ponowny kontkat.

 

 

 

Czyli co? (pipi)? Nie wiem komu przeszkadzała zakładka z grami PSX/PS2. Po cholerę mieć listę gier pod ręką jak można się męczyć i je ręcznie wyszukiwać. Idiotyzm. :confused:

 

 

EDIT2:

 

Ja pierdzielę, co za pajace. Zapytałem zatem, czy zakładka z grami powróci i otrzymałem kolejną super odpowiedź:

 

Jeżeli chodzi o zawartość PlayStation Store to zawiera on tylko wersje cyfrowe gier, a co za tym idzie gry na platformy PS ONE oraz PS2 nie są dostępne.

 

 

Co za niekompetentni ludzie tam pracują :/

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Przelalem 5 zeta, wszystko wpisalem i ciagle wyskakuje "nieprawidlowy numer karty"

Niestety nie działają karty Visa Electron z BZWBK...już. Kiedyś szło bez problemu nawet na konto USA ale teraz już niestety nie.

Maestro i Mastercard wchodzą jak złoto.

 

Mam kartę MasterCard i za nic w świecie nie mogę nic kupić za jej pomocą z PS Store...

Kupuję gry z Humble Bundle, GoG itd. wszystko śmiga, a na PS3 od dawien dawna, odkąd pamiętam zawsze problemy.

 

Nie wiem coś źle wpisuję? Może ktoś powiedzieć jak to dokładnie zrobić

 

Czytałem że wszystko wielką literą, że bez polskich znaków, potem że niby dokładnie tak jak w banku, a przecież w banku mam polskie znaki. A co np. z polem województwo jak mieszkam w wamińsko-mazurskim, też pewnie nie wiadomo jak pisać, a w banku nigdzie tego nie mam wpisanego.

 

Paranoja jakaś, chcę dać im kasę a oni nie chcą jej przyjąć, nic tylko piracić

Odnośnik do komentarza

takie wybredne jest playstion. czesto ludzie wlasnie pisza ze gdzie indziej dziala a w pss niechce. jak dla mnie to te wszystkie ulice, miasta, wojewodztwa to sa niewazne, znaczy trzeba cos tam wpisac ale jak ma przejsc weryfikacje to z "glupotami" przejdzie. tu tylko tak na prawde chodzi o numer karty, date waznosci i kod CVV2 lub CVC2

ta karte masz kredytowa czy taka "zwykla" z banku?

Odnośnik do komentarza

jak dezaktywujesz na konsoli konto, to zadne gry zakupione z tego konta nie odpala sie

 

@Square

na pewno jest mastercard do wyboru :)

 

@QstomPL

taka zwykla karta dodawana do konta to raczej nie zadziala w pss, moze jakies platnosci internetowe trzeba wlaczyc czy cus (tak wiem ze w innych miejscach Ci dziala)  zadzwon, odwiedz swoj bank cos sie moze dowiesz

btw. ja polecam karte przedplacona, dziala bez problemu, udaje kredytowke i smiga jak ta lala :) 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

panowie mam problem, mianowicie naszło mnie żeby kupić sobie residenta w promocji i wszystko pięknie potwierdziłem zakup i czekałem aż zatwierdzi ale wyskoczył błąd że chwilowo nie moge i żebym spróbował pózniej, spróbowałem za chwile i tym razem mi się udało, ale weszłem zaraz po tym na konto bankowe i okazuje się że pieniądze mi dwa razy pobrali z karty kredytowej. i tu moje pytanie czy można liczyć na zwrot tych niesłusznie pobranych pieniędzy ?

Odnośnik do komentarza

panowie mam problem, mianowicie naszło mnie żeby kupić sobie residenta w promocji i wszystko pięknie potwierdziłem zakup i czekałem aż zatwierdzi ale wyskoczył błąd że chwilowo nie moge i żebym spróbował pózniej, spróbowałem za chwile i tym razem mi się udało, ale weszłem zaraz po tym na konto bankowe i okazuje się że pieniądze mi dwa razy pobrali z karty kredytowej. i tu moje pytanie czy można liczyć na zwrot tych niesłusznie pobranych pieniędzy ?

moj znajomy za taki myk dostał rekompensatę od sony. czyli sumując: zwrot kasy +  wybor dowolnej gry za free(z tym, ze nie hitu z tego roku).

pochwal sie, co tobie zaoferują :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

panowie mam problem, mianowicie naszło mnie żeby kupić sobie residenta w promocji i wszystko pięknie potwierdziłem zakup i czekałem aż zatwierdzi ale wyskoczył błąd że chwilowo nie moge i żebym spróbował pózniej, spróbowałem za chwile i tym razem mi się udało, ale weszłem zaraz po tym na konto bankowe i okazuje się że pieniądze mi dwa razy pobrali z karty kredytowej. i tu moje pytanie czy można liczyć na zwrot tych niesłusznie pobranych pieniędzy ?

moj znajomy za taki myk dostał rekompensatę od sony. czyli sumując: zwrot kasy +  wybor dowolnej gry za free(z tym, ze nie hitu z tego roku).

pochwal sie, co tobie zaoferują :)

 

koniec końców w ciągu 30 dni oddadzą mi pieniądze ale niestety żadnych bonusów nie przewidzieli dla mnie :( i mimo wszystko dobrze że mam darmowe połączenia bo troche zajeło dojście do tego że faktycznie było tak jak było. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...