Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie napisać, więc dam tutaj:

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza która doładowałaby mi konto pss? Chodzi o kwotę 40zł. Tylko zależy mi na czasie, więc chodzi o założenie za mnie tej kwoty, a przelew mógłbym zrobić dopiero popołudniu raczej. Moglibyśmy zrobić transakcję przez gametrade, co by ktoś nie bał się, że oszukam smiley.gif

Edytowane przez Xenus
Odnośnik do komentarza

Up. Mam podobny błąd z tym, że nie moge w ogóle dodać karty debetowej do billing info, co miesiąc temu jeszcze mogłem zrobić. Tak samo jak nie czyta mi kodu promocyjnego na 30 dni, który dostałem w pudełku od the last of us, czy ktoś miał może podobnie i jest w stanie doradzić mi jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem, ostatnio kupowałem DiabloIII z 4 użytkownikami. Gra działał, dziś przy próbie odpalenia wyskakuje komunikat, "Informacje o ochronie praw autorskich są nieważne. (80029513). Próbowałem się zalogowac na konto z którego była pobrana gra, ale wyskoczyło mi, że nieprawidłowy @ lub hasło (możliwe, że ktoś zmienił).

 

Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

  • chciałem kupić avatar za 1 zł, ale PS Store twierdzi, że najpierw muszę doładować 20 zł. Nie da się kupić po prostu za złotówkę, muszę zasilić potrfel za conajmniej 20 zł? WTF?
  • Czy jak kupię avatar na jednym koncie, to wszystkie inne z konsoli będą mogły go używać? Na amerykańskim PS Store mam środki na koncie, tam bym mógł kupić.
Odnośnik do komentarza

Straszna lipa :/. Dzięki.

 

Tak w ogóle, jestem pewien, że dawno, dawno temu kupiłe FF VII i FFT na PSP. Za 36 zł jeśli dobrze pamiętam. FFT mam, ale FF VII nie. Czy to możliwe, że mi wcięło grę? Zdarzyło się komuś coś takiego, słyszał ktoś o czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś problem wiążący się z kupowaniem gier na amerykańskim PSS? Mam tam konto i zastanawiam się nad kupowaniem gierek w dolarach, wszak taniej wyjdzie. Czy gierki są jakoś blokowane, mają jakąś niekompatybilność czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza

No na pewno save'y nie są kompatybilne (jeśli grałeś w grę w wydaniu PAL, to nie dokończysz jej na "amerykańcu"). Ten sam problem z DLC - gra i dodatek muszą być z tego samego regionu (masz np. Borderlands 2 Ad-on Content Pack PAL, wersja NTSC ich nie wykryje). Niekiedy amerykańskie wydania miały oddzielny zestaw trofików (czyli nie "doczyścisz" sobie pucharków z europejskiego Demon's Souls, grając w wydanie NTSC).

 

W skrócie: nie ma regionalizacji, jeśli skupiasz się na zakupach jedynie na amerykańskim koncie, to nie ma problemu (pamiętaj także, że oferta PS+ jest inna dla danego regionu).

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio? Mam kartę którą kupowałem gierki na Steam w amerykańskich, angielskich, ruskich i brazylijskich sklepach, ale PSS jest takie wybredne?

 

edit: Na to wygląda. Ech, Sony.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Na ebayu czasem idzie kupic zdrapki okazyjnie bo amerykance daja sobie to na prezenty i nie patrza czy Kevin czy inny Paul ma konsole czy nie. Ostatnio kupilem zdrapki o wartosci 20$ za 15$.

 

teraz zastanawiam sie czy warto wklepac podwojnego ps+ na eu i usa,ale chyba poczekam az cos naprawde ciekawego rzuca u hamburgerów.

 

p.s. Jak poprawnie wyszukiwac gry na japonskim ps store? Kiedys pamietam moglem wpisac angielska nazwe (4-5 lat temu) i znajdowalo gre,a teraz tylko chyba japonskie znaczki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...