Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Kilka pytan:

- ktore gry maja 4 sloty, a ktore 2?

- czy moge bez problemu kupowac z PSSow z innych krajow swoja karta debetowa, ktora dziala w PL?

- jesli tak, to czy jak sciagne Last of Us to bede mial amerykanska wersje czy europejska (chce zeby nie bylo cenzury)?

Odnośnik do komentarza

Panowie jaki są najlepsze gry na ps store do kanapowego coopa? W sumie tytuły w pudełku też mogą być. Bardzo ładnie proszę o parę tytułów najlepszych waszym zdaniem.

Moje Top3 to:

 

Renegade Ops

Dead Nation

Lara Croft GoL

 

gdzieś tam dalej jest Trine i Shank.

 

 

Witam,

Kilka pytan:

- ktore gry maja 4 sloty, a ktore 2?

- czy moge bez problemu kupowac z PSSow z innych krajow swoja karta debetowa, ktora dziala w PL?

- jesli tak, to czy jak sciagne Last of Us to bede mial amerykanska wersje czy europejska (chce zeby nie bylo cenzury)?

- wszystkie? składki na 4 to wykorzystanie triku, z dezaktywacją konta

- niet

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

U mnie problem z zakupem RE4HD za pomocą karty VISA, która kupowałem już z 20 razy bez problemu.

 

Wyskakuje błąd - "nie można dodać środków do konta", albo po prostu "wystąpił błąd".

 

W dodatku Sony mi podebrało złotówkę z konta za te błędy :(

 

Dane sprawdzałem już setki razy(bo wpisywałem je od nowa na nowym koncie), może to kwestia tego, że mam na koncie za mało kasy? Gra kosztuje 39, a ja mam 42 bodajże<biedak>. Karta ważna do października. 

 

Edit: Problem był czasowy i rozwiązał się dziś sam. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

No ta (pipi)a Mafia.

 

DLC kupilem juz dawno temu na swoim koncie, teraz zassalem darmowa Mafie , i wuj gra nie widzi dlc.

 

 

Z tą Mafią II to jakaś grubsza sprawa. Miałem wcześniej wersję pudełkową PL i mi nie działa sejw z tą wersją, co dali w PS+.

Chciałem sobie odpalić "free roaming" a tu zonk, bo wersja z PS+ nie widzi sejwów z pudełkowej edycji.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z dodaniem karty kredytowej w PSS. Otoz przy podawaniu adresu i prawidlowym wpisaniu moich danych (wpisywalem zarowno z polskimi znakami, jak i bez) po kliknieciu kontynuuj pojawia sie komunikat, ze wystapil blad (1). Placilem juz kilka razy ta karta w sklepie i nigdy nie bylo problemu z dodaniem jej do konta. O co chodzi?

 

e: kupilem przez pc

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Z tą Mafią II to jakaś grubsza sprawa. Miałem wcześniej wersję pudełkową PL i mi nie działa sejw z tą wersją, co dali w PS+.

Chciałem sobie odpalić "free roaming" a tu zonk, bo wersja z PS+ nie widzi sejwów z pudełkowej edycji.

 

to raczej "normalne" wersja PL ma napewno inny numer (BLES) od wersji angielskiej to sie nie widza nawzajem

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...