Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mial byc dla wszystkich:
 

Całkiem niedawno posiadacze PS Plus mogli pobrać za darmo pierwszą odsłonę przygód Bog Wojny, a tym razem Sony przygotowało coś dla wszystkich. Pierwszy odcinek świetnego The Walking Dead już pojutrze będzie można pobrać za friko.

Jak donosi serwis PS Blog, wraz ze środową aktualizacją sklepiku PlayStation zainteresowani będą mogli ściągnąć premierowy epizod produkcji Telltale Games. Darmowy odcinek jednej z najlepszych gier 2012 roku dostępny będzie do 3. dnia kwietnia, po czym spóźnialscy będą musieli obejść się smakiem.

 

Zrodlo: PPE
http://www.ppe.pl/news-21312-The_Walking_Dead_za_darmo_w_PS_Store!.html

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

My bad - rzeczywiście:


 

To help get those of you new to the series in the mood for more, Telltale has generously offered to supply The Walking Dead Episode 1: A New Day completely free for the duration of the promotion. Can’t say fairer than that, surely?

These discounts will go live as soon as the store updates on Wednesday 20th March and run until Wednesday 3rd April, so make sure you grab them while you can.

Discounts for all PSN users:
The Walking Dead – Episode 1: A New Day – 100% off for all PSN users

http://blog.eu.playstation.com/2013/03/18/big-savings-on-the-walking-dead-this-week-get-episode-1-free/

Odnośnik do komentarza

ja odkąd wprowadzili internetowy store na pc to sklepu na ps3 nie używam. Po prostu jego nie intuicyjność mnie przeraża i jest ponad moje nerwy. Wolę odpalić na pc gdzie choć początkowo długo się wczytuje to potem wszystko śmiga elegancko i jest lepiej posegregowane

Odnośnik do komentarza

No i dlatego pytam: gdzie tego szukac ? bo na nowym, beznadziejnie wygladajacym, zamulajacym i totalnie zwalonym Playstation Store tego nie ma.

 

Moze to wlasnie taki bajer - kto znajdzie to bedzie mial. :D

 

 

Kliknij na pobieranie przy tym DEMO czy tam Trial... Pobiorą się dwa pliki. Trial + unlock do fulla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób, które płacą kartą w PSS.

 

Mianowicie przy dodawaniu mojej karty płatniczej (Visa electron z bzwbk, obsługująca płatności elektroniczne) wyskakuje komunikat o błędnych danych, ale jak wchodzę na konto w banku to widzę, że zablokowało mi na koncie kwotę 0,10 GBP. Jest to jak sądzę weryfikacja poprawności karty ze strony Sony.

 

Teraz pytanie - skoro blokuje mi środki z karty to czy muszę czekać na ruch ze strony Sony aż mi autoryzują tę kartę? Ile to potrwa? I dlaczego PSS twierdzi że podałem błędne dane, skoro kasę z konta mi biorą?

 

Tracę cierpliwość do tego powoli, zdrapek nigdzie nie da się kupić, a karty dodać do konta nie idzie...

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Sony jest z(pipi)ane. Zrobiłem specjalnie kartę bzwbk, doładowałem 60zł, przez 2 tygodnie wywalało błędne dane karty i zabierało 50gr, dałem sobie spokój. Dzisiaj dla jaj chciałem sprawdzić i.....zakupiłem bez problemu. Kompletnie tego nie rozumiem. Przez 2 tygodnie kartę odrzucało, a nagle przyjęło bez problemu. 

Odnośnik do komentarza

Panowie swego czasu jeszcze przy starym layoucie była na PSS taka kategoria jak gry 3d - były tam wszystkie gry oraz dema do pobrania w których można było odpalić tryb 3d. Wiecie może gdzie to jest teraz po zmianie wyglądu PSS? Bo albo jestem ślepy albo usunęli taką kategorię. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...