Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak to jest z promocjami? Są na PS Store jakieś okresowe promocje jak na Steamie? Mam na liście do zakupu kilka gier jak Finale z PSX-a, Spelunky i jeszcze inne, ale kiedy na PC idzie nawet wyczuć kiedy mniej więcej będzie promocja (albo inaczej - są tak często, że praktycznie nigdy nie warto za pełną cenę kupować), tak tutaj nie mam zielonego pojęcia jak to działa. Ktoś tutaj doświadczony, mam czekać na promkę takich Finali czy brać od razu?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, czy przy wpisaniem kodu w ps store (12cyfr) jest możliwosc anulowania wybranego kodu, tzn - wpisuje kod - widze że wyszło np. PES2013 PS3 (tzn kod jest aktywny) ale nie akceptuje tylko wychodzę z psstore- w skrócie czy jest inny sposób zobaczenia czy kod jest wazny niz wykorzystanie go... ?

 

proszę o info.

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No mam taki problem, jak wiadomo przymierzam sie do kupna ps4.

Znaczy jak bedzie w normalnejc enie to kupie :F
Kumpel, ktory ma ps3 namowil mnie do kupna karty internetowej wbk i powiazaniem jej z psn, bym sobie mogl robic tam jakies cuda.

Np playstation plus wlaczyc itp
Dostalem wszystko co dostac powinienem, chce wpisac go w odpowiednie pole i wyskakuje blad - "nieprawidlowy numer karty".
Trzeba cos ustawic w tym koncie ? Przelac kase czy co ?
Ma ktos te gunwo i moze wspomoc rada ?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

No mam taki problem, jak wiadomo przymierzam sie do kupna ps4.

Znaczy jak bedzie w normalnejc enie to kupie :F

Kumpel, ktory ma ps3 namowil mnie do kupna karty internetowej wbk i powiazaniem jej z psn, bym sobie mogl robic tam jakies cuda.

Np playstation plus wlaczyc itp

Dostalem wszystko co dostac powinienem, chce wpisac go w odpowiednie pole i wyskakuje blad - "nieprawidlowy numer karty".

Trzeba cos ustawic w tym koncie ? Przelac kase czy co ?

Ma ktos te gunwo i moze wspomoc rada ?

 

Odpowiedz Medreka z innego tematu:

 

Parę dni temu rejestrowałem tą kartę, jest to karta jak rozumiem Mastecard?

 

Ogółem trzeba mieć odblokowane transakcje internetowe, trzeba mieć chyba złotówkę na koncie by system pobrał na test (potem odda). Dane karty drukowanymi literami, dobry kod PUK i wpisując adres też drukowanymi ulica i numer tylko w pierwszym polu (bez polskich liter) i w dopiero potem reszta gdzie masz kod pocztowy i miasto wpisujesz poprawnie. Robisz to przez menu konsoli w "informacji o rachunku". Jeśli chcesz cokolwiek kupić na PS Store to musisz mieć tą kartę podpiętą. Możesz też skorzystać ze zdrapki do kupowania, ale chyba Plus trial nie zadziała wtedy...

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam mam problem otóż to , chcem wyprubowac 14 dniowego ps plus i jak dodaje karte kredytowa wyskakuje blad dane karty kredytowej sa nieprawidlowe sprawdz dane karty (43) czy cos w tym stylu.Próbowalm dodac karte przez strone sony ale pisze ze zle wpisalem numer karty ale wpisalem go poprawnie męcze sie z tym juz od tygodnia

 

 

JEZELI BEDA JAKIES BLEDY TO PRZEPRASZAM PISALEM TO PRZEZ TABLETA

Odnośnik do komentarza

Mam problem z PSN. Gdy go dzisiaj chciałem uruchomić, to wyskoczył mi czarny ekran, słyszę w tle, że coś się dzieje jak wciskam "X", ale nic nie widać. Mogę wyłączyć aplikację przytrzymując ps button i wybierając odpowiednią opcję, wtedy obraz jest. Więc to nie problem telewizora, z tym też się upewniłem podłączając ps3 pod inny tv. Na ps4 PSN mi działa normalnie.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z PSN. Gdy go dzisiaj chciałem uruchomić, to wyskoczył mi czarny ekran, słyszę w tle, że coś się dzieje jak wciskam "X", ale nic nie widać. Mogę wyłączyć aplikację przytrzymując ps button i wybierając odpowiednią opcję, wtedy obraz jest. Więc to nie problem telewizora, z tym też się upewniłem podłączając ps3 pod inny tv. Na ps4 PSN mi działa normalnie.

 

Masz problem z PSN (Playstation Network) czy z PSS (Playstation Store)? Jeśli chodzi o PSS to usuń aplikację (trójkąt na sklepie i opcja usuń) i odpal jeszcze raz - mi jakiś czas temu (pół roku albo dalej) identycznie się schrzaniło.

Odnośnik do komentarza

Hejka , kupiłem gta 5 za pomocą zdrapek , zostało mi na koncie psn 20zł chcę dodać 7zł za pomocą mojej karty którą robię zakupy normalnie na innym koncie , ale pokazuję że muszę dodać najmniej tylko 20zł , o co kaman , chcę dodatek za 27zł kupić a nie widzi mi się dokładanie 20zł jak potrzebuję 7zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...