Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodaniem karty kredytowej w PSS. Otoz przy podawaniu adresu i prawidlowym wpisaniu moich danych (wpisywalem zarowno z polskimi znakami, jak i bez) po kliknieciu kontynuuj pojawia sie komunikat, ze wystapil blad (1). Placilem juz kilka razy ta karta w sklepie i nigdy nie bylo problemu z dodaniem jej do konta. O co chodzi?

 

e: kupilem przez pc

Mam bardzo podobny problem.

Mam ps3 od premiery w 2007 roku i jak zapierwszym razem dodwałem karte płatniczą z mBanku to wszystko działało i po zakupie gier sciągało mi kase z konta. Teraz mam nową karte bo tamta straciła ważność to wpisuje wszystko poprawnie i nic nie idzie , pisze ze wystąpił błąd z danymi.

Może wiecie jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak. Normalnie dodajesz rzecz do koszyka i finalizujesz transakcję. Pobiera Ci z karty tyle ile kosztował produkt. 

Żadnych portfeli czy coś, tylko zauważyłem, że chyba cena musi być powyżej 20zł, bo inaczej chyba nie ma innej opcji jak doładowanie za 20. Chciałem kupić avatar za 1zł i doładowanie wołało, a przy GTA za 31 poszło bez problemu bez doładowania. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Da się (powyżej kwoty 20 zł) czyli np. Jurney ostatnio kosztowało 22,50 dla przykładu, dodajesz do koszyka i z karty pobiera dokładnie 22,50 zł.

Jeśli jednak coś kosztuje np. poniżej 20 zł np. 15 zł to i tak pobierze to minimum czyli 20 zł.

Odnośnik do komentarza

ok, problem mam... no może nie problem tylko nie wiem "co sie stanie".

 

Złożyłem preordera na GTAV - wpłaciłem 279zł na konto psn podczas składania zamówienia - ok. 

Jako, ze jest ta promocja, to kupiłem też Maxa trzeciego za 29zł (dobry dil) - i teraz tak: za tego maxa skasowało mi te 29zł z wpłaconej puli przeznaczonej na GTA - ok.

 

Teraz moje pytanie - jak będzie wyglądała dopłata tych brakujacych 29zł, które potrzebne mi są na oplacenie gta? Chciałem manualnie doplacic te 29zł, ale oczywiście sie nie da, mogle wplacic 20 lub 40zł. Czy ta kasa automatycznie pobierze się z mojego konta? Czy pojawi sie odpowiedni monit kiedy gra bedzie już dostepna i bede mógł doplacic? Bo chyba preorder mi nie przepadnie.. nie? 

Odnośnik do komentarza

update do mojej sytuacji sprzed kilku postów :D 

wy(pipi)ało mi preordera i musiałem kupić jeszcze raz (utraciłem bonusowy sterowiec) - potem normalnie pobrało te 29zł z karty... aha  w międzyczasie dane karty mi wywaliło z konta (pewnie po ustawieniu tego autofinansowania i wylaczeniu monitu o hasło przy zakupie). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...