Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wchodze na HC TDM, biorę M249 SAW, double tapa, deep impact i pruję po każdym mozliwym budynku

 

hmmm sprawdziłem przed chwilą i nawet niezłe :)

tyle że póki nie mam lepszego celownika to kiepsko z celnością

 

moim ulubionym perkiem jest UAV jammer, mam go w każdej klasie którą mam przygotowaną pod HTD i HD

mało ludzi tego używa i łatwo można ich na to nabrać

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

ale z czym dokladnie macie problem z martyrdoomem? to, ze nie potraficie sie opanowac i po zabiciu przeciwnika lecicie od razu przed siebie? last stand jest bardziej lamerski, bo mozna zabic kilku przeciwnikow zarowno z dalekiego dystantu jak i z bliska, ale na niego jakos nikt nie narzeka, dziwne. sami prosi, a z granacikiem, ktory jest dobry tylko na blizsze dystanse, poradzic sobie nie potrafia...

Odnośnik do komentarza

Martydoom jest o tyle kłopotliwy że na Hardcorze nie ma znacznika i trzeba wysłuchiwać odgłosu upadającego granatu.

Granatniki już są mniej lamerskie bo to gracz zabija przeciwnika, a nie liczyć że ktoś nie zauważy i wejdzie na granat.

Laststand nie jest taki zły bo jak strzelasz do kogoś to widzisz że jeszcze żyje (sam nie używam żadnego z "pośmiertnych" perków)

Odnośnik do komentarza

Weź też pod uwagę to ,że czasami zabija się typa w takim miejscu że nie bardzo jest jak uciec ,albo masz dwóch panów koło siebie jednego jedziesz z noża i leci na Ciebie drugi ,po za tym jeżeli ktoś ma last standa można go zabić za nim co kol wiek zdąży zrobić ( ja zazwyczaj strzelam dla pewności dłużej także kolo nie jest wstanie nawet we mnie wycelować , marty co byś nie zrobił i tak granat zawsze zostanie )

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
ale z czym dokladnie macie problem z martyrdoomem? to, ze nie potraficie sie opanowac i po zabiciu przeciwnika lecicie od razu przed siebie? last stand jest bardziej lamerski, bo mozna zabic kilku przeciwnikow zarowno z dalekiego dystantu jak i z bliska, ale na niego jakos nikt nie narzeka, dziwne. sami prosi, a z granacikiem, ktory jest dobry tylko na blizsze dystanse, poradzic sobie nie potrafia...

jak dla mnie głównie chodzi o większe pole rażenia granatów z tego perka.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego last stand jest mniej lamerski od martyrdoma?

Proste, last stand wymaga czegoś od samego gracza, osobiście go używam i zgodzę się, że jak zabijam gościa stojącego obok mnie to nie jest to szczególnie trudne, ale jak już ustrzelę snajpera leżącego na drugim końcu mapy to co innego. Mój rekord last standu to 3 fragi, kiedy przeciwnicy wcale nie biegli korytarzem w rządku.

Za to martyrdom jest lamerski bo od gracza nie wymaga absolutnie niczego, a najgorsze, że zabija się także swoich gdy gra się na hardcorze.

Odnośnik do komentarza

to nie jest problem zabic kogos z last standa - tak samo jak z martyrdooma - mashowac w RT kazdy glupi potrafi, a jak juz sie gra na hardcore, to juz dopiero lameradia. obydwa perki sa tak samo lamerskie lub tak samo dobre - ale gadanie ze martyrdoom jest lamerski, a last stand dla samych pro graczy jest dziecinne. tym bardziej, ze to z last standa wpada przewaznie wiecej fragow.

Odnośnik do komentarza

Ble ble ble bronie dla noobów....hmmm martydrom moze i lamerskie ale jak typ go ma to przeciez nie ma ilu lepszych perków!!!!wiec niech sobie uzywa ale z czasem zrozumie ze on malo daje!!Last stand ciut lepiej ale rzadko sie sprawdza.No i powinni dac do kazdej broni automatycznej ogien ciagły ,potrójny i pojedynczy.wtedy juz ta m16 nie była by tak przegieta od innych broni a jeszcze jedno albo juz nic:P

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Dlaczego last stand jest mniej lamerski od martyrdoma?

Proste, last stand wymaga czegoś od samego gracza, osobiście go używam i zgodzę się, że jak zabijam gościa stojącego obok mnie to nie jest to szczególnie trudne, ale jak już ustrzelę snajpera leżącego na drugim końcu mapy to co innego. Mój rekord last standu to 3 fragi, kiedy przeciwnicy wcale nie biegli korytarzem w rządku.

Za to martyrdom jest lamerski bo od gracza nie wymaga absolutnie niczego, a najgorsze, że zabija się także swoich gdy gra się na hardcorze.

 

Abstra(pipi)ąc od tego że Hardcore który jest dla mega noobów (lub pseudo prosów) to właśnie w tym trybie wychodzi lamerskość granatnika. Mam tu na myśli "bombardowanie" przy jego pomocy respa przeciwnika na samym początku gry. Wel na Bog'u. ;)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Dziobaczku, zapewniam Cię że jak trafisz na dobrych graczy to nawet sam nie wygrasz meczu, ba możesz nawet ostro dostać w ciacho. I nawet znajomość brył i umiejętność mnożenia Ci się tu na za wiele nie zdadzą mój kreciku :*

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Maidenku, taka ekipa prosów zdarza się raz na dziesięc spotkań. a na HC TDM, HC S&D non stop spotykasz jakieś wyzwanie paczusiu. I tam znajomośc brył okazuje sie zabwienna. A jak umiesz dodawać i liczyć? Hoho, wtedy pojawiaja sie panowie w czarnych garniturkach i mowia, ze MLG chce cie w swoich szeregach kwiatuszku :*

Odnośnik do komentarza

Akurat ja się trochę zniechęciłem do S&D. Sam nie wiem czy to zależało od trybu/mapy czy czegoś tam, ale dograłem się w momencie kiedy przeciwnik miał już 3 flagi. Kiedy się respawnowałem to albo ginąłem po 5 sekundach albo nie mogłem się nigdzie ruszyć bo wszystkie wyjścia były obstawione...

Na TD respawny się zmieniają i w większości przypadków (za wyjątkiem mapy ze statkiem) ciężko jest zginąć na respie.

Ze strzelaniem na początku z gry granatnikiem się jeszcze nie spotkałem, ale to chyba logiczne skoro pierwsze respy są stałe. Ja bym wyzywał takich od lam i kickował ;]

 

 

Zawsze grałem w zwykłego TD, ale kiedy dograłem się do znajomego i zostałem zmuszony do HTD (wcześniej nie bawiłem się w eksperymenty) to już przy nim zostałem. Friendlyfire i brak mapy wymiatają.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Abstra(pipi)ąc od tego że Hardcore który jest dla mega noobów (lub pseudo prosów)
Do S&D jest zdecydowanie lepszy, przynajmniej uniemożliwia latanie na pałę i motywuje do skradania się oraz stosowania taktyki.

 

Motywuje do kampienia.

 

 

A jak grasz z dzikami, to jeżeli w TD nie zastosujesz taktyki, jesteś skończony.

Odnośnik do komentarza
Od niedawna mam X-a i dziś zakupiłem COD4 osobiście uważam, że chłopcy z Activision staneli na wysokości zadania gra jest BOSKA. Dawno już nie grałem w tak dobrego Shootera

Dzięki za cynk. :>

 

CoDa 4 mam nabitego w Gamercardzie, ale to nie był mój CoD 4. Jednakże motywacja jaką mam na przejście singla on Veteran i kapitalne multi sprawia, że grę zdobędę prędzej czy później. Będę przegryzać z RS: V2, Fifą i GoWem ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...