Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co powiecie na to:

(...) The Variety Map Pack will be available on Xbox LIVE Marketplace from early April for 800 MS Points . And don’t forget that it’s exclusive to Xbox 360 for 21 days!(...)

 

Info ze strony xbox.com.

 

Czy to znaczy ze te mapki beda tylko dla iXa i tylko przez 21 dni, czy po 21 dniach pojawia sie tez na PC i PS3.

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Abstra(pipi)ąc od tego że Hardcore który jest dla mega noobów (lub pseudo prosów) to właśnie w tym trybie wychodzi lamerskość granatnika. Mam tu na myśli "bombardowanie" przy jego pomocy respa przeciwnika na samym początku gry. Wel na Bog'u. :mellow:

Dla tego pro a raczej psudo nie pro dla Ciebie meczach granatniki są zabronione według zasad MLG...;)

Odnośnik do komentarza

Creek- średnio grywalna, już często skipowana. Raj dla snajperów. Może jak pogram dłużej to zmienię zdanie.

Broadcast - nawet fajna mapka, nie ma kampienia, dużo do biegania itd..

Chinatown - również niczego sobie, fajny klimacik i dużo miejsc do chowania, budynki dwupiętrowe sprawiają że mapka wydaje się duża, choć jest średnia.

Killhouse - ciekawostka w stylu showdown, jednak tym razem bardziej skillowa.

 

Ogólnie warto wydać te 800 MS zwłaszcza że jako bonus w zwykłym deathmatchu za killa dostajemy 20 punktów, co za tym idzie szybciej podwyższamy rangi. Ciekawe jak długo...

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie grałem o tych godzinach, ale do 11.00 było OK. Dalej nie wiem bo nie grałem. Mapki naprawde wymiatają, China Town - tutaj mapka najmniej mi się podoba, ale 1x zagrałem naniej i już znam ją na pamięć, dlaczego? - Przypominacie sobie mapkę z CoD2 - Carentan? To jest dokładnie ta mapka tylko, że otoczenie made in china. Creek - juuuhu raj dla snajperów, duża góra przedziela 2 baze, jest tunelik pod tą górą, bardzo fajny tryb na Sabotage - grałem wczoraj i nagle wszyscy z zaczajki po bombe i w headsetcie głos : Rush, rush, rush, tylko lekko smuci to, że większość osób stara się grać na własną rękę, byle fraga byle heada. Brodcast, mapka jak wszyscy wiedzą na podstawie Charlie don't surf. Jak dla mnie ta gra jest idealna do Team Deathmatch - ostra zadyma, a wszystko co nas otacza to telewizory ;).

Odnośnik do komentarza

*Creek-IMO kosmos ;). Za(pipi)ista tak na TDM (sporo ataku pozycyjnego i mozliwości flankowania (pipi)i :)) jak i na S&D ;)

*Broadcast-sporo ciasnych korytarzy, później troche wolnej przestrzeni. IMO będzie genialnie sprawdzała druzynowość teamu na S&D. Trzeba obstawić wszystko i mieć oczy z tyłu dupy, żeby nie dostać z któregos przejscia :P

*Chinatown-też b.fajna mapka. Sporo budynków do ukrycia sie, obronienia jakiejś pozycji ;). I też trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo na ataku w S&D mozna dostać z każdego budynku :)

*Killhouse-jedyna na której nie grałem, wiec na razie STFU :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...