Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

 

:rotfl:

 

 

 

 

 

 

 

btw, czy ktoś z was ma jakiegoś radosnego linka, gdzie mógłbym sobie poczytać o trybach gry multi coś więcej, niż tylko to jedno zdanie z okienka gry? Może nawet jakieś ogólne taktyki, byłoby sweet... Bo se wczoraj postanowiłem czeknąć coś innego niż TDM i mnie wrzuciło w S&D HC i mnie bardzo brzydko wyzywali panowie z zagramanicy, chlip, za lamerstwo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanko

Wal.

 

czy wczoraj pogralem troche w multi i dzis

Nie wiem, stary. Może sobie to zapisuj gdzieś?

 

live cos dziwnie chodzi (czesto po 2-3 pojedynkach rozlacza mi x-live) nie wiem czy to moje polaczenie czy cos nie tak jest z live

Pominąwszy maintenance pierwszego kwietnia, żadnych problemów z Live nie miałem. Z rynkiem owszem, ale nie z usługą multiplayer.

Odnośnik do komentarza

wczoraj skonczyłem na Veteranie (wcześniej katowałem praktycznie tylko multi). I właśnie, czy tylko ja odnosze wrażenie ze Vet w Duty4 jest sporo łatwieszy od tego z 2-ki? :(

 

dosłownie kilka zdrowo porąbanych akcji + łatwa reszta. Wystartowałem w sobote, a we wtorek wieczorem było już po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, że aby pograć Killhouse muszę grać tylko w Cage Match lub Team Tactical i liczyć na łut szczęścia?

Nie ma tej mapy w ŻADNEJ z trzech playlist dedykowanych Variety Pack ?

Bezsens jakiś... jakby nie mogli wrzucić jej do VP Team Objective... :(

Killhouse to taki zamknięty shipment z wieżyczka na środku i "dachem" przez który mozesz puścic nalot

Odnośnik do komentarza
Nie ma tej mapy w ŻADNEJ z trzech playlist dedykowanych Variety Pack ?

Killhouse to taki zamknięty shipment z wieżyczka na środku i "dachem" przez który mozesz puścic nalot

OK, dzięki - ale ja nie pytam jak wygląda Killhouse, tylko GDZIE to znajdę, szybko i bez grania setek meczy żeby trafić... :lol:

 

Ale bieda nowe mapki IMO są do bani i tyle w ogóle ich nie ogarniam ,zrobione bez pomysłu :P

Mapy sa bardzo dobre tylko jak zwykle do kazdej potrzeba innej taktyki, chyba ze ktos biega na wariata.. :(

Dokładnie - każda inna i każda świetna (Killhouse nie wiem bo nie grałem :lol:), standardowy zestaw ma o wiele więcej kiszek, które skipuję za każdym razem. Zadyma i demolka w Broadcast, wielopoziomowe, pełne zaułków i przesmyków Chinatown (przecież oryginalne Carentan to KULT!) i górzyste Creek - raj dla snajperów (na których i tak są metody :)). Mniam...

Odnośnik do komentarza
Kiedy te nowe mapki zostaną wmieszane w normalną pulę map?

 

Nie mam ścisku na ich kupno i zastanawiam się, co ze mną będzie, kiedy mapki wylezą z getta.

 

tzn ze nie trzeba placic za nie 800MP bo beda za darmo po jakims czasie do sciagniecia? nie za bardzo rozumiem..

Nowe mapy będą/są już wrzucone do normalnej puli map. Nie są za darmo, tylko niedługo/teraz nie są wydzielone do osobnych trybów ('variety map pack something'), są z pozostałymi mapami w trybach standardowych.

 

Stąd moje pytanie - co z tymi, którzy w efezie mają nowe mapy?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Butcher .. no ale co sie tu dziwic w sumie ... Ludzie wola dac te 800MP i sciagnac te 4 mapki i miec wiecej funu niz ciagle grac na podstawowych.Poza tym skoro dobrze sie bawie spedzam mase czasu przed konsola przez to to czemu mam w jakis sposob im nie podziekowac ? niech robia dalej dobre rzeczy

 

Swietna mapka w studiu , kanion ,

 

mniej lubie te budyneczki

 

w Killhouse nie gralem jeszcze ani razu :P

 

jak nie masz nowych mapek to wywala z lobby

 

Odnośnik do komentarza
Akurat takie mapki do takiej gry są warte tych punktów.

 

akurat moim zdaniem chinatown i killhouse sa g.wno warte...a co do lagow i lacz w cod to zmienilem net ost na 10 mb (z3mb) i laguje tak samo wystarczy ze jakis as dolaczy sie ze slabym polaczeniem i w grze sa zarty (czyli 2 gra po halo3 w ktorej nie ma mozliwosci wejscia sobie na server z dobrym pingiem) infinity :krzeslem:

Odnośnik do komentarza

widze ze sie znasz ale nie na necie..upload akurat jak nie hostujesz moze stykac nawet 256kbit/s a ja mam ponad 1 mb tak sie sklada...nie chce cie obrazic ale mowiac "mi nie laguje" gadasz bzdury..akurat testowalem ta gre na 3 laczach.. moze pochwal sie swoimi wynikami jakie osiagasz np w tdm lub jakie masz ratio bo ja mowiac o lagacha mam srednio 20-30 kili w tdm a jak nie laguje ok 40-50...moze zauwazysz jakies roznice jak porownasz swoje osiagniecia.. :rolleyes:

 

 

p.s.

p.s..

 

Odnośnik do komentarza

mowiac o lagach ja nie mam na mysli "teleprotow" przyklad bez lagow starczaja 2 kule z m16 z perkiem damage ja czasem musze poslac 2-3 serie zanim typ padnie 9naboi .. i na tym polega random coda4 wtedy jak masz dobry wynik prawdopodobnie wiekszosc ma lagi a jak sam masz lagi ktos ich nie ma...dlatego proponuje zaspamowac infinity niech robia online na klocka z wyborem servera a nie dolanczanie sie wiary z "psiej dupki"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...