Skocz do zawartości

Call of Duty 4


owca

Rekomendowane odpowiedzi

a ja niemam żadnego problemu wszystko dobrze chodzi i tak samo było przed patchem jedynie dłużej wyszukiwało grę i raz na jakiś czas rozłączyło co teraz prawie wogule nie występuje :P może to wszystko zależy od jakości łącza jakiego sie posiada, chociaż ja mam neostrade+ (1mb) na która tak wiele osób narzeka :)

To ja ci powiem więcej, mam neostrade 512 Kb i liveboxa czyli zestaw jaki 90% osób na różnych forach uważa za totalny syf i coś co nie nadaje się do grania. Od roku czasu nic kompletnie się nie dzieje, szybko się łączy, nie wywala się, w ŻADNEJ grze nie mam lagów, w COD4 błyskawicznie wyszukuje mi mecze... Nie raz czytałem tutaj jak ludzie piszą że wywalili w kogoś cały magazynek a temu nic się nie stało. Nigdy nie miałem z czymś takim doczynienia.

Z liveboxem oprócz mojej konsoli komunikuje się laptop żony i mimo że ja gram a ona siedzi w internecie w niczym to nie przeszkadza.

Po prostu mam wszystko idealnie skonfigurowane. Mam NAT type 2.

 

No to ci kolego zazdroszczę! Mam taki sam zestaw ale to nie jest wina połączenia! Gdy po raz pierwszy przechodziłem grę było na prawdę fantastycznie, umierałem bo po prostu byłem za słaby! Wczoraj przeżyłem apogeum po tym jak miałem stosunek wygranych 12:35 i to nie była wina mojego skilla! Zielone kreski ale oko w oko musiałem wywalić dosłownie cały magazynek z AKu by gościa ubić, porażka i frustracja! Poza tym gra powinna wyszukiwać graczy o podobnej jakości połączenia a niestety jest odwrotnie! Zgodzę się że po paczu połączenia wyszukuje błyskawicznie ale co z tego jak granie to lawina porażek i frustracji niekoniecznie z winy gracza!?

Odnośnik do komentarza

Wiem, powtarzam sie ale z tą grą nigdy nie miałem problemów. W po patchu poprawiło sie tylko połaczenie z serverem.. wspomnialem o podobnych problemach w ostrzeliwaniem inncyh ale w tej chwili wszystko gra i buczy... wiec ciekawe ze inny nie maja problemów adnych a inni nie moge grac spokojnie :P...

 

Pomyslcie z drugiej strony.. jesli Wy macie problemy z tą gra to przeciwnicy, ktorzy maja dokladnie ta sama gre powinni miec to samo wiec dlatego Oni wygrywaja a Wy przegrywacie?? Dziwne... dlaczego Oni umieja Was zabi a Wy ich nie ??

Odnośnik do komentarza

Z tym wywalaniem całego magazynku w nieśmiertelnych kolesi nigdy się nie spotkałem ale wiem że wszystkie routery są bardzo podatne na zmiany pogody. Wczoraj pierwszy raz od miesiąca grania miałem jedną czerwoną kreske i pojawiały się sporadyczne lagi, ale jak grałem to akurat w polsce szalał huragan Emma.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Z tymi routerami to nie wiem, ale to chyba nie ich wina. Po patchu grałem codziennie po kilka godzin i wszystko było gitara. Pare dni temu zaczęło się. ZAWSZE włączając grę online wyskakuje komunikat "downloading game settings"i dupa. Restartuje konsole, gre, router, ide zajarać i nic- downloading game settings.Czasem sie uda, jestem w lobby. Wybieram find game i co?? Downloading game settings. czasem zostawiam konsole na pół godziny i wtedy już po tym downloadzie mogę grać. Ale max 3-4 gry. Potem mnie wypieprza do menu. Już mam dość. Jezu jak bym chciał żeby to była wina pogody choć o takich opcjach nie słyszałem (poza tym net w kompie i konsoli działa).Mam aster 3 MB(w nocy 6 a gram tylko po nocach) Przez miesiąc grałem nawet po wyjściu patcha i o "downloading game settings" nie słyszałem. dopiero pare dni temu się zaczęło.Musze jeszcze pokazac fotki z gry bo nie wiem czy ktoś jeszcz

e się spotkał z takimi błędami jak ja.

Tak poza tym to pograłbym z mówiącymi po polsku osobami. Mój PSN- filtr

Odnośnik do komentarza

Dosyć!!!Dzisiaj nic nei ugrałem,wszystko,totalnie wszystko mi cofneło,kilka headshotów,pierwsze miejsca.Wróce do tej gry dopiero jak to naprawią.Nie mówie już o ciągłych "host end game" i magazynkach w ludzi

 

 

Zapomniałem napisac że ostatnio spotkałem panią(chyba z UK) która nieźle sobie radzi w COD4,dodałem ją do listy znajomych,troche się speszyła jak ją zaprosiłem do pokoju gdzie byli sami Polacy ;)

 

 

Mam prośbe.Wie ktos ja sparować nowego headset'a?Miałem motorole,tera zmam jabre,niby pisze że robi overwrite ustawień,ale mija kilka minut i nic.Czy musze coś usunąć?Jakieś wcześniejsze ustawienia?

 

Ok już ustawiłem.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
sadze ze duzo kobiet gra w cod 4 co dopiero w inne gry dzis na klanowce w klanie przeciwnikow byla panienka z finlandi powoli celowala ale celnie lecz przy szybkich akcjach w zwarciu motala sie totalnie ;p

Caly klan Devils Nightmare to kobiety. Ich liderke mam na friendach, jest z UK i ma 33 lata

Odnośnik do komentarza

Chyba mi posta wcieło.A ta pani ma 2 prestiża,jak ja.Otóż mam już headset'a.A co do gry to tylko wkurza mnie wyzywanie przez angolów,że ich język jest najlepszy.rodzin,kraju(jakieś ukryte kompleksy?)Jedno co na nich zadziałało to to że są noobami,dostali lanie od nędznych polaczków :(

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

zapytam może inaczej: czy którakolwiek z dostępnych snajp kładzie typa po 1 strzale bez względu na miejsce w które oberwał?

 

jestem świeży w temacie bo zajawka na long shoty dopadła mnie dosłownie 2-3 dni temu (kiedy to udało mi się upier***ić 2-ch typów jednym strzałem) :(

Odnośnik do komentarza

Ze snajperczanym bugiem to wystarczy M21. Mały recoil i fakt iż jest to semi-auto sprawia że zazwyczaj dwa strzały wystarczaja żeby połozyć gościa (jak większość snajperek przez tego buga, chodz zdarzają się momenty że kładzie od razu), a po strzale nie rzuca tak karabinem.

 

ED: na 100% za jednym strzałem powinien kłaść Barett bo jest klasyfikowany jako Very high damage (chyba ze kolo ma juggernauta), ale rożnie z tym jest. Kładzie spokojnie też Remington i Dragunov (high damage)

Edytowane przez Gawlick
Odnośnik do komentarza
ED: na 100% za jednym strzałem powinien kłaść Barett bo jest klasyfikowany jako Very high damage (chyba ze kolo ma juggernauta), ale rożnie z tym jest. Kładzie spokojnie też Remington i Dragunov (high damage)

no własnie du*a :( biegałem z nim przez ostatni 2 dni zabawy i w 80% potrzebne były przynajmniej 2-3 strzały (choć faktycznie - wg statystyk ten gun zdaje się być najmocniejszy).

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Hehe ja specjalnie raz dobiłem nim do 100 killi i zamontowałem sobie acog scope. Nawet z takim małym zoomem potrzebowałem wiecej strzałow, bo kolesie po prostu nie dostawali (wczesniej sobie tłumaczyłem to małą dokładnością, wszak odrzut jest masakryczny). A raz podlazłem do typa na odległośc noża i to samo :( Czekamy na pacza :D Możesz spróbowac tak jak Litwin biegac z Remingtonem 700 bo ma dużą siłę i średni odrzut, ale tez zamek bolt action no i tylko 4 pociski. Dlatego na poczatek M21 + stopping power imo oczywiscie :P

Odnośnik do komentarza

A ja nie rozumiem uzywania snajpy w hardcore.. przeciez wiekszascia broni zabijemy jednym strzalem i wystarczy taki G3 z red dot - lepiej sie celuje niz snajperka... :D

 

I wogole ja uzywam tylko G3 w grze.. celnosc jak snajpa i mobilnosc jak karabin :D ... jedynym wynikiem ktorym moge sie pochwalic to wysoka celnosc w statystykach... nikt ze znajomych nie ma powyzej 20% a ja mam 22% i tego jednego sie trzymam i podnosze...

Odnośnik do komentarza
(kiedy to udało mi się upier***ić 2-ch typów jednym strzałem) :D

Moj rekord ze snajpy to 3 heady jednym strzalem z barreta na team tactical (3vs3) na blocu :D caly team stracil glowy od jednego pocisku :D

Wiem ze trudno uwierzyc ale Oloos byl jednym ze swiadkow :D

 

Co do snajp to barret i m40. Jak dasz stopping power do barreta to zabija jednym strzalem nawet kolesi z juggernautem z tego co wiem

Odnośnik do komentarza

Jak czytałem na onlinecenter patch na Xboxa360 już wyszedł ale nie poprawił jednej ważnej rzeczy WYCISZANIE TYCH GÓWNIARZY W LOBBY :D .Podobnież mają być jakieś 4mapy dodatkowe(1 będzie właśnie dla snajperów).Czekam właśnie na tego patcha bo mierze z Barreta do gościa wstrzymuje oddech,głowa i (pipi) :catfight:

 

P.S. Fajnie by tak kiedyś urządzić klanówke chłopów przeciwko tym babkom,byłoby ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Jak czytałem na onlinecenter patch na Xboxa360 już wyszedł ale nie poprawił jednej ważnej rzeczy WYCISZANIE TYCH GÓWNIARZY W LOBBY :D .Podobnież mają być jakieś 4mapy dodatkowe(1 będzie właśnie dla snajperów).Czekam właśnie na tego patcha bo mierze z Barreta do gościa wstrzymuje oddech,głowa i (pipi) :catfight:

 

P.S. Fajnie by tak kiedyś urządzić klanówke chłopów przeciwko tym babkom,byłoby ciekawie :D

 

 

Akurat opcja MUTE będzie w patchu za to nie będzie najważniejszego HOST MIGRATION (Host end game będzie dalej). Jak już chcesz konkretne info to polecam forum Infinityward. Tylko nie sugeruj się tym co pisze tam w większości banda głupich hamburgerów. Na tym forum udziela się fourzerotwo, który jest communication relations mngr w IW więc na jego posty warto zwracać uwagę.

 

http://www.infinityward.com/community/foru....php?board=30.0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...