Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Xperię U i nie narzekam, a nawet zadowolony jestem, bateria przy słuchaniu muzyki, długiej zabawie na wifi/3g trzyma spokojnie dobę, przy graniu powinno bez bólu wytrzymać do nocnego ładowania. Zdjęcia wychodzą ładne (chociaż żaden aparat nie pobije tego z HTC mozart). Mała ilość pamięci lekko boli, ale do gier mnie nie ciągnie, więc wystarcza mi to co jest.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, by przy 60 min słuchania muzyki, 15-20 minut grania, kilku smsom i jednej krótkiej rozmowie tel wytrzymał 2-3 dni.

haha nawet bez tego tele trzyma 1 dzień, max 2 dni jeśli cały czas leży i nic nie robi. to dotyczy wiekszości smartfonów

 

To może inaczej, coś o podobnych parametrach do Xperii Mini Pro lub Live with Walkman z baterią 1500 mAh, bo mi jedynie co przychodzi na myśl to właśnie Samsung Wave S8500 i Xperia Ray, ale ona wykracza ponad mój budżet.

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza

Warto zakupić Samsunga Wave S8500?? Czy nie ma sensu pakować się w Bade??

Dodam, że telefon potrzebny (prócz dzwonienia i smsowania) do muzyki, czasami do zagrania w jakąś gre i raz na jakis czas do zrobienia zdjęcia.

 

A może jest coś dobrego z androidem, powiedzmy do 630-650zł ?? Zależy mi wyświetlaczu poniżej 4 cali (3,3-3,7), procesorze min 800 MHz + 512 RAM, niezłej baterii, dobrym odtwarzaniu muzyki i aparacie min 5 MPX. Chodzi mi tylko o nowe modele.

 

Zastanawiałem się też nad Xperią U, ale brak wejścia na karte pamięci to porażka :confused:.

Jak na razie nie istnieje coś takiego jak smartfon z dobrą/ niezłą baterią ;)

 

Motorola RAZR MAXX

Fakt, zwracam honor :D

To smutne, że ekrany, procki i inne bebechy rozwijają się w kosmicznym tempie a źródło zasilania tego wszystkiego(z małymi wyjątkami jak widać) jest mocno zacofane.

Odnośnik do komentarza

lucek nie wiem jak to jest teraz z z baterią do sgs3 ale kiedyś słyszalem że poważne ostrzeżenia że podłaczania komy na noc na 6-8 godizn to najlepszy sposob żeby z(pipi) baterie. czyli regularne zbyt długie trzymanie jej na kablu (po tych 2 godiznach gdy ma juz 100%) , podobno nowe baterie nie mają tego problemu ale lepiej sie upewnij zanim sobie zepsujesz baterie, bo wtedy nie starczy nawet na pół dnia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A potwierdzam, SGS3 dość cienko trzyma na baterii. 3-4h włączonego ekranu, spokojnie od rana do wieczora. Ale taki SGS2 przy lekko ograniczonym użytkowaniu spokojnie 2 dni wytrzymywał, nie mówiąc o tygodniu nieużywania.

Odnośnik do komentarza

Znajoma szuka najlepszego smartfona do 800-900zł. Zastanawiam się jaki byłby teraz najlepszy w tej cenie (nowy).

 

Miałem taki dylemat 2 miesiące temu i wybrałem Samsung Galaxy Ace II. Jestem bardzo zadowolony.

 

Zrobiłem to samo. Znając zainteresowania osoby, która będzie korzystać z tego telefonu poleciłem Ace 2, na pewno będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Co teraz najciekawszego jest z dwoma kartami sim?

 

niestety pyta pytę goni i pytą pogania. nic ciekawego, same stare konstrukcje + sporo bezmarkowej chińszczyzny. całe szczęście zdecydowałem się wyj.ebać drugi numer do kosza i zostałem już przy jednym telefonie, bo noszenie dwóch to już był cyrk na kółkach. tak sobie myslę, że gdyby HTC lub BB wypuścili dobry smartphone na dwie karty to z miejsca sporo rynku ich.

Odnośnik do komentarza
niestety pyta pytę goni i pytą pogania. nic ciekawego, same stare konstrukcje + sporo bezmarkowej chińszczyzny. całe szczęście zdecydowałem się wyj.ebać drugi numer do kosza i zostałem już przy jednym telefonie, bo noszenie dwóch to już był cyrk na kółkach. tak sobie myslę, że gdyby HTC lub BB wypuścili dobry smartphone na dwie karty to z miejsca sporo rynku ich.

cztery wśród znanych firm:

HTC Desire V - 4" i 1GHz, ICS

Samsung Galaxy S Duos - ICS

Samsung Galaxy Ace Duo - GB

Nokia Asha 305 - 3", 1GHz

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie będę zmieniał teraz telefon i mam do wyboru takie telefony :

 

Sony Xperia Miro, Sony Xperia U, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Y, Nokia Lumia 710, Motorola Motoluxe, HTC Wildfire S

 

Ogólnie z tych telefonów prawdopodobnie najlepsza jest Xperia U ( chociaż brakuje temu modelowi slotu pamięci, a sam telefon ma tylko kartę 4gb ). Chciałbym jednak poznać wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
niestety pyta pytę goni i pytą pogania. nic ciekawego, same stare konstrukcje + sporo bezmarkowej chińszczyzny. całe szczęście zdecydowałem się wyj.ebać drugi numer do kosza i zostałem już przy jednym telefonie, bo noszenie dwóch to już był cyrk na kółkach. tak sobie myslę, że gdyby HTC lub BB wypuścili dobry smartphone na dwie karty to z miejsca sporo rynku ich.

cztery wśród znanych firm:

HTC Desire V - 4" i 1GHz, ICS

Samsung Galaxy S Duos - ICS

Samsung Galaxy Ace Duo - GB

Nokia Asha 305 - 3", 1GHz

 

Niezle. Z tych to htc czy samsung s duos lepszym wyborem bedzie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...