Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Windows Phone wchodzi w grę?

 

Nigdy nie mieliśmy kontaktu z Windows Phonem - ale nie wykluczam :)

 

 

Wychodzę po prostu z założenia, że android za 500zł to bardzo zły pomysł. Czy to jakieś chińskie modele z tego roku czy stare dziadki jak sIII. Bez wgrywania zmodyfikowanych softów raczej się nie obędzie,. a zakładam, że nie o to ci chodzi.

 

Za 600zł można wyrwać Lumię 735 - bardzo zgrabny telefon i powiem szczerze, że gdy wziąłem go ostatnio do ręki to zdziwiłem się, że jest taki tani, bo na taki nie wygląda. Solidnie wykonany i czuć, że w dłoni trzyma się coś porządnego. Dobry ekran, niezły aparat system jest bardzo szybki i jeżeli żona  nie szuka telefonu do gierek, to myślę, że warto by się było zastanowić właśnie nad czymś takim.

Odnośnik do komentarza

 

 

Windows Phone wchodzi w grę?

 

Nigdy nie mieliśmy kontaktu z Windows Phonem - ale nie wykluczam :)

 

 

Wychodzę po prostu z założenia, że android za 500zł to bardzo zły pomysł. Czy to jakieś chińskie modele z tego roku czy stare dziadki jak sIII. Bez wgrywania zmodyfikowanych softów raczej się nie obędzie,. a zakładam, że nie o to ci chodzi.

 

Za 600zł można wyrwać Lumię 735 - bardzo zgrabny telefon i powiem szczerze, że gdy wziąłem go ostatnio do ręki to zdziwiłem się, że jest taki tani, bo na taki nie wygląda. Solidnie wykonany i czuć, że w dłoni trzyma się coś porządnego. Dobry ekran, niezły aparat system jest bardzo szybki i jeżeli żona  nie szuka telefonu do gierek, to myślę, że warto by się było zastanowić właśnie nad czymś takim.

 

 

Dzięki za tipa - na pewno pogogluję i wybadam ten model. Czasami jakiś Quiz odpali w tramwaju czy inną grę logiczną, sprawdzę jak takie proste gierki mają się na tym systemie :)

Odnośnik do komentarza

Ja się przymierzam do Microsoft Lumia 640 . Obecnie mam Nokię Lumię 520 - polubiłem kafelki , zmieniam bo teraz chcę więcej cali . Jak telefon do 600 zł to tylko na windowsie .

Mogę powiedzieć tylko tak: Bardzo dobry wybór. Używam go od pół roku i po raz pierwszy w historii nie wymienię go na nowszy model po upłynięciu umowy...
Odnośnik do komentarza

w końcu mi sie skończyła umowa i gadałem z tmobile o telefonach

 

propozycje jakie mam to tak

SGS5 - drogo

SGS5 neo - troche taniej

htc one m8 - podobnie jak neo

xperia aqua - najtaniej

 

czy jest sens sie zastanawiać nad dwoma ostatnimi czy dopłacić i brać sgs5? jeśli tak to czy neo jest jakimś wadliwym modelem czy spokojnie można brac?

Odnośnik do komentarza

Chlopcy LG G4 czy HTC One A9 albo M9? Czy moze to bez znaczenia, bo te tel powinny byc porownywalne? Myslalem jeszcze o Samsungu Edge lub 6 ale nie maja karty SD, choc moge brac 128gb to by na pewno rozwiazalo problem pamieci. Generalnie chcialem Nexusa ale 6P okazuje sie byc mega porazka.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Bierz g4 bo HTC to pojechali z ceną za to coś co ledwo sredniakiem można nazwać. Ktoś tam chciał tel do 500 Gold. Tylko lumia. Najlepiej model 640. Ktoś pytał o androida do 1200 pl. Hmmm motorola moto g albo sony xperia m4. Chyba że masz możliwość kupna chinczyka to polecam xiaomi mi4c. Mój s6edge obecnie leży w pudełku bo bawię się na codzień xiaomi. Mega porządne tel robi albo mam szczęście.

Edytowane przez Mani
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat g4 to udany model i powinieneś być zadowolony. Ten a9 od HTC to mega lipa i nawet na zagranicznych forach jest wysmiewany. Oj sony to z tymi aktualizacjami to potrafi napsuć krwii. 4.1.2 do xperii S i P wyrządził tym modelom więcej szkód niż pożytku. Xperie też chorują na nagłą śmierć. Myślę że winne jest oprogramowanie które nagrzewa tel do niebotycznych temperatur przez co płyty główne się palą. Inaczej nie potrafię wyjaśnić dlaczego spaliła się moja płyta główna w xperii. Czy ktoś wie czy przy spalonej płycie głównej da się jakoś dane z pamięci tel odzyskać?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...