Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam rowniez teraz dylemat co kupić, z tego co widzę to jedyne dla mnie telefony to iphone 6s lub nexus 5x

 

Za iP6s przemawia cały system, oprócz tego mam maka w domu i jak by nie było jest niezawodny

 

Za N5X czysty android bo troche bo czuje zmęczenie ios,

 

Sam nie wiem bo rozum mowi ip6s, a serce n5x

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak ale jak większość graczy daje np. 3GB ramu to tu masz 2, generalnie mało nowości i nic co by jakoś szczególnie wskazywało na zmianę. Nie wiem akurat jak bateria bo to zawsze w Nexusach był problem ale u mnie na N6 jest ok, przy czym jak widzę czasy po 6h na ekranie (SOT) to się zastanawiam czy ci ludzie używają w ogóle tych telefonów. Ja to mam w porywach 3. No ale nic to - Quick Charge jest zajefajny - 1 godzinka niecała i masz o 0 do 60 czy 70% - wystarczy parę minut i jest cool. Doceniam to na wyjazdach, przytulasz gniazdko na 30 minut i masz spokój kilka godzin.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, bo bawiłem sie tylko w sklepie wiec pojecie mam zerowe ale szlag mnie trafia jak biore telefon topowy do ręki chwile poszperam i zaczyna zamulać jak np miało to miejsce z LG G3

Jedyny telefon w którym mi to nie przeszkadzało to HTC M8?

Bo to za(pipi)isty telefon jest :) Wybierałem pomiędzy G3, a M8 i cieszę się, że wybrałem HTC.

Odnośnik do komentarza

Androidy w sklepach proszę was XDd. Przecież tam to nawet ajfon zamula na tych wystawach.

 

Zaskoczę cię :-) Zrobiłem mu reset dla testu :-) Poważnie mówię, w Euro niedaleko mnie. Spytałem ziomka czy umie właczyć tryb sklepowy i czy da mi reset zrobić, na co on o dziwo, że spoko :-) I mimo wszystko zamula np. przy przełączaniu. Nexus 6 też lekko zamulał jak miałem go pierwszy raz w ręku na 5.0.1 z właczonym szyfrowaniem pamięci - update, zdjęcie szyfrowania i do dziś lata jak rakieta, nie mam się do czego przyczepić. Czekam na Xposed żeby wrzucić Marshmallow - w końcu standby będzie choć trochę szedł w stronę iOS - tam prawie nic nie spada na standby a w Androidzie potrafi żreć po kilkadziesiąt procent jak się nieumiejętnie wrzuci coś - w końcu system się tym zajmie.

 

Tak patrząc na rynek to nie mam na co zmieniać tego mojego N6 - nic nie ma ciekawego. Żeby ten głupi OnePlus nie miał problemów z dotykiem to to by u mnie został, fajny był. Tam miałem SOT ok 6h. Też nie rozumiem po co dawać więcej od FullHD w telefonie - ja mam nawet TV 720p 50" (Plazma stara) i żyję. OnePlus 5.5 FHD vs N6 QHD i piskeli nie widać - miałby FHD to przynajmniej by z 1-2h więcej na ekranie włączonym trzymał.

Odnośnik do komentarza

Mój 6 jest jakiś taki... porządny. Tego nie widziałem. 5 był po prostu tani (czytałem o problemach z zasiegiem, zaoszczędzili na czymś w środku). Ale tutaj mamy po prostu cieniutki metal który się poddaje. On jest jeszcze płaski, N6 ma kształt łódki, kadłubka co w naturalny sposób utrudnia wygięcie go w ten sposób. Tutaj to jakiś dramat, bez specjalnie siły go złamał zupełnie. Pewnie jak siądziesz to też walnie :-( Dla porównania N6

 

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...