Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem różne dotykowce, gleba zdarzała się dość często, rozbicia brak. Ostatnio jednak niefortunnie przywaliłem Lumią 735 w krawędź biurka, krawędź ekranu na długości 2 mm ukruszona, szkło nie wypadło, bo ramka je trzyma, poza tym dwa rogi obudowy: wgnieciony i pęknięty, w tym wypadku wystarczy kupno nowej klapki za 50 zł i problemu nie ma. 

Ale jak Square napisał - to jest loteria.

Odnośnik do komentarza

Iphona 4 sprzedawałem po 3 latach i wyglądał jak nóweczka,

HTC One nosiłem w Urban Armor Gear i kilka razy mi spadł na beton bez jakichkolwiek szkód, ten armor wystawał około 2mm ponad ekran więc nawet upadki ekranem w dół nie były problematyczne - choć gdyby trafił się kamień to byłaby kaplica. Telefon przeżył też wpadnięcie do strumienia na ponad minutę jak wyciągałem durnowatego huskiego mojej baby, który nie umiał wyjść z wody po betonowym brzegu. Po wodowaniu podświetlanie ekranu nie działało aż go nie wysuszyłem. Później stopniowo aparat foto robił coraz gorsze zdjęcia, a po półtora roku od wodowania poleciał jakiś chip i nie można już było rozmawiać przez niego. Teraz skończy jako mp3-player w samochodzie, a ja śmigam na Iphonie 6 w kondonie goospery za 25 zeta.

Odnośnik do komentarza

Panowie doradźcie ,mam do wyboru iphona6 64gb, galaxy 6 edge plus 64 gb i htc m9 na korzyść htc przemiawia slot na micro sd bo mam kartę 128gb ale wiadomo ze jako sprzęt z tej trójki jest najsłabszy. Do tej pory mialem zawsze galaxy ale dla mnie to jest strzał w kolano z brakiem slotu msd. Miałem tez ip5s i tez bylo całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

Tzn nie do końca, bo dalej iphone nie ma slotu ;-) I mieć nie będzie. Pytanie czy się zmieścisz w 64 gb, nie wiem skąd bierzesz ale jest IP ze 128gb - taki brał mój przełożony bo dużo zdjęć pstryka a usuwanie to nie jest jego drugie imię ;-)

Biorę z plusa tam mają tylko do 64gb wewnętrznej wszystkie telefony. Dylemat mam troszkę a do jutra muszę się określić. Jade do media pomacac wszystkie ale chyba jednak zostanę przy samsungu. Swoją drogą mogli zostawić ten slot na kartę w zwyklej esce6 i bylo by po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

No w tej kwocie nic nawet zbliżonego się nie kupi pewnie. Ja pewnie kupie żonie tego ZUK Z1, za tyle też ciężko coś porównywalnego dorwać. Mam nadzieję, że ten cyanogen zrobi szybko rom na bazie marshmallow, miałem oneplus one i się tam rozstali brzydko z cyanogenem.

Odnośnik do komentarza

Pięknie. Nie ma się czego czepić. Lepiej zostanę przy mojej niezniszczalnej  Nokii X2. Jak się czesem podczas piwka goście chwalą co ich telefon potrafi zrobić to ja biorę nokie, rzucam o podłogę i rozpada się na 3 części (bateria, klapa tylna i reszta), składam włączam i pytam czy wasze telefony też tak potrafią. Od razu jest zmiana tematu i telefony lądują w kieszeniach.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Dziewczynie padł mój stary iPhone i chciałbym jej kupić cos nowego. Budżet do 1000 złotych, Android lub iOS. Moto G jej sie nie podoba, iPhone 5c też nie. Nie chciałbym niczego większego od 5", bo to w końcu dziewczyna. Zastanawiałem się nad Samsungiem Galaxy S4, HTC One M8, Samsung Galaxy A3, Xiaomi Mi4. Coś jeszcze zaproponujecie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...