Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na jakimś popularnym fonie pewnie tego nie będzie. Z ki mają duże naprężenia a i po upadku często psuje się dotyk. One spoko ale nie wiem jak bateria. Może oneplus two? Nie wiem jak z ekranem, pierwszy miał problemy z dotykiem.

z3 spadła mi na beton, jedno otarcie i tyle :cool:

 

Znakomity telefon, z2 to podobno prawie to samo więc też znakomity

 

Poszedłem biegać i jak chowałem telefon to moja z2 mi wypadła i jakieś 5m sunęła po betonie. Miesiąc po zakupie xd

Pęknieć zero, jedynie pare rysek niewidocznych prawie :cool:

Odnośnik do komentarza

Z3 dla mego ziomka po upadku działało, a jak raz ponosił z tyły w kielni to od razu pęknięcie i dotyk nie działa... Z kolei ja posiadam średnią półkę  czyli HTC Desire 620 i wypadł z ok metra na beton pomimo że był w grubym skórzanym pokrowcu i tempered glass i ekran też pękł. Telefon działa nadal wszystko trzyma szkiełko, pomimo że co kilka dni pojawia się coraz więcej pęknięć.

Z kolei mój stary wysłużony Sony Xperia T miał od groma gleb i dalej robi robotę, bez choćby rysy. 

Może LG G4 wydaję się być solidny i dobre bebechy. Sam się zastanawiam nad takowym jak mi mój 620 odmówi posługi, chociaż ja prawie nie korzystam z telefonu.

Odnośnik do komentarza

Mam kilku przyjaciół w serwisach i jak dobrze walnie to zetki i LG przestają reagować na dotyk. Mojemu przyjacielowi spadła z2 i mimo braku widocznych rys dotyk przestał działać. Macie dużo szczęścia. Najlepsi w tym są samsungowcy i iPhone - tam mimo uszkodzenia nawet potluczenia i odpadnięciu kawałka dotyk często działa.

 

Dotyk w oneplus ma coś z izolacja i przestawał działać albo nie łapał np 2 punktów w linii prostej poziomej co uniemozliwiało szybkie pisanie. Lipa na maxa.

 

Nagrałem kiedyś filmik na moim OPO:

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Opłaca się jeszcze brać Z1 używaną?Za przedłużenie umowy mam  Huawei P8 Lite nawet go nie rozpakowałem bo bateria kiepska.Myślę sprzedać go i kupić coś innego.Zależy mi na długim czasie działania. Po głowie chodzi mi też Meizu M2 Note -nowy.Coś jeszcze możecie polecić do 900zł?

 

Moto G 3 generacji np.

Odnośnik do komentarza

Tylko jak zajrzysz do specyfikacji to NIC się nie zmieniło od 1 generacji poza wielkością ekranu i dopiero teraz - aparatem. Także dla mnie szkoda sianka. Xiaomi ze strony https://www.xiaomiforsale.com/pl/czyli z czech z szybką przesyłką będzie lepszym wyborem chyba że bardzo ważne jest mieć nowego Andka ale MIUI jest naprawdę fajne i na lolipopie zapierdziela. Znajomi ściąga te fony dla każdego członka rodziny, ja zacząłem od słuchawek, mam Pistony V2 i od dziś V3 i za tą kasę naprawdę są zarąbiści - polecam.

Odnośnik do komentarza

Bardzo podobała mi się tak Motka G 3gen.Ale bateria niewiele większa niż P8 lite no i 1GB Ramu w Polsce.Tak jak pisze NemoKOF, nie opłaca się tej wersji brać.Myślę czy szukać zagranicą jej czy jednak coś innego.

Sprzedałem przed chwilą LG L90.Zaglądam do baterii a tam 2540mAh.Szok- bo wydawała mi się kiepska mimo że nie katowałem telefonu.

Zaczynam się zastanawiać czy 3000 mi starczy.Chyba mam jeszcze stare nastawienie do ładowania telefonów. 

 

Używa ktoś Motoroli Moto E 2nd Gen.Jak się sprawuje?Żonie chciałem kupić,nieobytej ze smartfonami.Chyba że jednak coś na Windowsie na start?

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem 1st Gen i jest w miarę zadowolona. Natomiast twierdzili że będą aktualizować a jest soft 5.0.2 a 5.1 nie widać a 6 nie dostanie. Więc można między bajki włożyć ich obietnice. Ram czuć nieco, 3rd Gen ma takie bebechy co 1st więc uważam ze wersji z 1gb w dzisiejszych czasach nie warto. Chrome się potrafi przydlawic jak Facebook. Ogólnie 1gb to absolutne minimum, 2 juz starcza do komfortowej pracy. Miałem 1 długo na sgs3 i bywało różnie. Też zależy od rozdziałki, im niższa tym mniej ramu potrzeba. Na 2 gb i w miarę czystym andku braków nie czuć żadnych. A 2gb ma niemal każdy sensowny fon. Za cenę 3rd Gen można poszukać Nexusa 5, LG g2, może stare Moto x. To wszystko są lepsze fony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie macie za duzo gotówki to bierzcie starszego Xiaomi Mi3. Bedzie 6.0 ..... jak to dziś przeczytałem to mega szok dla mnie, że im sie chce. Mi4 ostatnio sie bawiłem i tylko plecy mi sie z plastiku nie podobają a tak to za(pipi)ysty tel. Coś mi sie wydaje ze pozbede sie mojego samsunga i w przyszłości może Mi5 kupię.

Odnośnik do komentarza

Dodam parę zdań od siebie. Polecam Meizu MX5. Naprawdę dobry i solidnie wykonany "chiński" telefon w przystępnej cenie. Jak ktoś ma dość Apple, czy Samsungów, to idealną odskocznią będzie MX5. 8 rdzeni, 3 GB RAM, 5,5 cala, full HD, dual-sim, cienki, elegancki i leciutki. Do tego obudowa unibody z metalu.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem 1st Gen i jest w miarę zadowolona. Natomiast twierdzili że będą aktualizować a jest soft 5.0.2 a 5.1 nie widać a 6 nie dostanie. Więc można między bajki włożyć ich obietnice. Ram czuć nieco, 3rd Gen ma takie bebechy co 1st więc uważam ze wersji z 1gb w dzisiejszych czasach nie warto. Chrome się potrafi przydlawic jak Facebook. Ogólnie 1gb to absolutne minimum, 2 juz starcza do komfortowej pracy. Miałem 1 długo na sgs3 i bywało różnie. Też zależy od rozdziałki, im niższa tym mniej ramu potrzeba. Na 2 gb i w miarę czystym andku braków nie czuć żadnych. A 2gb ma niemal każdy sensowny fon. Za cenę 3rd Gen można poszukać Nexusa 5, LG g2, może stare Moto x. To wszystko są lepsze fony.

 

E tam, zmienili Snapdragona z 400 na 410 (architektura 32 vs. 64 bity).

Odnośnik do komentarza

No Meizu fajne tylko jak z supportem bo pewnie tak samo jak ze wszystkimi chinolami ?


 

Ja kupiłem 1st Gen i jest w miarę zadowolona. Natomiast twierdzili że będą aktualizować a jest soft 5.0.2 a 5.1 nie widać a 6 nie dostanie. Więc można między bajki włożyć ich obietnice. Ram czuć nieco, 3rd Gen ma takie bebechy co 1st więc uważam ze wersji z 1gb w dzisiejszych czasach nie warto. Chrome się potrafi przydlawic jak Facebook. Ogólnie 1gb to absolutne minimum, 2 juz starcza do komfortowej pracy. Miałem 1 długo na sgs3 i bywało różnie. Też zależy od rozdziałki, im niższa tym mniej ramu potrzeba. Na 2 gb i w miarę czystym andku braków nie czuć żadnych. A 2gb ma niemal każdy sensowny fon. Za cenę 3rd Gen można poszukać Nexusa 5, LG g2, może stare Moto x. To wszystko są lepsze fony.

 

E tam, zmienili Snapdragona z 400 na 410 (architektura 32 vs. 64 bity).

 

 

wow i co twoim zdaniem dalo realnie zmiana z 32bit na 64bit jak 99% apek na andka jest w 32bit ?

Odnośnik do komentarza

No Meizu fajne tylko jak z supportem bo pewnie tak samo jak ze wszystkimi chinolami ?

 

 

Ja kupiłem 1st Gen i jest w miarę zadowolona. Natomiast twierdzili że będą aktualizować a jest soft 5.0.2 a 5.1 nie widać a 6 nie dostanie. Więc można między bajki włożyć ich obietnice. Ram czuć nieco, 3rd Gen ma takie bebechy co 1st więc uważam ze wersji z 1gb w dzisiejszych czasach nie warto. Chrome się potrafi przydlawic jak Facebook. Ogólnie 1gb to absolutne minimum, 2 juz starcza do komfortowej pracy. Miałem 1 długo na sgs3 i bywało różnie. Też zależy od rozdziałki, im niższa tym mniej ramu potrzeba. Na 2 gb i w miarę czystym andku braków nie czuć żadnych. A 2gb ma niemal każdy sensowny fon. Za cenę 3rd Gen można poszukać Nexusa 5, LG g2, może stare Moto x. To wszystko są lepsze fony.

E tam, zmienili Snapdragona z 400 na 410 (architektura 32 vs. 64 bity).

wow i co twoim zdaniem dalo realnie zmiana z 32bit na 64bit jak 99% apek na andka jest w 32bit ?

No zawsze jest ten 1 procent. A do tego zwiększone taktowanie zegara, obsługa API itd. czyli ze znaczy ze gorzej ani tak samo nie jest.
Odnośnik do komentarza

No Meizu fajne tylko jak z supportem bo pewnie tak samo jak ze wszystkimi chinolami ?

 

 

 

 

 

Fakt jest taki, że gwarancja na 24 miesiące i serwisuje to jakaś firma w Polsce. MX5/M2 Note jest dostępny do kupienia u nas, europejska dystrybucja a nie jakieś krzaczki-robaczki. Polskiego dystrybutora nie ma, ale jakiś słowacki dystrybutor Meizu rozszerzył dystrybucję o nasz kraj oficjalnie. Więc jest i serwis w Polsce.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...