Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wolno chodzi, wiadomości się ścinają, tylko klapa telefonu jakaś gorąca się robi, nawet hard reset też nic nie pomaga. W sumie i tak zmienić trzeba, bo trochę porozwalany jest jak zbita szybka czy pognieciona ramka, takie pijackie życie  :yao: . W sumie nawet bym nie kupował telefonu ale te wolne działanie androida mnie jednak odechciewa się używania tego telefonu :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No o S7 pisałem o tych cenach, które stoją na internetach. Ja całe życie w SG byłem, a najlepsza była 2, potem 4 i 6. Dlatego teraz szukałem sobie coś podobnego do S7 ale widzę, że dużego wyboru nie ma poza LG6 - jeszcze się zastanowię nad Nim. Co do Sony Xperia to raczej one nigdy Mnie nie interesowały, jakoś nigdy nie przykuwało mojej uwagi.

Odnośnik do komentarza

Wyjściowa cena to 3200zł ale widziałem nówki już po 2800.

 

Jeśli chodzi o wrażenia to robiłem przesiadkę z jak dla mnie świetnego mimo wieku Z2. W zasadzie już miałem brać inny model ale, ktoś zrezygnował z zamówienia przedpremierowego i x-kom zrealizował moją rezerwację.

 

Wrażenia ogólne, wizualne itp - telefon jest wykonany ze szkła (gorilla 5 po obu stronach) i metalu. W porównaniu z innymi modelami jakie brałem do ręki w mediasach jest wyraźnie cięższy. Czuć że trzyma się w ręku coś solidnego i wykonanego jakościowo. Moja wersja jest akurat w kolorze czarnym i jest bardzo przyjemna dla oka.

 

Jeśli chodzi o bebechy to sony poszło vabank z tym modelem. Śmiało obstawiam EISA za 2017 dla tego modelu. W każdym miejscu jest coś co technicznie wyraźnie wyróżnia 

 

Ekran - 4k IPS Triluminos z obsługą HDR - poza kolorami, które robią i to mocno bardzo dobrze działa auto kontrast. Nawety przy silnym słońcu mocno daje radę

Snapdragon 835 -

Aparat - zmnijszyli trochę ilość mp w stosunku do poprzedników ale za to jest superszybki. Przy zablokowanym ekranie i wciśnięciu guzika migawki pojawia się niemal natychmiast. Dodatkowo poza filmami w 4k jest też opcja nagrania wideo w 960 klatkach na sekundę i robienia dowolnego slow mo - 1/2, 1/4, 1/8 zrobiłem przy zabawie min coś takiego:

 

 

Dodatkowo dali świetne mocne wyjście audio co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Na YT jest masa testów porównawczych jeśli chodzi o szybkość ładowania aplikacji itp. Po niecałym miesiącu używania jestem bardzo zadowolony, bateria z forumkiem i yt na wifi potrafi wytrzymać nawet 4 dni. Maksymalnie wypompowałem ją w 1,5 dnia grając w gierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie grywam dużo na telefonie, a sam spotify czy yt mało zjada. Czasami jeszcze nawi+endomondo. Wczoraj naładowałem do pełna i do rana zaczynam ze 100% więc jak będę na 15% to Wam wrzucę wykres dla orientacji.

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza

Laptok ogarnięty to teraz czas na fona.

Jako że moja Xperia Z1 wyzionęła ducha a ekran wytrzymał 10 uderzeń młotkiem czas na zmianę.

Potrzebuje coś używanego w całkiem dobrym stanie do 400zł. Myślałem o LG G3 bo znajomy chce mi za tyle sprzedać (bez żadnych rysek, 3GB RAM).

Coś lepszego dostane w tym budżecie?  

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Jak kogoś nie zniechęca cena to polecam Xperię XZ Premium. Po z2/z3 kolejna odsłona jaka wyszła za(pipi)iście i jest warta wydanej kasy.

Jak wygląda sprawa z rysami na szkle? Bo o odciski palców nawet nie pytam.

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza

Zasadniczo dbam o telefon, ale nie bawie sie w zadne futerały itp. Paluchy oczywiście ślicznie zostają na szybie ale dużo latwiej je zetrzeć niz z chocby folii ochronnych. Zauważyłem, że noszenie telefonu w marynarce czy w kieszeni spodni praktycznie samo go wyciera z odciskow. Co do rys jestem milo zaskoczony. Raz upadl mi i przejechał konkretnie po plytkach w przedpokoju. Ekran nie strzelił, a wszystko poszlo po rogu więc była szansa. Rys póki co po tym incydencie ani po kładzeniu go na blatach czy noszeniu luzem brak. Z czasem pewnie będą się zbierać po rożnych akcjach ale wielkim plusem jest to że nie rysuje go byle co.

Odnośnik do komentarza

Elooo . Chopy mam pytanko, chce kupić samsunga s7 edge, czy ta aukcja jest ok? bo boje sie z deka kupić w niepewnej firmie a potem płakać.

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-edge-sm-g935f-white-krakow-kmki-i6762829836.html

Firma legitna. Kupiłem u nich mojego LG G Flex 2 w listopadzie 2015 w punkcie stacjonarnym w Rybniku (już go nie ma). Tydzień temu padł. No i też mam vat marża fa. Dzwoniłem co dalej-wysłać do nich na luzie. Jednak do LG wysłałem na gwarancję (gdy tą firmę zapytałem czy nie lepiej do LG bezposrednio i czy będzie problem to zapewniali że przez producenta bez problemu też załatwię) - trochę się cykałem przez tą Fa, ale naprawili bez problemu w ramach gwarancji w LG w ciągu 3 dni roboczych tel był z powrotem.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...