Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Co teraz ciekawego można nabyć w granicach +/- 1000 zł? Ekran min. 5 cali, może być większy, ma stabilnie działać, głównie do podstawowych aplikacji typu Messenger, Instagram itd, do tego dobry aparat też się przyda. Obecnie mam Huawei P8 lite, no i już trochę manianę odwala, zacina się, muli.

Odnośnik do komentarza

Ja w tej cenie wyrwałem siaomi mi5 i jestem zadowolony, chociaż aparat to mimo wszystko mógłby być trochę lepszy. Wyjście słuchawkowe na wersji global softu też trochę przyciche, a wyrosłem z bawienia się przerzucaniem ROMów. Jeszcze jeden powód do narzekań to GPS, na drogach spisuje się wzorowo, ale jak ide pobiegać do lasu to dzieją się cuda gdzie na moim starym ajfonie 5s nie było żadnych problemów. Mimo tych wad generalnie jestem zadowolony bo wiem, że w tej cenie nic lepszego nie dostanę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawość mnie zżera, ale co się stało, że tak wróciłeś do androida po dobrym iPhone?

 

Ja natomiast kupiłem niedawno Samsung S7 i jestem bardzo zadowolony, sprzęt solidny i wykonanie to klasa sama w sobie. Idzie go tanio wyrwać nowego za 1.8k zł.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Krupek w kwietniu kupiłem żonie Moto X Style. W Vobisie kosztował dokładnie 999 zł alw była jakaś promo. Imo wszystkie Twoje wymagania spełnia. Jest tylko trochę ciężki. Foty robi mega, ekran super. Niby konstrukcja miała wówczas ponad rok czy półtora ale śmiga nieźle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dwa dni temu odebrałem Xiaomi Redmi Note 4X. Zapłaciłem 192 GBP. To praktycznie ten sam telefon co miałem wcześniej (Redmi Note 2), tyle że z grubszymi bebechami. Redmi Note 2 postanowiłem zamienić tylko z jednego względu - bateria. Już mi padała. Zamówiłem już jednak nową, bo telefon przekazuję mojej dziewczynie. Poza tym zupełnie nie miałem do niego zastrzeżeń. Wszystko elegancko śmigało. Nawet wszystkie wymagające gierki. Dopiero Assassin's Creed Identity zrzucał klatki do 20. Na trybie High Performance jednak wyrabiał i chrupnięcia były, ale rzadko. Niestety w tym trybie to baterię łykał w godzinę/dwie. Real Racing też miał dropy momentami, ale jego dało się grać raczej bez większego kłopotu. Na 4X, który ma Deca Core i 4GB RAM, wszystko chodzi bez zająknięcia. Fajnie, że przerzucili umiejscowienie głośnika. Można normalnie oglądać/grać bez upierdliwego zasłaniania ręką. No i większa bateria na plus.

Rozważałem też Xiaomi Mi Note 2, ale szkoda mi było płacić za ten kombajn jak moje potrzeby spełni smartfon za połowę tej ceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, jaką polecicie dobrą kartę sd 64/128 gb do mojego S7, znacie coś dobrego i wartego kupna? Bo te 32 gb to jednak mało i większość tyle zajmowanego miejsca jest okupowane przez filmy i zdjęcia, a także trochę gierek.

kup sobie samsung evo,  albo evo plus i będziesz content,  optymalny wybór. Podobnie sandisk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Słuchajcie, jaką polecicie dobrą kartę sd 64/128 gb do mojego S7, znacie coś dobrego i wartego kupna? Bo te 32 gb to jednak mało i większość tyle zajmowanego miejsca jest okupowane przez filmy i zdjęcia, a także trochę gierek.

kup sobie samsung evo,  albo evo plus i będziesz content,  optymalny wybór. Podobnie sandisk.

 

 

No tak jak mówisz, pewnie jakieś evo pro+ 64gb wezmę, skoro mam wykorzystać cały potencjał telefonu jak filmy w 4k będzie można wrzucać na pro+, bo na zwykłym to tylko do full hd jest ;)

Odnośnik do komentarza

Pany, nowa umowa i pytanie jaki telefon wybrać:

-Xperia X za 350 zł

- Lenovo moto x play za 90 zł

-Alcatel Idol 4 za 150 zł

 

Czy różnica w tych cenach jest serio uzasadniona?

Telefon ma robić dobre fotki i nie zamulać, czas działania na baterii też istotny.

 

Jest parę innych fajnych (i niedrogich), ale w Playu ich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Od tygodnia użytkuje Xperie ZX Premium. Na razie żadnej ryski chociaż tel już zaliczył upadek. Śladów po palcach najczęściej brak. Śmiga aż miło i nie nagrzewa się jak narazie. Po przesiadce z XA, ZX Premium wydaje mi się trochę za duży i ciężki. Nie zauważam wiekszej różnicy między full HD, a 4k ale to już raczej wina moich oczu. Kolor deepsea black bardzo fajny.

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...