Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dark sector warto?? da sie w to pograc?? jest jakas fajna fabula i dobra to w ogole jest strzelanka??w grze tylko sie chodzi i strzela czy tez czegos szuka i kombinuje troche?? a i ile zajmuje przejscie na normalu przecietniakowi ;)

troche duzo pytan ale jak kots gral to luzik dla niego :)

Fajna jest. Przejście zajęło mi tydzień grając wieczorami. Fabuła jest raczej przeciętna. Ma kilka ciekawych kombinacji walki wręcz. Czasem trochę wieje nudą, ale w sumie jest OK.

Odnośnik do komentarza
inFamous vs Prototype vs Fallout 3 ?

 

Tyle gier, a tak mało kasy...

 

Prototype nikt jeszcze nie zna. Choc testerzy mowia, ze graficznie slabo do Infamous. Fabularnie podobno daje rade - kwestia gustu, ale wrazenia sa rozne - natomiast Infamous podoba sie wiekszosci ludzi, ktorzy przy niej siedli - stad bezpieczniejsze.

Fallout? Ja troche pogralem, odlozylem - kiedys wroce. Nie ma rewelacji - chyba ze lubisz RPGi w cyberpunku ze spora dawka Action.

 

Dla mnie Infamous. Jednak zaden wybor nie powinien Cie zawiesc.

 

Szukam gry z ciekawą fabułą. Możecie coś polecić?

 

Tak jak kolega wyzej pisal, te same tytuly bym rekomendowal (moze poza GTA4), a naciskal na Heavenly Sword. Choc mysle, ze MGS4 da rade i bez znajomosci poprzednich czesci. Z nowosci masz Infamous.

Dochodzi jeszcze Folklore jak lubisz RPG w mistycznych klimatach, dorzucilbym Killzone 2, ktore nie udaje gry konkurencji - znaczy nie zbawiasz swiata, tylko jestes twardym zolnierzem jednostki specjalnej w trudnym srodowisku.

No i Tomb Rider Underworld daje rade - jak lubisz takie klimaty.

Jak lubisz slashery jeszcze rozwazylbym DMC4 ale tylko jak podejdzie Ci demo i chore klimaty z japonskich pokrzywionych umyslow Ci pasuja ;)

 

Sporo z tych gier ma dema na PSS. Jak Ci klimat przypasi to w wymienionych tytulach fabula nie powinna Cie zawiesc.

Odnośnik do komentarza

grzes wszystko fajnie tylko ze Ani DMC 4 ani Killzone 2 nie maja dobrej fabuly a o to pytal Dark_Slide. Ten pierwszy to ujma dla fanow jedynki i w ogole dla naszej inteligencji. Ilosc zenujaych wstawek przechodzi ludzkie pojecie. Co do KZ 2 to gra tak czy siak jest swietna ale niestety nasz durny team i (pipi)owy Sev psuja fabule..

 

Folklore akurat fabule ma niezla, ale jakos ta gra nie przemowila do mnie i szybko mi sie znudzila. Nie wiem czy to wynika z tego ze za duzo tu niemych dialogow czy z tego ze akcja poprostu sie wlecze. Raczej to drugie bo gram sobie teraz w takiego FF 7 gdzie fabule poznajemy glownie z czytania dialogow i gra mimo uplywu lat wciaz jest porywajaca.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

...HS pozycz sobie od kogos i przejdz w jeden dzien.

 

Z pozostalych dwoch ciezko polecic...dwie rozne gry. AC jest bardzo dobre, jesli przymkniesz jedno oko na monotonie, a otworzysz szerzej drugie na fabule i strone techniczna.

 

 

...ale obiektywnie to chyba VC wydaje sie najlepszym zakupem.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
Valkyria Chronicles, Heavenly Sword czy Assassin's Creed ?

 

Zdecydowanie Heavenly Sword.

 

Zreszta i Valkyrie i Heavenly Sword masz demo na PSNie.

 

Assassin's Creed jest fajne do pokazywania. Mozna pograc (i faktycznie dluzej niz Heavenly Sword) jednak gra zaczyna przynudzac, ludzie ze slabo znajomoscia angielskiego nie radza sobie z wersja angielska a fabula pod koniec jest zenujaca lekko. Nie skreslilbym jednak tej gry bo sam sie przy niej dobrze bawilem.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w LBP, bo nie jara mnie taki styl rozgrywki, ale o Prototype powiem kilka słów.

 

1. Gra jest bardzo długa. Jest co robić, jest co zbierać, jest z czym walczyć itd.

2. Gra dostarcza ciągłego funu poprzez chaos jaki czynimy Alexem.

3. Jest dużo możliwości rozwoju postaci, dużo combosów etc.

 

Ogólnie ja z mojej kopii Prototype jestem bardzo zadowolony. To tak na szybko, wracam do gry ;)

 

Edit: Jeszcze mi się przypomniało. Jak grałeś w Hulk: Ultimate Destruction i ci się podobało to z Proto też będziesz zadowolony. To ten sam developer i to się czuje.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w WaW, ale na pierwszy miejscu MW i K2, a potem Res, który w którym momentami mnie nudził, końcówka za to bardzo fajna.

Ogolnie wydaje mi się, że w każda gre trzeba zagrać, ale WaW jakoś za single nie był chwalony. W zależności na jaki klimat masz ochote wybierz odpowiednią gre z tych 3 najlepszych moim zdaniem czyli MW, Res, K2.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o singla to imo 1. Resi 2 > Cod 4> KZ 2 w WaW nie gralem

 

Resi wedlug mnie zdecydowanie najwyzej stoi-filmowosc, epickosc, fabula dlugosc do tego mozliwosc grania z ziomalem na jednej konsoli.

 

Cod 4 jest krotki ale intensywny do tego ma zroznicowane i bardzo klimatyczne misje

 

Single w KZ 2 to oczywiscie bardzo wysoka polka ale wedlug mnie sporo rzeczy nie zagralo. Po pierwsze poczatek nie zachwyca 3 h strzelamy praktycznie w tych samych sceneriach. Gra w ogole za zadko i za pozno zaskakuje. Misje sa w ogole nie zroznicowane, nie mamy nawet chwili oddechu aby docenic kunszt grafikow i projektantow ( od pewnego momentu niektore miejscowki sa genialne). Fabula i koncowka zawodzą..

 

 

Ja bym na Twoim miejscu wziol najpierw Resistance 2 pozniej Killzone 2 a CODa 4 porzyczyl od kogos jesli nie masz zamiaru grac w multi..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

No ja też bym do singla polecał RES2, duża różnorodność lokacji, dżolerskie bronie:), dość duża liczba zróżnicowanych przeciwników no i kapitalne walki z bossami dla mnie nr 1 szefowie jeżeli chodzi o FPS-y.

 

 

pozdro

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...