Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Batmana muszę przemilczeć, bo grałem tylko w demko i IMO można spokojnie poczekać aż stanieje (co właśnie robię ;) ).

 

Prototype jest fajniutką grą. Stały framerate i ogromna rozpierducha wynagradza średnią oprawę. W grze jest dużo do zrobienia, zebrania, ulepszenia itp. Ogólnie fajnie się gra. Lekko i przyjemnie tylko po pewnym czasie może wkraść się lekka monotonia (kompletowanie Web of Intrigue etc.).

 

Infamous jest grą bardziej taktyczną. Cole nie jest mega wytrzymały i często pada na pysk od kilku kulek (grałem na hardzie) przez co gra wymaga najpierw zorientowania się w sytuacji, obrania jakiegoś planu, a później metodycznej eksterminacji. Tempo jest wolniejsze. No i inFamous jest po polsku, co możesz odebrać jako plus bądź minus (ja grałem w ang., ale teraz ciężko w PL o wersję angielską, a PL coś tam nie tak z głosami).

 

Uważam, że w oba (a nawet we wszystkie trzy) tytuły trzeba zagrać. Tak naprawdę pytasz się tylko o kolejność wyboru, więc zadam ci pytanie:

 

Wolisz przywołać z nieba pioruny, które zniszczą wszystko i wszystkich na swojej drodze, czy też stworzyć setki dziwnie wyglądających macek, które zabiją wszystkich przebywających na growym Times Square?

 

PS: Jeżeli chodzi o oprawę to inFamous miażdży Protka.

Odnośnik do komentarza
Opłaca się jeszcze brać Gran Turismo 5:Prologue za 50 zł nówka?

 

Ciezko stwierdzic. GT5 pewnie nie zejdzie ponizej 200, nie wiadomo tez kiedy wyjdzie. Pewnie w listopadzie.

W GT5P na pewno troche poszalejesz, wiec jak nie masz nic innego na widoku, to bierz. Jak Cie tak nie korci i wytrzymasz do pelnej wersji to lepiej poczekac i zainwestowac w co innego na przyklad NFS Shift, nad ktorym sie wszyscy ostatnio zachwycaja.

Odnośnik do komentarza
Mam na oku Heavenly Sword i Resistance: Fall of Man. Czy watro inwestować, szczególnie w tego drugiego?

Jeśli po promocyjnej cenie to warto.

 

HR- genialna grafa do teraz(choć trochę zwalnia),fenomenalna historia,5h gry,brak sekretów i zachęty by ja drugi raz skonczyć i średni system walki

Resistance1- dobra rzemieślnicza robota,do teraz da się w miarę fajnie w to pograć i postrzelać choć graficznych cudów się nie spodziewaj bo taki K2 wizualnie wygląda przy niej jak z innej konsoli :P

 

wyedytowałeś- wg mnie zdecydowanie bardziej Ratchet,szczególnie jeśli lubiłeś części z ps2.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Szukam gry na ps3 w ktora moglbym pograc miesiacami (czyli bardzo dluga musi byc), w ktorej zbieram rozne ulepszenia i boostery aby moja postac byla coraz bardziej pakerniejsza, ktora bedzie trudna i stawiala pewne wyzwanie...aby byla w swojej "mechanice" podobna do Monster Hunter z PSP. Moze troche bujam w oblokach ale moze jest taka pozycja na rynku?

 

PS. Monster Hunter 3 Tri wyjdzie na ps3 ,czy to tylko plota?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...