Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora gra lepsza? Armored Core 4, czy Armored Core For Answer?

gralem w for answer i padaka straszna, animacja non stop sie tnie, multi na splicie to wpatrywanie sie w 20% ekranu bo reszta zarezerwowana jest na kolor czarny (jak w lost planet 2 i re5, tylko jeszcze gorzej) a misje sa monotonne: zniszcz punkt A, zniszcz uciekajacy punkt A, zniszcz statki, zniszcz uciekajace statki itd. Wiec to strata kasy, o 4 sie nie wypowiem bo nie gralem, jesli animacja trzyma staly poziom to bierz bo w For Answer nie da sie grac

Odnośnik do komentarza

Serio bez kierownicy w GT5 ciężko?

 

W NFS pograłem w demko - fajne bardzo, ale z naciskiem na multi. W GT5 multi mi wisi.

Pograc, to moze w GT5 pograsz, ale rzecz w tym, ze nie wykorzystasz potencjalu gry. To tak jakby do zestawu kina domowego podlaczyc komorke.

 

Do NFS natomiast kierownica nie jest potrzebna, a zarowno opinie na forum, jak i recenzje zachecaja.

[chyba, ze planujesz zakup kierownicy - wtedy GT5 to must have]

Odnośnik do komentarza

Serio bez kierownicy w GT5 ciężko?

 

W NFS pograłem w demko - fajne bardzo, ale z naciskiem na multi. W GT5 multi mi wisi.

Pograc, to moze w GT5 pograsz, ale rzecz w tym, ze nie wykorzystasz potencjalu gry. To tak jakby do zestawu kina domowego podlaczyc komorke.

 

Do NFS natomiast kierownica nie jest potrzebna, a zarowno opinie na forum, jak i recenzje zachecaja.

[chyba, ze planujesz zakup kierownicy - wtedy GT5 to must have]

 

Gran Turismo - zawsze Kochałem ten tytul, chodz nigdy nie gralem na powaznie, tylko dla zabawy.

tym razem jednak sie to zmieni... mam prawko, własna Toy' ote, wiec zamierzam wprowadzić male zmiany, ktore z pewnością przyniosą zadany efekt :D

p.s

dodam jeszcze iz w GT3 bylem odnotowany w "kąciku wyścigowym" przez okolo 3 miesiące :)

jak tu nie powrócić. hii

spadam do działu wybierać powoli kierownic pod Gran Turismo'5

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Siemka wszystkim. Udało mi się odłożyć troche grosza i uzbierało sie na GT5 i na coś jeszcze. I tu jest dylemat, czy mam brać nowego assasyna czy catlevanie. Czytam recki, wszędzie ocena w granicach 9. W drugiego assasyna grałem godzinami, a w wydaje mi się że poobnego do castlevani GOW3 upolowałem platyne. Tak więc proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko jako iż od wyjścia God of War 3 nie grałem na ps3 a teraz leżąc i chorując chciałbym nadrobić zaległości. Co z Playstation Store polecacie mi zakupić ? Chodzi mi oczywiście o gry ps3 i psone? Wiecie człowiek nie da rady cały dzień w GT 5 grać :) Proszę tylko o propozycje bez tektury bo od czasów god of war nie wyszedł (do teraz i do GT5) fajny exclusive a multiplatformowe gry na xboxa miałem. Budżet mam nieograniczony niczym tylko boję się że zakupie Crapy:).

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie o najlepszego FPSa dla jednego gracza. Nie chodzi mi to o rozkminę co lepsze MoH czy Black Ops, bo te i tak kiedyś ogram, niemniej kampanie pekające w 5 godzin to nie dla mnie. Chodzi mi o grę, która stawia na single, a nie jest on tylko dodatkiem, najlepiej żeby mozna się było w niego bawić jak najwięcej nawet po za główną fabułą (vide Far Cry 2, którego koncze po raz drugi...).

 

Mam na oku Call of Juarez, Aliens vs Predator czy Wolfesnteina, które to można już nabyć za naprawdę mała kasę + Singularity, które jednak póki co trochę za drogie. Którą z tych polecacie do single'a, a może coś jeszcze co mi umknęło ?

 

PS: Wiem, że po FC2 najlepsze dla jednego gracza są BioShocki. Jedynka ograna, a na dwójkę się czaję:)

PS2: Aha Res2 też ograny i mi nie podszedł niestety.

Edytowane przez Marchi
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie o najlepszego FPSa dla jednego gracza. Nie chodzi mi to o rozkminę co lepsze MoH czy Black Ops, bo te i tak kiedyś ogram, niemniej kampanie pekające w 5 godzin to nie dla mnie. Chodzi mi o grę, która stawia na single, a nie jest on tylko dodatkiem, najlepiej żeby mozna się było w niego bawić jak najwięcej nawet po za główną fabułą (vide Far Cry 2, którego koncze po raz drugi...).

 

Mam na oku Call of Juarez, Aliens vs Predator czy Wolfesnteina, które to można już nabyć za naprawdę mała kasę + Singularity, które jednak póki co trochę za drogie. Którą z tych polecacie do single'a, a może coś jeszcze co mi umknęło ?

 

PS: Wiem, że po FC2 najlepsze dla jednego gracza są BioShocki. Jedynka ograna, a na dwójkę się czaję:)

PS2: Aha Res2 też ograny i mi nie podszedł niestety.

 

The Darkness <-- genialny singiel a multi nawet nie ruszałem.

Call of Juarez 2 <-- gra spoko ale w pamięci mi jakoś nie zapadła

AvP <-- nie podeszła mi ta gra jakoś za bardzo

Wolfenstein <-- szkoda kasy na tą papke

 

Szczerza takiej do Far cRy 2 podobnej strzelanki to nie ma. Far Cry 2 był bardziej sandboxem niż strzelanką. Z sandboxów możesz spróbować GTA4 z dodatkami (lepsze niż podstawka) czy Red Dead Redemption. W obu jest duuużo strzelania.

Jak masz starą wersje ps3 (60gb) to polecam Black :D Ja ostatnio ponownie na swoim ps3 skończyłem. Stary ale Jary FPS i dla mnie niedościgniony wzór (obok CoD: MW) jak robić dobre FPS.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Od siebie jeszcze naprawde polecam Riddicka Assault on Dark Athena.

 

W zestawie otrzymujesz dwie gry. O ile druga czesc jest tylko niezla, jak pierwsza to perelka.

Gra jak na FPSa jest naprawde dluga (nie pamietam juz dokladnie, ale chyba 10-15h gry). Fajna fabula, swietny klimat, bardzo duze zroznicowanie rozgrywki (strzelanie, skradanie, walka wrecz, oraz cos jeszcze, o czym ci nie chce spojlowac, jesli nie ogladales filmikow / recenzji gry).

Do tego wszystkiego dochodzi fakt, ze gra ma konstrukcje podobna do Bioshocka. Tzn - masz teren gry, jednak mozesz sie po nim swobodnie poruszac.

Oprocz tego mozesz rozmawiac z napotkanymi postaciami, wykonywac wziete od nich questy itd.

 

Na PC pierwsza czesc - Escape from the Butcher Bay przeszedlem 2 razy, a potem 3 raz na konsoli i powiem ci, ze na pewno jeszcze do tej gry wroce.

 

Druga czesc niestety pierwszej nie dorownuje - praktycznie rzecz biorac pod kazdym wzgledem, ale mimo wszystko jest to niezla gra.

 

Jak dla mnie naprawde sie oplaca - za cene jednej gry dostajesz jedna genialna i druga niezla.

 

 

@blantman - z exclusivov to bedzie Trine, Wipeout HD, Super Stardust HD Reszta godnych uwagi gier to w zasadzie tylko multiplatformy.

Podobno godne polecenia jest Mushroom Wars - jesli lubisz gry typu tower defence to mozesz w to celowac.

Do tego jeszcze Shatter oraz Soldner.

 

Osobiscie gralem jedynie w Trine, Wipeouta i Stardusta. W szczegolnosci polecam ta ostatnia gre - jest naprawde grywalna, a do tego tania jak barszcz (18zl za gre wraz z dwoma DLC to naprawde malo).

Naprawde dobry jest rowniez Warhawk, aczkolwiek jest dosyc drogi (osobiscie kupilem go rok temu w promocji za zdaje sie 26zl).

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Zbliżają się święta i mam zamiar kupić kilka tytułów - zwłaszcza, że gry kupuję praktycznie raz w roku. Jestem bardzo niezdecydowany, bo wybór jest spory. Może prócz tytułów z tej listy polecicie coś bardzo dobrego. Nie jestem fanem FPS'ów, dlatego wszystkie gry wojenne odpadają - MoH, CoD itp. Lubię schizowe klimaty, wciągającą fabułę, mogą być gry co-op żeby pograć z bratem i kumplami. Poniżej zrobiłem wstępną listę tytułów, ktore mnie interesują. Mam zamiar wydać powiedzmy 300 zł. Co byście brali?

 

Ze starszych tytułów:

Bionic Commando

Alone in the Dark Inferno

Resistance 2

Motorstorm Pacific Rift

Tomb Raider Underworld

 

Z nowszych tytułów:

Castelvania

Gran Turismo 5

God of War III

Heavy Rain

 

Interesują mnie te tytuły, ale nie są na liście priorytetów:

Ninja Gaiden Sigma

Ninja Gaiden Sigma 2

Borderlands

Fallout 3

Final Fantasy XIII

Resonance of Fate (lepsze od FFXIII???)

Valkyrie Chronicles

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...