Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno nic ciekawego na ps3 nie kupowałem i myślałem o jakimś porządnym tytule , który dostarczy mi 10 h+ przynajmniej.Każdy gatunek mi odpowiada tylko nie gry sportowe na grę przeznaczę 100 zł.Myślałem o Enslaved oraz Fallout NV co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Witam dawno nic ciekawego na ps3 nie kupowałem i myślałem o jakimś porządnym tytule , który dostarczy mi 10 h+ przynajmniej.Każdy gatunek mi odpowiada tylko nie gry sportowe na grę przeznaczę 100 zł.Myślałem o Enslaved oraz Fallout NV co polecacie?

Polecam sprawdzić: Castlevania Lords of Shadow - gwarancja ~20h intensywnej rozgrywki :thumbsup:

 

PS demko do zessania na PSS.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Fallout NV czy Demons Souls? w Fallout przerazaja mnie te zwiechy gry (jak to z nimi jest? czytalem gdzies ze pomaga wylaczenie opcji auto save'a, prawda to?), a zas w DS trudnosc rozgrywki (wiem wiem za duzo jest gier ktore nas ciagna za raczke).

Jakie sa wasze opinie?

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dead Space ewentualnie RE5. Z tym, że RE5 raczej Cię nie przestraszy, chyba że zakupisz Gold Edition, w której zawarto dodatki z bardzo klimatycznym Lost in Nightmares na czele. Możesz jeszcze spróbowac Siren: Blood Curse i Silent Hill: Homecoming. Warto także sprawdzić Alone in the Dark: Inferno, choć to bardziej przygodówka w mrocznym klimacie.

 

Jednak jeśli chcesz horror, to polecam Dead Space, przy okazji zleci Ci do DS2.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Jaki horror polecacie?

Pomimo wielu niezbyt przychylnych opinii, moim zdaniem naprawdę warto zaznajomić się z SH: Homecoming. Tej grze tak naprawdę najbardziej dostaje się za to, że nie dorównuje swoim genialnym poprzednikom, jednak jako horror sam w sobie jest bardzo dobra. Wciąż wyczuwalny, gęsty klimat, demoniczny jak zawsze design maszkar, ograniczone walki z użyciem broni palnej, a do tego kilka świetnych lokacji, niezła fabuła, no i oczywiście genialny soundtrack. Zważając na mocno strzelankowy charakter takiego Dead Space'a mogę spokojnie zaryzykować stwierdzenie, że Homecoming jako horror sprawuje się po prostu lepiej.

 

Inną "jechaną" grą jest Alone in the Dark: Inferno. Produkcja przynajmniej klasę niżej niż SH:H, ale ze względu na pierwszorzędnie oddany klimat również godna polecenia.

Odnośnik do komentarza

Jak Online to tylko MOH.Serwery Black Ops na ps3 są oficjalnie zablokowane przez wydawcę.

Ciekawe w takim razie jak mój brat siedzący w tej chwili obok mnie gra właśnie w BO na ps3 w multi. Ja ze swojej strony polecam BO.

 

PS Nie radzę kupować gier w empiku, przepłacisz, w przypadku moha jakieś 80zł

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Cześc chłopaki. Którego fpp opłaca się teraz kupić? Katowałem tylko Killzone 2 i zastanawiam się nad COD BO i MOH - co polecicie? Jak jest z lagami (interesuje mnie tylko online!), która gra ma lepszą rozwałkę sieciową? Z góry dzięki.

 

Z tych dwóch to zdecydowanie Black Ops. Ewentualnie możesz poczekać miesiąc na Killzone 3.

Odnośnik do komentarza

Czekam, czekam! Chciałem zabić czas do premiery.. :) btw: gdzie składacie zamówienia przedpremierowe na Killzone 3? Pozdr.

 

Cześc chłopaki. Którego fpp opłaca się teraz kupić? Katowałem tylko Killzone 2 i zastanawiam się nad COD BO i MOH - co polecicie? Jak jest z lagami (interesuje mnie tylko online!), która gra ma lepszą rozwałkę sieciową? Z góry dzięki.

 

Z tych dwóch to zdecydowanie Black Ops. Ewentualnie możesz poczekać miesiąc na Killzone 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...