Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Kocham wszystkie gatunki gier. Niektóre po prostu uwalniają pi*dę zaklętą gdzieś głęboko mnie. Oglądając filmy na YT cisnąłem w porteczki, a jest jeszcze jasno na zewnątrz. :sweat:

nie przesadzaj ds nie jest taki mocny :D

trzeba miec tylko oczy w tylku bo nekromorfy lubia zaskoczyc ;)

Odnośnik do komentarza

Haro, nie poddawaj się ! Ja biorę Demon's Souls, zawsze grających w RPGi nazywałem co najmniej (pipi)ciami, a teraz proszę- sam nią zostanę. Trzeba się kiedyś przełamać, chociaż ja np.: w życiu w DS2 bym nie zagrał.

 

Demon Soul no cóż powodzenia, jakieś 3 miesiące zajęło mi przełamanie bariery "co jest ku.wa znowu zgon po 2 h łupania?" ale potem jest czysta rzeźnia i gratuluję wyboru.

Jeśli ktoś nie próbował to jeszcze Clock Tower 3 można pyknąć straszy inaczej niż wymienione poprzedniczki ale momentami człowiek chce wyskoczyć przez lufcik na dach;) co by poczuć świeże powietrze zamiast oddechu zła na plecach.

Haro Ty jesteś ciekawy przypadek:)

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupuję kierownicę Driving Force GT i chciałem ją przetestować. Mam w domu GT5: Prologue i teraz moje pytanie, czy warto brać GT5 mając na start Prolog czy może lepiej Dirt 2 / F1 2010? A może jakieś inne ciekawe ścigałki? Na chwilę obecną mogę sobie pozwolić tylko na jedną z powyższych :confused:

Odnośnik do komentarza

Również zdecydowałem się na Demon's Souls i szukam teraz najlepszej okazji. Lubię wyzwania, a DS z tego co słyszałem dostarcza ich tonami.

 

Pytanie: Dead Space 2 czy Vanquish? Wiem, że obie gry się różnią, ale chodzi mi głównie w tym pytaniu o długość.

 

Ty jesteś taki trochę hardcorowiec, c'nie? :) no to Vanquish - chalange Cię zniszczą. DS2 jest fajny ale to żadne wyzwanie (hc mode nie jest taki hc). Audiowizualnie obie gry wymiatają. Van jest cholernie japoński. DS bardziej hollywoodzki. Tak Van jest krótki ale to ZDECYDOWANIE większe wyzwanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupuję kierownicę Driving Force GT i chciałem ją przetestować. Mam w domu GT5: Prologue i teraz moje pytanie, czy warto brać GT5 mając na start Prolog czy może lepiej Dirt 2 / F1 2010? A może jakieś inne ciekawe ścigałki? Na chwilę obecną mogę sobie pozwolić tylko na jedną z powyższych :confused:

 

gt5 bardzo dobra gra na DFGT, ale ja na twoim miejscu bralbym f1 2010,widok z kabiny i wszystko off, i mozesz swiat doganiac. gt prologa najpierw ograj, bo coby niemowic w gt5 troche wieje nudą :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupuję kierownicę Driving Force GT i chciałem ją przetestować. Mam w domu GT5: Prologue i teraz moje pytanie, czy warto brać GT5 mając na start Prolog czy może lepiej Dirt 2 / F1 2010? A może jakieś inne ciekawe ścigałki? Na chwilę obecną mogę sobie pozwolić tylko na jedną z powyższych :confused:

 

To już zależy od własnych upodobań. Jeżeli zależy ci na ogromie możliwości itp. To GT5. Jeśli natomiast wolisz zrecznosciowki to Dirt 2 lub Shift. Polecam tez Supercar Challenge bo to jedna z najlepszych gier na DFGT (FF wymiata). Jako iż jestem fanem symulacji z prawdziwego zdarzenia to poleciłbym GT5. Grałem we wszystkie gry wyścigowe i rajdowe na PS3, ale przy GT5 spędziłem zdecydowanie najwięcej czasu (około 300h dotychczas).

Jak nie masz za wiele hajsu to na początek kup Shift i Dirt 2. Wyjdzie tyle co za GT5. Potem jak je poprzechodzisz to sprzedasz i zaopatrzysz się w GT.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie: Dead Space 2 czy Vanquish? Wiem, że obie gry się różnią, ale chodzi mi głównie w tym pytaniu o długość.

 

Ty jesteś taki trochę hardcorowiec, c'nie? :) no to Vanquish - chalange Cię zniszczą. DS2 jest fajny ale to żadne wyzwanie (hc mode nie jest taki hc). Audiowizualnie obie gry wymiatają. Van jest cholernie japoński. DS bardziej hollywoodzki. Tak Van jest krótki ale to ZDECYDOWANIE większe wyzwanie.

 

 

 

Jednak wezmę Dead Space 2. Pierwsza część zdrowo mną zakręciła więc i dwójka da radę.

 

P.S. Hartkorowiec...dobre, hehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...