Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

- AC: Brotherhood - czekać, czy nie czekać oto jest pytanie(na platynową edycję, nie mam obiekcji przed tymi szarymi pudełkami, większość mojej kolekcji jest w platynie)

- InFamous2 + pad - pierwsza część niby mi się jakoś nie podobała zbytnio, ale był czas, że jak zaczynałem grać to odrywałem się na siłę.

- assassin's creed(1) + Uncharted 2 - AC, bo grałem w drugą część i wypadałoby znać wcześniejszą część, a Uncharted, bo grałem w jedynkę i chyętnie zagrałbym w drugą część przez wszystkich wysoko ocenioną.

 

Gryzę się od kilku dni, pomiędzy tymi grami. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Warto kupić DJ Hero? I która część lepsza?

Jesli lubisz muze i djke to bardzo polecam. Sam mam i obie czesci. Obie sa swietne, w jedynce mi osobiscie muzyka bardziej podpasowala. Dwojka natomiast jest ciekawiej rozbudowana. Polecam i tak jak ktos tam wyzej pisal, jak kupisz dwojke to jedynka tez jest w srodu, Zestaw DJ Hero 1 + 2 i konsoleta na allegro mysle ze gdzies nowka za 180zl. Nie wybieraj sie do media markt, bo to co tam ostatnio zobaczylem to myslalem ze... SAMA gra Dj hero 2 za... 239zł :teehee:

 

 

 

A teraz male glupie pytanie ode mnie:

Jesli nie gralem w zadnego MGSa to warto zagrac w sama 4? :P

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam kilka pytań co do wyboru kolejnej gierki.

Opłaca się wykorzystywać zniżkę -50% na pre-order Duke Nukem Forever, czy lepiej brać coś innego? We wcześniejszą część duke nie grałem, ale czytając recenzję w psx extreme #165 gra bardzo mi się spodobała, a że posiada multiplayer, może okazać się wspaniałą rozrywką. Zapewne nie będzie dostępna po polsku, więc mam nadzieje że w miarę dobra znajomość angielskiego wystarczy, żeby załapać fabułę i trochę się pośmiać.

Czy może lepiej zaopatrzyć się w Bad Company 2 (grałem na PC, w multi do 17 poziomu) albo czekać na platynową wersję AC brotherhood (przeszedłem singla na xboxie, ale chętnie zrobiłbym platynke i pograł online).

 

Swoją drogą, orientuje się ktoś czy w Deus Ex będzie multiplayer? Widziałem to tylko w psx extreme i trochę zalatuje mi Mass Effectem, a ME 2 nie za bardzo przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex nie będzie miał multi (no bez przesady ;p).

 

A co do Duka sam możesz się przekonać, 3 czerwca wychodzi demo dla tych co złożyli zamówienie. Złóż w jakimś sklepie pre order (Muve odpada bo jak wykorzystasz zniżkę a gra Ci jednak nie podpasuje to po rabacie), nie płacąc z góry. Dostaniesz kod do rejestracji na stronie DNF i 3 czerwca będziesz mógł pobrać demo. Ograsz i sam zdecydujesz czy warto inwestować w fulla.

 

Raczej wszystko wskazuje na to, że Duke nie będzie po polsku (a miał być). Ale nie przejmowałbym się tym za bardzo, "w miarę dobra znajomość angielskiego" jak to napisałeś powinna w zupełności wystarczyć. Fabuła w Duku to raczej mały "bonusik" a i słownictwa jak w L.A. Noire też bankowo nie będzie. Raczej soczyste wrzuty i "łacina" ;].

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam kilka pytań co do wyboru kolejnej gierki.

Opłaca się wykorzystywać zniżkę -50% na pre-order Duke Nukem Forever, czy lepiej brać coś innego? We wcześniejszą część duke nie grałem, ale czytając recenzję w psx extreme #165 gra bardzo mi się spodobała, a że posiada multiplayer, może okazać się wspaniałą rozrywką. Zapewne nie będzie dostępna po polsku, więc mam nadzieje że w miarę dobra znajomość angielskiego wystarczy, żeby załapać fabułę i trochę się pośmiać.

Czy może lepiej zaopatrzyć się w Bad Company 2 (grałem na PC, w multi do 17 poziomu) albo czekać na platynową wersję AC brotherhood (przeszedłem singla na xboxie, ale chętnie zrobiłbym platynke i pograł online).

 

Swoją drogą, orientuje się ktoś czy w Deus Ex będzie multiplayer? Widziałem to tylko w psx extreme i trochę zalatuje mi Mass Effectem, a ME 2 nie za bardzo przypadł mi do gustu.

z tej trójki myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest Bad Company 2, które teraz można wyrwać za śmieszne pieniądze. co prawda wersja ps3 nie ma języka polskiego, ale nawet ja ze swoją słabą znajomością angielskiego spokojnie rozumiałem o co chodzi w single. a to jedynie przystawka do głównego dania jakim jest multi, serwery non stop zapełnione, wyszukiwanie jest szybkie a zabawa przednia. AC Brotherhood dopiero zaczynam ogrywać i jest fajnie, ale nie jakoś rewelacyjnie. Duke to przypuszczam dobry single z humorem, ale jakoś w multi na dłuższą metę nie przewiduję, że będzie choć w połowie tak dobre jak BC2.

to tylko moja opinia, ale zdecydowanie bierz Battlefielda :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...