Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu przeciez nie Brink? Multi w nim jest ponoc bdb. Ponoc, bo w niego nie gralem, na forum nie ma opinii co do multi a recenzje mowia ze multi jest spoko.

 

Które recenzje mówią że jest spoko? Ja "jedynie" widziałem wielkie płacze o lagach, niewykorzystanym potencjale i spalonym pomyśle.

 

A, jak sam widzisz, ilość opinii na forum o tej grze pokazuje z jakim tytułem mamy do czynienia, brałbym Killzone`a chociażby przez wzgląd na znaną markę, dobrą "średnią" opinii i wielu grajków online.

 

@down

 

Zupełnie nie zrozumiałeś mojego "toku rozumowania", po prostu ja wybieram gry na multi przez wzgląd na ilość POZYTYWNYCH opinii o danej grze, jak np B:BC2. O Brinku naczytałem się tyle złego że zwyczajnie nie polecam.

 

Edit - i proszę, nie dopisuj od siebie bredni o "najlepszych grach świata" ze wzlędu na największą sprzedaż, nic takiego nie napisałem.

EOT

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

LOL

Idac twoim tokiem rozumowania Call of Duty to najlepsze gry swiata bo maja najwieksza sprzedaz, sa najpopularniejsze.

 

Widziales recenzje gametrailers? Czy tam byly placze? Opinia tam wyrazona oraz przedstawiony gameplay wygladaja dosyc przekonujaco.

 

Nie ma co brac recenzji jako bezwzglednego wyznacznika. Wiele juz bylo gier, ktore m.in. przez to ze byly nowa marka, zostaly niedocenione. Opinie co do tej gry sa sprzeczne.

 

Brak opinii graczy swiadczy o tym, ze ja po prostu olali (bo nie byla hypowana, bo recenzje nie byly w przedziale 8.5-10). Dlatego trudno cos olewac nie majac pelnych informacji.

 

Najlepiej by bylo, jakby wypowiedzial sie ktos kto gral w ta gre przez neta bo wtedy mielibysmy aktualne informacje z pierwszej reki.

 

 

 

 

EDIT:

@up

"ilość opinii na forum o tej grze pokazuje z jakim tytułem mamy do czynienia"

Ilosc opinii zalezy od tego ile osob w gre gralo, jak jest popularna. Seria Call of Duty jest najbardziej popularna seria gier na konsole, co "pokazuje z jakim tytulem mamy do czynienia", a wiec teorytycznie powinna byc seria najlepszych gier na swiecie.

Prosta dedukcja.

 

Jesli mozesz w 100% stwierdzic lagi w tej grze oraz jakosc techniczna multi w tej grze na podstawie jakichs zrodel, to OK. Jesli jednak nie masz pewnosci co do tej warstwy gry, to trudno sie kategorycznie wypowiadac (bo jedynie takie problemy moglyby zniechecic kogos, komu odpowiada gameplay jaki gra prezentuje).

 

A twojego toku rozumowania "nie zrozumialem", bo go zle przedstawiles. "ilość opinii na forum o tej grze pokazuje z jakim tytułem mamy do czynienia"

"ja wybieram gry na multi przez wzgląd na ilość POZYTYWNYCH opinii"

Wbrew pozorom, te dwa zdania nie maja takiego samego znaczenia.

 

Btw, wystarczyloby ze bys od razu tak napisal:

 

"brałbym Killzone`a chociażby przez wzgląd na znaną markę, dobrą "średnią" opinii i wielu grajków online"

"O Brinku naczytałem się tyle złego że zwyczajnie nie polecam."

Takie cos zdecydowanie bardziej pomogloby pytajacemu, niz opinia ktora nic nam nie mowi i nie jest niczym poparta.

["To Killzone z tytułów które wymieniłeś, przecież nie Brink :teehee: ]

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

LOL

 

Zapisz się na jakieś kursy grafomańskie skoro lubisz się spełniać w pisaniu referatów w tematach pokroju "Jaka grę wybrać", dla mnie Brink ssie i uj, to jest moja opinia.

 

@down

 

Darowałem sobie argumenty zakładając, że osoba pytająca się o "końcową" opinię zrobiła już stosowny research nt. obu tytułów (chociażby jakąś notkę), a o Brinku znaleźć można jedynie dośc negatywne opinie - jednym z nielicznych wyjątków wydaje się być przywołany przez Ciebie serwis gametrailers, na którym osobiście nie sprawdzałem.

 

Co więcej, Brink jest coraz częściej nominowany do tytułu "zawodu/porażki" roku.

 

Dlatego też darowałem sobie argumentację, jednakże przyznaję że mogłem rozwinąć swoją wypowiedź jak i nie zakładać researchingu.

 

Koniec EOT, to nie jest temat do tego.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Jakich referatow?

 

Zalamujesz mnie czlowieku.

"no przeciez nie brink" kozacka pomoc, nie ma co.

 

Ktore zdanie ci wiecej mowi "przeciez nie brink", czy "O Brinku naczytałem się tyle złego że zwyczajnie nie polecam." ?

 

Pozatym, gdzie ja ci zabraniam miec swojej opinii? Chodzi o to ze czlowiek zadajacy tutaj pytanie ma dylemat, a ty wyskakujesz z tekstem ktory nikomu nic nie mowi i nie przedstawia zadnych argumentow "przeciez nie brink".

 

Czy jak ty sie kogos pytasz o rade, to satysfakcjonuje sie odpowiedz typu "rob to, bo tak" - bez zadnej argumentacji? Nie sadze.

Odnośnik do komentarza

Polecamy, przynajmniej ja ;) Grę w kooperacji skończyłem w niecałe 6 godzin, ale trzeba dodać że bardzo przyjemnych godzin. W dowolnym momencie można zacząć obojętnie którą misję i spróbować wyśrubować wynik. Jest dużo broni do wyboru, trochę zagadek do rozwiązania czyli wszystko to co było w demie. Jeżeli demo ci się podobało to łykaj śmiało. Przez neta zdarzają się lagi i głupie błędy, ale klimat i ogólnie fun z rozgrywki skutecznie to wynagradza. Jak dla mnie warto, jedna z najlepszych gier w PSS.

Edytowane przez Square
bo tak
Odnośnik do komentarza

@metrowy

 

Orange Boxa mam na PC i polecam. Dziesiątki świetnej zabawy w TF2 (jeśli ktoś gra na PS3), Portalu i HL2. Co do wyścigówki to polecam Dirta 2. Zobacz sobie demko.

 

@topic

Zastanawiam się nad kupnem God of War Collection HD. Nigdy nie grałem w GoW 1 i 2, ale mam ochotę na zakup po przejściu świetnej 'trójki'. Jak myślicie - jest sens?

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Ok mam dla was nietypowe zadania. Potrzebna gra do 140zł. Ani grosza więcej. Mogą być np. dwie gry, trzy gry, ale cena musi zamknąć się w 140zł. Myślałem o jakiejś Castlevanii, czy DJ Hero bo to gry w które nie grałem a ciekawią mnie :) Mam nadzieje że coś doradzicie. Gatunek praktycznie bez znaczeni. Aha, gra musi być nowa w folii.

Gry które miałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...