Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tych dwóch Saboteur czy Mafia 2? Która lepsza? NIe polecajcie nic innego gdyż mam z tych dwóch do wyboru. Pozdrawiam

Mafia stoi historią natomiast Sabo gameplayem. W Mafii jest zdecydowanie mniej gry w grze natomiast grając w Sabo masz więcej możliwości. Najważniejsze jednak to to, że w M2 są cycki.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co warto wziąć na PS3, gdy mam już trylogię U i RE5?

Red Dead Redemption jeśli nie grałeś, Battlefield BC2 dla multi (tak, wiem że już BF3 jest, ale ja i tak lepiej się bawię na BC2 ;p ), Heavy Rain dla ciekawej odskoczni. Tak ogólnie to jest bardzo wiele ciekawych gier, ale musiałbyś coś więcej napisać jaki gatunek gier Cię najbardziej interesuje a czego nie lubisz.
Odnośnik do komentarza

Co warto wziąć na PS3, gdy mam już trylogię U i RE5?

Red Dead Redemption jeśli nie grałeś, Battlefield BC2 dla multi (tak, wiem że już BF3 jest, ale ja i tak lepiej się bawię na BC2 ;p ), Heavy Rain dla ciekawej odskoczni. Tak ogólnie to jest bardzo wiele ciekawych gier, ale musiałbyś coś więcej napisać jaki gatunek gier Cię najbardziej interesuje a czego nie lubisz.

Nie lubię wyścigów i gier bazujących głównie na multi. Reszta jest mi obojętna. GOWy planuję kupić jak znajdę ciekawą ofertę, bo ostatnia się zakończyła i nie ma jej już na allegro. AC i Batmany też mam w planach. Potrzebuję zrobić sobie listę najlepszych gier, żeby wiedzieć czego szukać, a większość gier ma niską cenę na allegro, więc warto taką listę sporządzić.
Odnośnik do komentarza

Co warto wziąć na PS3, gdy mam już trylogię U i RE5?

Dead Space, DS 2 - bo to nextgenowe Residenty

Mirror's Edge

Metal Gear Solid 4 (jeśli lubiłeś poprzednie)

FIFA 11/12

NBA 2K11/12

WET - nie jest to pierwszoligowy tytuł, ale warto się nim zainteresować

Infamous, I2

GTA IV

BioShock

Heavenly Sword - nie wiem jak ta gra przeszła próbę czasu, ale każdy exclusiv się przyda ;)

Odnośnik do komentarza

L.A Noire jeszcze bym dodał do tych propozycji.

A jeszcze gry, które dopiero mam zamiar kupić:

Deus Ex HR

Skyrim

 

Ratchet'y

Just Cause 2

Resistance 1/2/3

Resistance'y to w sumie nic gorącego, wyżej postawiłbym Bulletstorma.

JC2 ma jakiś taki poprzedniogeneracyjny feeling, nie przypadł mi do gustu.

Ratchety są infantylne, ale Crack in Time (czy coś takiego) ma całkiem niezłe zagadki.

 

Pewnie już na to wpadłeś, ale sprawdzaj dema tytułów, które podajemy, jeśli są na PSS.

 

Jak lubisz rocka, to polecam Guitar Hero III oraz serię Rock Band.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam kupiłem sobie Journey i ze 100zł zostało mi bodajże 47. Ma ktoś jakieś propozycje na co ze sklepiku można je wydać? Może jest coś co po prostu trzeba mieć, jakiś dodatek do jakiejś gry potężny czy coś, chodzi mi o cokolwiek. Czy może nic specjalnie ważnego poza journey nie ma? Wtedy po prostu bym trzymał te pieniądze na jakaś kolejna perełkę. Z góry dzięki : )

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...