Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

wypalam się panowie i to przed świętami z taką ilością wolnego czasu ;(... multi mnie już nudzi, a B:AC mi nie podchodzi... potrzebuję czegoś z dobrą fabułą okraszone także dobrym gameplayem, niekoniecznie nowego, lubię praktycznie każdy typ gry. proszę o POMOC

 

jbc to w gamecardzie macie tytuły w jakie grałem

Odnośnik do komentarza

wypalam się panowie i to przed świętami z taką ilością wolnego czasu ;(... multi mnie już nudzi, a B:AC mi nie podchodzi... potrzebuję czegoś z dobrą fabułą okraszone także dobrym gameplayem, niekoniecznie nowego, lubię praktycznie każdy typ gry. proszę o POMOC

 

jbc to w gamecardzie macie tytuły w jakie grałem

 

Pier,dol konsole i ściągnij z GOGa Treasure Adventure Game, czyli najlepszą grę 2011 roku.

 

http://www.gog.com/gamecard/treasure_adventure_game

Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje opinii czy warto zagrać w te giery:

 

-syndicate

-spec ops

-amazing spideman

-singularity

-metro

-binary domain

-fear 2,3

-red faction armageddon

-vanquish

 

która warto obadać, które olać? maja w sobie cos ciekawego?

imo najlepszy jest z tego syndicate i vanquish. ogólnie same mocne tytuły i rożne style gry. Każda warta przynajmniej sprawdzenia. Spider może być tu czarnym koniem - grałem kiedyś w spidermana na PS3 i była to jedna z lepszych gier w kategorii super średniej :)

Odnośnik do komentarza

Spec ops ma najlepszy scenariusz ze wszystkich modern shooterów ostatnich lat i jeden z najlepszych w ogólności. Na minus to to, że ta gra to taki "jednorazowy strzał", przejdziesz raz i później na sprzedaż, ale fabularnie miażdży wszystkie te gówniane cody, batlefildy, mohy, cały ten niegrywalny crap. W ramach zachęty obejrzyj sobie:

http://www.youtube.com/watch?v=kjaBsuXWJJ8

 

W Vanquishu mi najbardziej spodobało się tempo rozgrywki, nie ma ślamazarnego ostrzeliwania się zza winkla tylko stuprocentowa nacisk na akcję, czysty fun. Bardzo dobra gierka.

 

W Binary Domain nie grałem, ale w internecie piszą, że to jedna z bardziej niedocenionych gra ostatniego roku, więc pewnie warto sprawdzić.

 

Red Faction nie polecam, słabe pod każdym względem.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje opinii czy warto zagrać w te giery:

 

-syndicate

-spec ops

-amazing spideman

-singularity

-metro

-binary domain

-fear 2,3

-red faction armageddon

-vanquish

 

która warto obadać, które olać? maja w sobie cos ciekawego?

 

Ja ze swojej strony na pewno polecilbym Fear jesli liczy sie dla ciebie singiel, bo multi to raczej nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje opinii czy warto zagrać w te giery:

 

-syndicate

-spec ops

-amazing spideman

-singularity

-metro

-binary domain

-fear 2,3

-red faction armageddon

-vanquish

 

która warto obadać, które olać? maja w sobie cos ciekawego?

 

Binary Domain zdecydowanie jeżeli mówimy o single.

 

GRałem z tych gier w Binary Domain, Syndicate, metro, vanquish i spec ops. Syndicate nie przeszedłem chociaż krótka to mnie znudziła i dvd opchnąłem. Metro fajne dla tego co czytał ksiązkę. Spec Ops to genialna fabuła ale kijowy gameplay. Vanquish skonczyłem ale w bólach bo w pewnym momencie nudno się robi. Wszystkie te gry to jednostrzałowcy ale Binary to najsmakowitszy kąsek :) Zakupiłem za 69 zł przeszedłem i nie żałuje. Fabuła dosyć ciekawa a walki dosyć fajnie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobra jedziemy teraz moja kolej:

 

 

-Mianowicie ktory PES 2013, 2012 czy 2011? zaniedbalem sie ostatnio i nie wiem ktora z tych czesci najlepsza? czy warto przeplacac i kupowac najnowsza badz kupic starsze wydanie troche taniej? Zaznaczam interesuje mnie PES wiec nie piszcie mi ze Fifa to i Fifa tamto:-)

 

Zaleglosci:

 

-Ded Island

-Resistance 3

-Black Ops1 i 2

-Slepping Dogs

-Asura's Wrath

-Ninja Gaiden 3

-Hitman: Absolution

-inFamous 2

-Enslaved

-Dead Rising 2

 

i to by bylo na tyle:)

Odnośnik do komentarza

PES 13 jest najlepsza. Dalej gorsza od FIFY 13,ale zdecydowanie lepsza od 11 i 12(swoje opinię wyrażam po zagraniu dema,dem)

 

Potwierdzam. Choc FIFA jest znacznie lepsza imo, to jednak zawsze gram w dema PES-a i najnowsza wersja jest zdecydowanie najlepsza. Konami zrobilo spory krok do przodu i na pewno wybralbym PES 13, a nie starszy.

Odnośnik do komentarza

PES 13 jest najlepsza. Dalej gorsza od FIFY 13,ale zdecydowanie lepsza od 11 i 12(swoje opinię wyrażam po zagraniu dema,dem)

 

Potwierdzam. Choc FIFA jest znacznie lepsza imo, to jednak zawsze gram w dema PES-a i najnowsza wersja jest zdecydowanie najlepsza. Konami zrobilo spory krok do przodu i na pewno wybralbym PES 13, a nie starszy.

a ja bym chcial, zeby PES znow byl lepszy od Fify bo jak dla mnie obie gry ostatnio zahamowaly rozwoj. Co roku tez to sobie obiecuje. I choc faktycznie PES zrobil krok do przodu to Fifa jest ciagle krok przed nim. Ale jezeli kupic PESa to na pewno 13 najlepsza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...