Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Postrzelałbym znowu w sieci.

Zaznaczam od razu, że nie trawię BFów.

 

Grałem w MW2 i BO.

Brac MW 3 czy BO 2, a może coś innego?

Mi zdecydowanie bardziej przypadł BO2, w MW3 co chwila nalot bombowy na pół mapy, ktore do tego nie grzeszyły wielkością. Ponad to, technicznie Black Ops 2 lepiej chodzi, nie wywala z drużyny itp. nawet się nie zastanawiaj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakieś fajne wyścigi typu offroad, albo rajdy ? Interesują mnie gry ze modelem jazdy pomiędzy arcade, a symulacją. Nie lubię gier, gdzie każdy zakręt bierze się bokiem. Ograłem już wszystkie DIRTy, Motorstorm, WRC też odpada.

 

Dodatkowo, szukam jakiejś fajnej strzelaniny/ gry akcji z ciekawą przygodą, więc odpadają CODy i tego typu tasiemce.

 

Jestem trochę nie na czasie w gierkach i chciałem co nieco nadrobić :)

Odnośnik do komentarza

Jak GRID 2 ? Bardzo podobała mi się pierwsza część (fajny balans pomiędzy symulacją a arcade), ładna grafika. Ale tu słyszałem różne rzeczy, min brak widoku z kokpitu x_X WTF?

 

Zastanawiam się nad GRID 2 właśnie a Tomb Raiderem w edycji Survival. Co sądzicie?

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Drogo. IMO się nie opłaca. Sabo za 40. Skyrim za 60 - 70. Skyrim'a za 160 można kupić w wersji ze wszystkimi dlc. 

 

 

Bioshock Infinite czy nowy Tomb Raider? a może jakaś inna gra ciekawa, która miała premierę w tym roku (wszystko prócz bijatyk, sportowych i The Last of Us)?

to tak jakbyś zapytał co lepsze: lambo czy ferrari ? :)

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam . Zacząłem niedawno przygodę z PS3 po przesiadce z xbox360 . Na początek wziąłem Uncharted Drake's Fortune i God of War 3 . Czas na Ratchet and Clank . Jaka kolejność i co ważniejsze w co warto zagrać ? Potem czeka mnie Heavy Rain ale najpierw chcę się odstresować przy tej genialnej z czasów PS2 platformówce ;)

Odnośnik do komentarza

Gier świetnych jest multum: RDR, trylogia Uncharted, L.A. Noire, Batman Arkham Asylum i Arkham City, Far Cry 3, Trylogia Mass Efect, MGS4, nowego Hitmana, Catherine. Ze ścigałek GT5 lub nowy NFS od twórców Burnouta, a z PSS ściągnij sobie Okami (jeśli nie ograłeś na PS2), Journey, Machinarium, dodatek do Far Cry 3 pt. Blood Dragon.

Jest z czego wybierać. Porozglądaj się, poczytaj opisy gier, zapoznaj się z opiniami na forumku i wybierz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Witam . Zacząłem niedawno przygodę z PS3 po przesiadce z xbox360 . Na początek wziąłem Uncharted Drake's Fortune i God of War 3 . Czas na Ratchet and Clank . Jaka kolejność i co ważniejsze w co warto zagrać ? Potem czeka mnie Heavy Rain ale najpierw chcę się odstresować przy tej genialnej z czasów PS2 platformówce ;)

 

Jak lubisz ciężkie klimaty, to Demon's Souls. Po pierwszym Uncharted oczywiście Uncharted 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapytałem o Ratchety a dostałem całą listę must have na PS3 . Dzięki !!! Oczywiście zaczynam od gier starszych Rozumiem że mam brać Ratchet and Clank wszystkie części prócz tej 4 in 1 ;)

 

I jeszcze pytanie nie na temat . Czemu w mojej sygnaturce z psnprofiles.com zamieszczonej poniżej nie widać trofeów zrobionych przez kilka ostatnich dni ? Mam już sporo z GOW 3 a tu ich nie widać ;( Czegoś nie zrobiłem ?

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...