Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmówcę - zacznij od klasyki, jeśli lubisz jRPGi - zestaw dwóch "dziesiątek" jest zdecydowanie najlepszą opcją (a później Ni No Kuni:)).

Jeśli cenisz sobie zachodnią szkołę to mimo wszystko polecam Skyrim - jeśli nie chcesz długich gier, to RPGi odpuść sobie całkowicie.

OK, South Park jest chyba najkrótszą opcją, więc ewentualnie tutaj się spełnisz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest z kompatybilnością save'ów.

 

Kupiłem rok temu RDR, ale sprzedałem po miesiącu (skończyłem wątek główny), teraz naszła mnie ochota na skończenie jeszcze raz RDR i wymaksowania go, ale czy save z empikowej wersji RDR będzie działał z grą w wydaniu UK (małe czerwone kółko na przedniej okładce) ?

Odnośnik do komentarza

Catherine za te 30 zł to warto brać? Jak w ogóle wygląda rozgrywka w tej grze? 30-60 minutowe sesje są możliwe?

 

Są. Co do samej rozgrywki, sprawdź najlepiej na youtube. Wahałem się jak zobaczyłem gameplay, ale gra wciąga i fabuła ciekawa. Są momenty, że można utknąć na dłużej, ale tu znowu youtube przyszedł mi z pomocą ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam ochotę na jakiegoś fajnala i myślałem o zakupie FFXIII, czy warto? oceny ma niby dobre coś około 85%, ale opinie jakie czytam głównie są negatywne, wychwalające jedynie system walki. Więc nie jestem do końca pewny co do zakupu.

Drugą gierką jaką che kupić to MK9, problem w tym, że jestem kompletnym laikiem w bijatykach, grałem tylko w jakieś SF'y i MK4 nic więcej. Cyy warto brać, czy gra jest przyjazna dla takich osób jak ja, no i przede wszystkim wersja zwykła czy Komplete Edition? Opłaca się płacić więcej za tych kilku dodatkowych fighterów?

Odnośnik do komentarza

W MK9 zbyt latwo nie bedzie, ale powinienes dac rade skonczyc kampanie i poklepac na luzie z AI, jednak na multi beda wycierac toba podloge.

 

Co do FF, zalezy. Jesli nie bedzie ci przeszkadzac bieganie korytarzem (doslownie) przez 30-40 godzin to mozesz brac, osobiscie nie polecam, nic mi w tej grze nie przypasowalo, ani postacie, ani klimat ani nawet system walki.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Drugą gierką jaką che kupić to MK9, problem w tym, że jestem kompletnym laikiem w bijatykach, grałem tylko w jakieś SF'y i MK4 nic więcej. Cyy warto brać, czy gra jest przyjazna dla takich osób jak ja, no i przede wszystkim wersja zwykła czy Komplete Edition? Opłaca się płacić więcej za tych kilku dodatkowych fighterów?

 

UMK3 najlepsze mortal kombat :pope: Ale MK9 powinno ci się spodobać, choć ja nie lubię tej gry. Polecałbym komplete edition jeśli byłbyś tak jak ja fanem reptile'a (w normalnej wersji jeśli nie kupisz dlc to będziesz go miał tylko w jaszczurzej formie), ale domyślam się po twoim poście że nie jesteś więc chyba nie warto.

 

Ale tak jak mówię, UMK3 (i ewentualnie MKT) > wszystkie inne mortale.

Odnośnik do komentarza

Dzięki pany, Mortala wezmę w takim razie na pewno w wersji Komplete, Może w multi nie będzie tak źle, w SFIV miałem coś około 65-70% zwycięstw na multi. Chociaż teraz pewnie sami wyjadacze zostali. W najgorszym wypadku pokonam tylko tego singla.

UMK3 to nie miał bym na czym grać gdyż po za N64 nie mam żadnej konsoli poniżej 7mej generacji.

 

Ni no kuni, mam i pokonałem, ale właśnie naszła mnie ochota na jakiegoś jRPG'a a dokładniej Fajnala i stąd myślałem o XIII, ale tak jak sądziłem nie polecacie. Najwyżej kupię, 30parę zł to nie dużo, jak mi się nie spodoba to nie będę żałował przynajmniej wydanej kasy.

 

ps. nie wiem czy coś się zepsuło, ale rozdałem już na forum dziś 6 plusów :D

Edytowane przez kidnappa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...