Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Max Payne 3 naprawdę jest taki trudny jak to gdzieniegdzie piszą. Bo uwielbiałam pierwsza część, ale to były dawne lata gdy mialam czas na takie zabawy, całe morze czasu. Więc jak się okaże, że ta gra zmusza do szlifowania skilla, to nie bede sie zabierała. Fabuła daje radę??

Edytka, wybaczcie za post w dziale PS4, oczywiście miał byc w dziale PS3... :D

Edytowane przez katib
Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 jest wymagający nawet na poziomie Normal, ale to dobrze - jest wyzwanie i jest fajnie. Trudny, lub wręcz niemożliwie przegięty, jest dla osób, które celują w platynę. Fabularnie super, Max (jako postać) jest świetny, grafika piękna, muzyka i ogólnie dźwięk również na swoim miejscu, czas gry również niezły, tylko brakuje jakiegoś większego zróżnicowania w rozgrywce - non stop biegasz i strzelasz, co po pewnym czasie zaczyna nużyć.

Niemniej jednak - świetny film sensacyjny, w który(m) możesz zagrać na swojej konsoli - polecam :D

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 naprawdę jest taki trudny jak to gdzieniegdzie piszą. Bo uwielbiałam pierwsza część, ale to były dawne lata gdy mialam czas na takie zabawy, całe morze czasu. Więc jak się okaże, że ta gra zmusza do szlifowania skilla, to nie bede sie zabierała. Fabuła daje radę??

Edytka, wybaczcie za post w dziale PS4, oczywiście miał byc w dziale PS3... :D

Są 3 dość trudne momenty, a tak to raczej luz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Poszukuję gry do grania w co-opie z dziewczyną. Lista gier, w które graliśmy i jej odczucia:

LBP 1 i 2 - wiadomo, rewelacja

Borderlands 2 - nie spodobało się jej, ma niestety duże problemy z operowaniem dwoma galkami na raz

Rayman Legens - z początku było ok, ale po mniej więcej połowie gry poziom trudności podskoczył i zaczęła się irytować

LEGO LoTR - tutaj skończyliśmy całość, podobało nam się, proste puzzle, łatwe sterowanie, angielski voice acting, dobre story

LEGO Harry Potter - o wiele gorsze od LEGO LoTR, prześliśmy połowę i wczoraj wylądowała na wymianie. Brak voice actingu i słabe puzzle

Władca Pierścieni: Wojna na północy - zakupione wczoraj, spodobało się jej, dla mnie średnia, monotonna rozgrywka, bardzo duży średniak ale to nie mi ma się podobać

NHL 14 - od czasu do czasu zagramy razem

 

Gra musi być stricte co-op, tzn. story można przejśc od początku do końca we dwójkę, fajnie by było gdyby nie był to mega średniak i ja też czerpałbym przyjemnośc z grania. Coś w stylu Wojny na Północy ale o wiele lepiej wykonane, może być też jakiś RPG/H&S - byle nie Diablo 3(mam już na PC). Wyścigi, i wszelkie party games odpadają - GT6 mam, a party games mnie nie kręcą.

Odnośnik do komentarza

Rozglądam się za jakąś gierką w klimatach II Wojny Światowej. COD 3 już ograłem kiedyś, przymierzam się do Enemy Front, ale w Wolfensteina jeszcze też nie grałem, The Saboteur też nie. Uprising odpuszczam, bo podobno straszna kicha. Co myślicie?

O The Saboteur bardzo fajna gierka, a na tego starszego Wolfa sam sobie ostrzę zęby i chętnie tez bym ograł. Coda World at War grałeś?

Odnośnik do komentarza

Nie pchaj go dwie generacje wstecz - dla niektórych (dla mnie np.) to bariera nie do przeskoczenia. Jedynie HD Remastery pozwalają mi wrócić do starszych tytułów.

Z klimatów drugowojennych polecam wymienione wcześniej The Saboteur, Call of Duty World at War (choć poziom Veteran to przegięcie) oraz Sniper Elite v2.

Najbardziej jednak polecam najnowszego Wolfenstein The New Order - ja wiem, że IIWŚ to zaledwie w prologu, ale później też jest ciekawie - alternatywna wizja wojny wygranej przez nazistów 14 lat później. No i to niesamowicie miodny szpil, fantastycznie rozbudowany, stawiający na kombinowanie i eksplorację FPS, który zawstydza swym designem inne shootery na rynku. Do tego ma fajną fabułę, świetnego głównego bohatera i masę niesamowicie soczystego strzelania. Technicznie to niestety silnik idTech, ale nie jest tak źle, a przynajmniej jest płynnie i dynamicznie - dla mnie absolutne 8/10 i to tylko ze względu na doczytujące się tekstury, inaczej byłoby 9/10, a rzadko kiedy wlepiam takie oceny shooterom.

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Rozglądam się za jakąś gierką w klimatach II Wojny Światowej. COD 3 już ograłem kiedyś, przymierzam się do Enemy Front, ale w Wolfensteina jeszcze też nie grałem, The Saboteur też nie. Uprising odpuszczam, bo podobno straszna kicha. Co myślicie?

O The Saboteur bardzo fajna gierka, a na tego starszego Wolfa sam sobie ostrzę zęby i chętnie tez bym ograł. Coda World at War grałeś?

Dobre to Saboteur na dluzsze posiedzenie, czy raczej nuda? Lubie jak sandbox ma ciekawy klejacy sie watek fabularny, zamiast samych minigierek zapychajacych puste miasto.

Odnośnik do komentarza

Mam PS3 i chcę kupić jakiegoś FPS. Zastanawiałem się nad BF3/4 lub cod advenced warfare, Jak oglądałem gameplay na ps3 z Cod AW to jakby z mojego punktu widzenia nie chodził płynnie i nie wiem czy sie opłaca brać tak samo z bf4, latanie myśliwcem wygląda jak by miał żyroskop jakby latał sztucznie.. Może ktoś ma coś z tych wymienionych gierek i by się wypowiedział.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...