Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 zastanawiam się nad dwiema gierkami: Far Cry 4 i Borderlands 2. Czy te gry mają jakieś powiązania fabularne z ich poprzedniczkami? Bo przyznam, że nie grałem w FC 3, a w Borderlands tylko jakieś 2h.

 

Pograłbym jeszcze w jakiegoś FPS'a. Ostatnio grałem w Killzone 2 (duuuuużo w multi), COD: MW2 i Bad Company 2.

Nie musi być długi, chodzi o głównie o mega rozpierduchę, fajny klimat, w multi grać nie zamierzam ze względu na brak czasu.

Teraz wyszedł nowy Call of Duty, ale nie wiem, czy nie lepiej zacząć od czegoś straszego. Może Battlefield 4?

Doradzicie coś? :)

Odnośnik do komentarza

BL2 jest powiązane z jedynką fabularnie, ale że w pierwowzorze fabuła była przestawiona w bardzo nikłej dawce (mało dialogów, za to dużo czytania opisów misji dla chętnych czemu to robimy) nie jest wymagana do fenomenalnej zabawy z kontynuacją. Dwójka została zmieniona w tym segmencie i teraz fabuła i jej przedstawienie zachęca do zabawy (a nie tylko loot i loot) :)

Dodatkowo BL2 to zabawa na dziesiątki jak nie setki godzin.

Odnośnik do komentarza

Chce postrzelać. Mam trylogie killzone i resistance, co ma ciekawsza historie?

 

Zdecydowanie polecam trylogię Resistance (co mi przypomina, że "jedynki" jeszcze sam nie skończyłem:)). W każdym razie trójka jest jednym z ciekawszych FPSów ubiegłej generacji - z przyjemnością splatynowałem :)

 

Witam,

 zastanawiam się nad dwiema gierkami: Far Cry 4 i Borderlands 2. Czy te gry mają jakieś powiązania fabularne z ich poprzedniczkami? Bo przyznam, że nie grałem w FC 3, a w Borderlands tylko jakieś 2h.

 

Pograłbym jeszcze w jakiegoś FPS'a. Ostatnio grałem w Killzone 2 (duuuuużo w multi), COD: MW2 i Bad Company 2.

Nie musi być długi, chodzi o głównie o mega rozpierduchę, fajny klimat, w multi grać nie zamierzam ze względu na brak czasu.

Teraz wyszedł nowy Call of Duty, ale nie wiem, czy nie lepiej zacząć od czegoś straszego. Może Battlefield 4?

Doradzicie coś? :)

 

Sądząc po Twoim wpisie, jesteś posiadaczem PS3, więc na starcie odradzam BF4 (które na tej konsoli jest półproduktem oraz workiem pełnym błędów, którego nikt nie kwapi się opróżnić) oraz Far Cry 4 (z podobnych względów, choć nie jest tak zabugowany, jak gra od DICE).

Piszesz, że nie grałeś w Far Cry 3, więc polecę Ci właśnie tą grę - jak się spodoba to wtedy będziesz wiedział, czy chcesz grać w FC4.

 

Podobnie ma się sprawa z CoDami - piszesz, że ostatnio grałeś w MW2, więc zamiast zastanawiać się nad Advanced Warfare polecam ograć którąś ze starszych i tańszych części. Zresztą z Battlefield tak samo - najpierw ograj BF3 - taniej wyjdzie, no i "trójka" to ostatni porządny BF na PS3 - nowszych nie tykaj.

Odnośnik do komentarza

IMO grafika w jedynce wcale nie odstawała bardzo od dwóch następnych części, miała nawet swoisty urok dzięki temu ziarnistemu filtrowi ( wiele osób jednak go nie znosi),Należy się raczej obawiać framerate i drewnianego sterowania, ale mimo tego  w roku 2015 ME1 to nadal całkiem strawna gierka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...