Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niekoniecznie... Co prawda również najbardziej poleciłbym Wolfenstein The New Order, bo to mega kozak gierka (platynkę wbiłem i zdecydowanie powtórzę to kiedyś na PS4), ale akurat na PS3 napędzający ją silnik idTech cienko przędzie i czasem straszy brakiem tekstur (coś jak w RAGE).

W każdym razie przeszedłem i świetnie się bawiłem.

 

Natomiast w WATCH_DOGS oraz Far Cry 4 gram aktualnie i żadną "przepaścią" bym tego nie nazwał. Albo inaczej - owszem, na PS4 jest duuuuużo ładniej, ale wersja na PS3 również jest bardzo ładna, jeśli wcześniej nie widziałeś tej z PS4 :P

Zwłaszcza Far Cry 4 daje radę, w czym główna zasługa malowniczych plenerów, oferujących urzekające widoczki. W WATCH_DOGS na ulicach jest trochę pustawo, ale ogólnie również jest fajnie - poziom GTAV to nie jest, ale trzyma standardy wyznaczone przez serię Assassin's Creed.

Odnośnik do komentarza

Ok jak dla ciebie granie w 20-25fpsach zamiast stalych 30 to nie jest przepaść to pozdrawiam. 

 

 

trzeba chyba nie mieć oczu żeby czerpać przyjemność z grania w wersje ps3, do tego róznice na ps4 nie odda YT, ale 1080p, ostrość obrazu i stala animacja to jest zdecydowanie inne doznania. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie że to nie jest przepaść, a plusik poleciał przez pomyłkę, bo mi się palec omsknął :)

Gram od zamierzchłych czasów i gry mają mi dawać przede wszystkim FUN. Wraz z nadejściem ósmej generacji narobiło się jakichś dziwnych ludzików, dla których najważniejsze są rozdziałki i framerate'y... Żal mi was...

Gdyby ktoś postawił mi przed oczyma obydwie wersje i kazał patrzeć to jasne, że zauważyłbym różnicę i być może nawet spojrzałbym krzywo w kierunku PS3, ale ja nie mam w oczach miernika z DigitalFoundry i dopóki gra nie klatkuje, niczym Skyrim przed patchem, czy Dark Souls w Blighttown (które również jakoś przeżyłem), dla mnie nie ma problemu, bo wiele gier na PS3 mnie do tego przyzwyczaiło i okazjonalnych dropów nie zauważam, albo traktuję, jako coś zupełnie naturalnego.

Odnośnik do komentarza

pogroziłeś mi minusikiem ojej  :dafuq: no z tym, że jednej rzeczy nie rozumiesz stały framerate odziałowywuje na przyjemność z gry, na responsywność sterowania a także w takich tytułach far cry grafika to 85% doznań z gry i po co sobie psuć wrażenia? Co mnie obchodzi, że ty przeżyłeś jak gra chodzi w super cinematic 24 fps, ale rudiok pytał o to jak sprawują się te gry na starych konsolach grałem w FC na 360 i PS4 i powrót do 360 to jak powrót do czasów psx. 

 

Taki FC 3 chodzil poniżej 30 klatek nawet jak nic sie nie działo przy akcji było 20 fps i jak to dla ciebie jest FUN to ok, ale nie każdy ma tak niskie standardy. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie że to nie jest przepaść, a plusik poleciał przez pomyłkę, bo mi się palec omsknął :)

Gram od zamierzchłych czasów i gry mają mi dawać przede wszystkim FUN. Wraz z nadejściem ósmej generacji narobiło się jakichś dziwnych ludzików, dla których najważniejsze są rozdziałki i framerate'y... Żal mi was...

Gdyby ktoś postawił mi przed oczyma obydwie wersje i kazał patrzeć to jasne, że zauważyłbym różnicę i być może nawet spojrzałbym krzywo w kierunku PS3, ale ja nie mam w oczach miernika z DigitalFoundry i dopóki gra nie klatkuje, niczym Skyrim przed patchem, czy Dark Souls w Blighttown (które również jakoś przeżyłem), dla mnie nie ma problemu, bo wiele gier na PS3 mnie do tego przyzwyczaiło i okazjonalnych dropów nie zauważam, albo traktuję, jako coś zupełnie naturalnego.

 

granie w 25 fps to żadna przyjemność. za pierwszym razem gdy chłoniemy fajny klimat, fabułę i gameplay, aż tak się to nie rzuca w oczy, ale przy drugim podejściu, gdy zaczynamy zwracać uwagę na szczegóły, lecący na psyk framerate (najlepiej jeśli połączony z masakrycznym pop upem itp. goownami) potrafi odrzucić. 

Odnośnik do komentarza

Koniec sesji, można pograć.

Wcześniej przerobiłem: TLou, Gow3, Dark Souls I & II, Skyrim, Uncharted 2&3, Metro LL, RDR, Wipeout, GT5, AC - nie podobało mi się.

 

1) Devil May Cry - na czarnulce jedna z moich ulubionych serii, najbardziej chyba pierwsza część mi przypadła do gustu. Warto ograć częsci, które wyszły na ps3?

Może jakieś inne slashery? oglądałem wideo z haevenly sword, nie wiem czy by mi sie spodobało. 

 

2) Interesuja mnie gierki podobne do Uncharted, jakaś akcja, strzelanie/miecz, może wskakiwanie na jakieś platformy, do tego upgradowanie postaci/broni za punkty itp. 

 

3) Druga rzecz to gry taktyczne/rpgi, najlepsza giera w tym tylu to front mission 3, może jest coś przyblizonego na ps3?

 

4) Co jeszcze warto ograć? jakieś exy?

Odnośnik do komentarza

@Banny - mam nadzieję, że to "nie podobało mi się" odniosłeś tylko do AC, bo w tej linijce wymieniłeś tyle zajedwabistych tytułów, że gdybyś tak skwitował je wszystkie to nie mielibyśmy o czym rozmawiać :)

 

Ze slasherów to zdecydowanie DmC Devil May Cry (jednocześnie zahaczając o punkt drugi w Twoim poście), Bayonetta i Metal Gear Rising Revengeance.

 

Podobne do Uncharted... Nowy Tomb Raider - genialna gierka, no i nie grałeś w pierwsze Uncharted :)

 

Co do puntu trzeciego to polecam X-Com Enemy Unknown - mimo uproszczenia względem szanownego oryginału, nadal zostaje jedą z najlepszych, najbardziej wciągających gier taktycznych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2) Interesuja mnie gierki podobne do Uncharted, jakaś akcja, strzelanie/miecz, może wskakiwanie na jakieś platformy, do tego upgradowanie postaci/broni za punkty itp. 

 

4) Co jeszcze warto ograć? jakieś exy?

2) Do tego punktu idealnie pasuje Tomb Raider z 2013 roku.

 

4) Z wymienionych wczesniej przez ciebie gier polece God of War Ascension jako exa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oożesz, nie wiedziałem, że ninja gaiden został wydany na ps3. Zaczynać od 1?

 

za pozostałe tytuły dzięki! sprawdzę.

 

Wylicytowałem w tym tyg. GT6, Heavy Rain, Vanquish, niestety Bayonetty sie nie udało, ale obserwuje aukcje. DMC tez na pewno zakupię. 

Do tego Wasze propozycje.. Tyle gierek do ogrania :obama:

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...