Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Heavenly Sword jest najsłabsze w mojej opinii z wymienionej trójki i nie istnieje tam takie coś jak replayability(przchodzisz raz i potem może być coraz nudniej, dzięki "mnóstwie secretsów" lol). Jeśli nie grałeś w żadną z poprzednich odsłon NG na X-boxa to wal śmiało, ale miej na uwadze wysoki poziom trudności i fakt, że w przeciwieństwie do DMC4 nie będziesz się relaksował przy niej, a raczej irytował. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

No dobra co prawda konsoli jeszcze nie mam, ale mam już 2 gry - DMC4 i Obliviona, planuję kupić jeszcze trzecią. Zastanawiam się nad Uncharted lub Folklore, wiem że z jednej strony Uncharted to piękna grafika itd ale z drugiej strony czytałem, ze jest to niesamowicie krótka gra, oraz że jak na grę przygodową jest tu za dużo strzelania. Folklore to znowu długa gra, już po obejrzeniu trailerów spodobał mi się jej niesamowity klimat, przywołujący na myśl Medievila, zastanawiam się tylko czy przez dość duży backtracking nie będzie to nudna przygoda, czy są tam jakieś ciekawe questy itp? Jak wygląda edytor dungeonów?

Odnośnik do komentarza
Nie lubię GTA, co do MGS, to raczej nie teraz, ale w przyszłości na pewno. DMC4 na pewno nie sprzedam, bo mam w zwyczaju każde DMC przechodzić po kilka razy :D

 

 

Jezeli wybierac z tych dwoch to polece uncharted,bo to obowiazkowa pozycja na ps3,tymbardziej ze mozna teraz znalesc za grosze.Folklor nie kazdemu sie spodoba bo jest to specyficzny rpg.

Odnośnik do komentarza
Nie lubię GTA, co do MGS, to raczej nie teraz, ale w przyszłości na pewno. DMC4 na pewno nie sprzedam, bo mam w zwyczaju każde DMC przechodzić po kilka razy :D

 

 

Jezeli wybierac z tych dwoch to polece uncharted,bo to obowiazkowa pozycja na ps3,tymbardziej ze mozna teraz znalesc za grosze.Folklor nie kazdemu sie spodoba bo jest to specyficzny rpg.

Stwierdziłem, że najpierw obczaje dema z PSstore :D

 

Odnośnik do komentarza

Race Driver: Grid

czy

Ferrari Challenge :?:

 

Grałem w demo RD: G i powiem, że widok z kamery ze środka i "fizyka" jest miodzio, ale sądzę, że będzie podobnie jak we wcześniejszych wersjach na PS2, mowa o poziomie trudności, mianowicie niektóre wyścigi są hardcorowe, nie do przejścia. Więc się waham. O F Ch nie wiem nic.

Odnośnik do komentarza
Nie lubię GTA, co do MGS, to raczej nie teraz, ale w przyszłości na pewno. DMC4 na pewno nie sprzedam, bo mam w zwyczaju każde DMC przechodzić po kilka razy :D

 

 

Jezeli wybierac z tych dwoch to polece uncharted,bo to obowiazkowa pozycja na ps3,tymbardziej ze mozna teraz znalesc za grosze.Folklor nie kazdemu sie spodoba bo jest to specyficzny rpg.

Stwierdziłem, że najpierw obczaje dema z PSstore :D

no wlasnie

to jest naprawde dobra rzecz przetestowac gre nim sie wyda na nia 100-200zl i dziwne, ze (tak sie przynajmniej wydaje) nikt z tego nie korzysta tylko woli tutaj zadac pytanie

 

uncharted dobra gra

czy krotka? ciezko odpowiedziec, gdyz praca i zycie prywatne sprawiaja, ze mam bardzo malo czasu na granie i dlugosc (a raczej "krótkosc")gry mi nie przeszkadza (oczywiscie sa granice)

pierwsze przejscie na normal zajelo mi 8 godzin, teraz gram drugi raz z opisem, by zdobyc wszystkie medale i skarby

wiec nie jest chyba tak zle

Odnośnik do komentarza

Ze starcia DMC4, a NGS zwyciesko wychodzi NGS. Lepszy system walki (przynajmniej jest blok ;p ). Ale ogolnie to sa dwie rozne gry. DMC4 polega na biciu przeciwnika, zeby nie mial szansy na kontre. NGS jest bardzej "taktyczny". Czesto blokujesz, rollujesz i czekasz na wyprowadzenie kontry. Co kto lubi.

 

HS to zupelnie inny rodzaj rozgrywki. Wspaniala przygoda, ktora sie przezywa (w moim przypadku ;] ). Mi tam system walki spodobal. Wszystkie 3 gry sa fajne i we wszystkie nalezy zagrac/miec, jezeli lubisz slashery.

 

Edit: No i teraz mnie dopadlo pytanie z topica. Zupelnie nie mam pojecia co wziac. Ostrze sobie zabki na DMC4, ale z drugiej strony ma byc premiera na PCta na dniach, wiec troche szkoda mi kasy. NGS... Mam Blacka na Xboxa. Uncharted troche krotkie i demko wcale mi jakos mega nie podeszlo. DBZ jest za malo rozbudowane (20 postaci? 4 plansze?), zeby mnie zadowolic. Myslalem nad Folklore. Demko bardzo mi sie spodobalo, a i gra nie jest zle oceniania. Byc moze jeszcze Burnout, ale gralem tylko w jednego Burnouta na PS2 (tego ostatniego chyba) i znudzilo mi sie po 1 czy 2 dniach. Moze... No wlasnie, moze co? Czekam na propozycje ;]

 

Edit2: MGS odpada. Nie chce ogladac filmu o dziadku turlajacym sie w beczce gdzies w afganie ;]

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...