Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi z tym poziomem trudności. Mam za sobą jakieś 70% gry i nie mogę powiedzieć, żeby jakikolwiek wyścig dał mi naprawdę w kość, narazie. Wprawdzie było pare których nie mogłem zrobić samochodem, ale po przesiadce na motor poszło raczej lajtowo.

 

BTW - posadzcie kumpla (tudzież koleżankę :P) przed TV, dajcie do łapy pada, zapuśćcie mu jakiś wyścig na motorze z widokiem ustawionym na kokpit i poobserwujcie typa jak gra. Niezła beka xD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

3118.png

Goin' South - Meet the South Central Mechanic

 

3119.png

South Central Test Drive - Take 1 South Central vehicle out for a test drive

3120.png

Big Ballin' - Win 10 races in an SUV

 

3121.png

Low Ballin' - Win 10 races in a Low Rider

3122.png

Sigh Here - Complete 10 deliveries in South Central

3123.png

Easier than the Hills - Complete the South Central tournament

3124.png

Money for nothing - Complete the South Central Wager Mission

3125.png

Brother Time - Complete the 3 missions for the South Central time trial

3126.png

Been there, Done That - Finish the South Central career

3127.png

Goal ! - Finish all South Central Goal Attacks

 

Tak będą najprawdopodobniej wyglądać nowe osiągnięcia.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Zachecony forumowymi porownaniami z Test Drive Unlimited skusilem sie na MC:LA i niestety troche sie zawiodlem wlasnie brakiem wspolnym cech z TDU. Poslizgi? No niby cos tam jest, ale to na pewno nie TDU. Mimo wszystko pierwsza sesja zakonczyla sie po 8h grania (kolejne tez niewiele gorzej) , tak wiec po pierwszych chwilach i malym rozczarowaniu coraz bardziej wkrecam sie w gre, a syndrom jeszcze jednego wyscigu dziala tutaj znakomicie. Jedyne co boli to troche maly park maszyn. Juz niewazne ze fur nie ma wiele, wiadomo jakosc nie ilosc, niestety polowa z nich to badziewne hamerykanskie muscle cary, ktorych nawet nie mam ochoty ogladac, a co dopiero nimi jezdzic. Sytuace ratuja troche EVOIX, RS4 i pare innych bryczek, nowy DLC takze nie napawa mnie optymizmem patrzac na galerie nowych aut. Za to wirtualne LA jest po prostu genialne, wyglada pieknie i do tego jest tam masa roznych obiektow do rozwalenia/przestawienia.

 

Niestety dopiero teraz odkopalem watek o aktualizacji gry, ktora rzekomo zaniza poziom trudnosci. Noz (pipi) ze nie wiedzialem tego wczesniej, mam ponad 50% i jak dotad raczej nie bylo trudnosci z zaliczeniem jakiejs misji czy tez wygraniem wyscigu.

 

Jeszcze jedna rzecz mnie mega denerwuje, co chwile dzwonia do mnie jakies bambry zeby sie poscigac i ten telefon zaslania cala mape zawsze gdy chce gdzies jechac i potrzebuje skorzystac z minimapki musze poczekac az skoncza pierd^%^% i sie rozlaczy. Nie da sie jakos tego wylaczyc? Abonent czasowo niedostepny, lub wzorem GTA IV zlac i nie odbierac.

 

Ja wracam do gry zaliczyc jeszcze jakis wyscig, jednoczesnie wspolczujac blacharzom zmuszonym do gry w Undercover i inne wynalazki :P

 

Odnośnik do komentarza

Owszem ale Halooon 3 to dziecko i oczko w głowie M$ więc mogli sobie pozwolić i przykozaczyć z GS. Inne gry nie odważyły się ale i pewnie nie mogły przekroczyć 1250. Zapowiadane 10 achivów aż się prosi o 250 GS. Zobaczymy jak ulokują SC. Wokół już dostępnej mapy można by jeszcze upchnąć co nieco terenu do zwiedzania. Co do następnych dlc pewnie zrobią tak jak w TDU - paczuszka paru furek za ludzkie pieniądze i ogień.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...