Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaproponowania unikalny konkurs w którym masz okazję wygrać szansę na podarowanie mi klucza do bety Stacrafta 2! 

Zasady są proste - napisz posta który przekona mnie dlaczego właśnie ty masz być szczęśliwym zwycięzcą mojego konkursu, co jest specjalnego w TOBIE żebym przyjął klucz od ciebie.

Konkurs kończy się jutro wieczorem (poniedziałek, 22 marca, godzina 20:00). Zgłoszeń po terminie nie przyjmuję. Ogłoszenie zwycięzcy o 20:10

 

Zaczynamy konkurs, życzę powodzenia

 

*Należy tylko pamiętać żeby nie wysyłać kluczy przed zakończeniem konkursu, grozi za to dyskwalifikacja.

/ a wysyłanie odpowiedzi sugeruję robić przez PM, bo pisanie takich bzdur tutaj skończy się wręczeniem nagrody specjalnej = 20% ;) /stona

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Stonek wyluzuj to tylko forum. Chłopaki tylko dali do wiadomości że nie mają klucza a może się tak zdarzyć że ktoś kto dostał invite'a nie ma się z kim nim podzielić (a po co ma tracić czas na szukanie). To nie forum battle.net nie trzeba się obawiać że zaraz ruszy fala błagań o keya, zapełniająca kilka stron. Klucze można rozdawać, nie można ich tylko sprzedawać, więc jeżeli posty z linkami do zhaxowanej wersji są ok, to chyba tym bardziej to:P.

 

 

Ktoś się orientuje czy te acc założone na ver. beta będzie też obowiązywało w pełnej wersji? Czy może wszystkie konta będą kasowane przed wypuszczeniem gry?

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

nie ma szans żeby konta z bety przeszły do pełnej wersji.

prosta sprawa - kasa.

liczba kluczy do bety stale rośnie i może nawet będzie open beta, bo trzeba przed oficjalnym startem sprawdzić wytrzymałość serwerów.

problemem też są zabezpieczenia, podobno już są jakieś maphacki i inne przeszkadzajki...

reset statów jest głównie po to żeby wyrównać poziom - przy losowaniu przeciwników.

może będą jakieś nagrody, albo specjalne turnieje dla zwycięzców laddera. może właśnie klucze do pełnego sc2.

Odnośnik do komentarza

"W związku z liczbą graczy biorących obecnie udział w beta testach, ten reset bazy danych pozwoli nam na monitorowanie i testowanie warunków podobnych do tych po premierze gry (chociaż w mniejszym stopniu). Chcielibyśmy podziękować wszystkim za waszą cierpliwość, a także ciągłą pomoc i wsparcie w testowaniu StarCrafta II."

 

no po części masz racje. tylko, że nie wiem co reset statsów ma mieć wspólnego z obciążeniem serwerów.

myślę, że mimo tego że o tym nie piszą to wyrównanie poziomu jest ważne, bo wydaje się że jeszcze do końca nie jest losowanie przeciwników i ladder ogarnięty.

Odnośnik do komentarza

 

liczba kluczy do bety stale rośnie i może nawet będzie open beta, bo trzeba przed oficjalnym startem sprawdzić wytrzymałość serwerów.

Nie spodziewałbym się tego (open bety).

Cytat z Developer Chata

 

Q: Czy planujecie open betę dla każdego? Jeśli tak to kiedy?

A: Nie mamy obecnie w planach fazy otwartej bety.

Poza tym nie przypominam sobie open bety w wydaniu Blizzarda. Nie znaczy to oczywiście że takowej nie będzie, na pewno wszyscy przyjęli by taką wiadomość z radością ;)

 

Reset serwerów może pomóc przetestować początkowy placement system w ligach, teraz gdy ludzi już trochę pograli może system lepiej porozkłada ich do odpowiednich lig, bo podobno teraz jest z tym różnie (sporo graczy w silver/gold mocniejszych od tych w platinum). Moim zdaniem powinni wykorzystać system w którym wszyscy zaczynają na najniższych pozycjach/ligach/czymśtam i pną się do góry, wtedy nie było by tego rodzaju rodzynków.

 

PS. Na TL są już jakieś głosy potwierdzające kolejne friend invite'y, więc szczęśliwi posiadacze klucza do bety mogą sprawdzać maile.

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem. Nie jestem w stanie połączyć działającego AI z Replayami. Właściwie to replaye mi w ogóle nie chcą się odpalić, bo większość launcherów otwiera je w rozdziałce, której nie obsługuje mój stary monitor. Pozatym jak zrzucam te nowe cache, to przestaje mi gra w ogóle się odpalać, tak żeby zagrać z AI. :/

 

Jak wy macie to poustawiane? I czy na tym nowym patchu.

 

/ Ja już chce tą bete, albo pełną grę xD Bym się wkurzył jakby mnie wylosowało, ale na moje konto na tlenie z jakiegoś powodu nie przyszedł mail (z mailami microsoftu, czy upc tak było), albo przypadkowo bym je wykasował jak wpadło by mi do spamu xD

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie jestem w stanie połączyć działającego AI z Replayami. Właściwie to replaye mi w ogóle nie chcą się odpalić, bo większość launcherów otwiera je w rozdziałce, której nie obsługuje mój stary monitor. Pozatym jak zrzucam te nowe cache, to przestaje mi gra w ogóle się odpalać, tak żeby zagrać z AI. :/

 

Jak wy macie to poustawiane? I czy na tym nowym patchu.

 

darkblizz.com

nie ma chyba opcji żeby było to i to.

 

dawno nie dostalem tak milego email-a:

Congratulations! You?ve been selected to parti(pipi)ate in the beta test of StarCraft? II: Wings of Liberty?.

 

jak masz za dużo to się podziel. też bym chciał parti(pipi)ate. :D

Odnośnik do komentarza

Już znalazłem dobrego launczera i mam oba. Ale zaproszenia mi cholera brakuje, bo komp jest głupi nawet na AI 7.0. Chciałbym dostać w tyłek w końcu. Jedyne maile od "blizzarda", to dotyczące konta w wowie, którego niemam ;p Niby ktoś mi tam ciągle zmienia hasło i musze potwierdzać swoimi danymi. Beezeedura.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Już znalazłem dobrego launczera i mam oba. Ale zaproszenia mi cholera brakuje, bo komp jest głupi nawet na AI 7.0. Chciałbym dostać w tyłek w końcu. Jedyne maile od "blizzarda", to dotyczące konta w wowie, którego niemam ;p Niby ktoś mi tam ciągle zmienia hasło i musze potwierdzać swoimi danymi. Beezeedura.

Ktoś próbuje od Ciebie wyciągnąć dane.

Odnośnik do komentarza

 

fajna laska...ale i tak nie ma zadnego klucza w mailu (pszynajmiej ten online invate co ja dostalem)

powiadomilo mnie tylko ze moge sie zalogowac na moje konto na http://battle.net i sciagnac launchera

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu zostałem zjechany ośmioma Thorami. Grałem zergiem, narobiłem masę Speedlingów + Hydry z upgradem do ataku i pancerza (2lvl). Jednostki padały jak muchy, chyba mi się udało ubić tylko 3 Thory. Ofkors gość miał upgrady na tym samym levelu, a więc NIE Thory są dobre ; )

 

Serio ? Bo widząc "chodzący blok mieszkalny z działami" który atakuje... w zwarciu (!) i kosztuje prawie tyle co BattleC zachciało mi się śmiać. Chyba, że jakiś nowy patch wyszedł i ja nic nie wiem. I ta jego zdolność - ostrzał artyleryjski - nadal połyka 100 energii ?

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak dużo grasz w sc2, ale jedyny sensowny tech to chyba lekkie przegięcie.

obadaj sobie lepiej repy pr0 terran:

 

http://www.terran.pl/replaye/

http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays/

http://www.terran.pl/terran-tv/terran-tv-10-04-10-pocwicz-tvst-z-ravenem-w-sc2/

 

nie gram T, ale raczej Thory się niezbyt często pojawiają. jest masa innego techa... raveny, ghosty, czołgi, banshee czy bs.

 

Co mnie najbardziej w Terranie irytuje to jego ekonomia, naprawde trudno mi zrobić jakiś ubytek na wydobyciu.

 

ke? chodzi że eko słabe i T? no nie wiem, jak ogarniasz Mule to myślę że daje radę.

Odnośnik do komentarza

Ok, źle się wyraziłem.

 

Grając na terrana, niszcząc mu kilka SCVów nie robi to na nim wrażenia, robisz mulla i Income Ci podskakuje o 200, co w momencie gdzie inni maja srednio 600 jest cholernym przegięciem. 1 muł to 5-6 SCVów.

Chodziło mi o to że po patchu gdzie marudery są dość znacznie osłabione jedyny sensowny tech to tech w factory, co za tym idzie robisz tanki z supportem piechoty reaveny jeśli grasz na zerga, ghosty jeśli na Tossa, reasumując chodzi o to że fast mass piechoty nie jest już tak efektywny jak wcześniej co za tym idzie, trzeba myśleć bardziej przyszłościowo a factory takie właśnie są. Sam nie potrafię wyobrazić sobie gry w której ktoś zrobił osiem Thorów. @.@

Przynajmniej takie moje odczucie, swoją drogą zawsze chętnie zagram jeśli masz ochotę =)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...