Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

mogę zagrać, ale raz że mam konto z kumplem i nie zawsze mogę, a dwa to że gram 2v2 wyłącznie więc 1v1 wielkiego poziomu nie pokaże, ale zagram chętnie zawsze:)

może też być 2v2 - obecnie szukam TP, bo granie random jest często strasznie irytujące.

 

co do eko to toss ma boosta + lepszy system stawiania budynków, a zerg ma queeny więc nie wiem czy to jest aż tak wielka różnica.

patrząc na turnieje w sc2 to raczej terran jest najsłabszy...

 

co do piechoty to dobrze, że została osłabiona, bo przynajmniej teraz gra się inne rzeczy też, ale może rzeczywiście za mocno.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ile może kosztować piec (sama stacja) robiony pod SCII. Tak by chodził płynniutko bez pocenia się przy 22" w rozdziałce FHD ?

 

nie wiem czy na kompie za 2k będzie śmigać na ultra w każdym momencie.

szczególnie przy dużej ilości jednostek (przede wszystkim u zerga) nawet mocne kompy nie dają rady.

tak naprawdę blizz nie podał jeszcze końcowych wymagań, będą pewnie jak już zakończą prace.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja po obadaniu bety stwierdziłem, że Terrańska jednostka THOR to niewypał roku ? Serio, tak nie przemyślanego patentu nie było chyba jeszcze w historii RTSów :]

Czek dyzałt - http://www.starcraft2.net.pl/portal/sc2/1/1043/Husky_prezentuje_Koreanska_gra_z_Thorami_w_roli_glownej.html

 

Hmmm, ładne : ) Jednak coś to to potrafi. Ale i tak wole battele [;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem. masa ludzi dostała. czy przekręt...

 

portale o sc dostały masę zaproszeń.

każdy kto miał wcześniej też dostał.

może jakiś generator, ale myślę że blizz nic z tym nie zrobi, bo im teraz zależy żeby było jak największe obciążenie serwerów.

ważne że działa. nie chcesz - Twoja sprawa.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Czy chcę to raczej pytanie retorycznie. Wolałbym jednak uniknąć ewentualnych problemów, typu, zablokowane konto BNet, bo klucz bety był "lewy" z jakiegoś powodu. Nie znam się, dlatego się upewniam. Ludzie biją się w konkursach i temu podobnych, a tu jakiś przypadkowy szesnastolatek (wg profilu) ze Szwecji nagle rozdaje każdemu kto się zgłosi do jutra.

 

Mówisz, że dostałeś. Jest to sam klucz czy całe zaproszenie od Blizzarda takie jak wysyłają na maila? Na razie się zapisałem, ale trzeba czekać na klucz parę dni z tego co gość napisał.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
Giveaway ended! No more new subscribers will get keys, sorry.

I am aware of that everyone havn't received beta keys, but very many people have, and I hope you appreciate it

 

But why not subscribe anyways? Who knows if there will be more giveaways in the future?

 

Thanks to everyone, sending out the last keys asap

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał coś pograć to walcie - brass.brik

 

A jeśli ktoś jeszcze nie ma klucza i jest w stanie za niego zapłacić to jak ostatnio zajrzałem na allegro klucze chodziły po ~ 30zł (podobno na ebayu za kilka $ można wyrwać).

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ile może kosztować piec (sama stacja) robiony pod SCII. Tak by chodził płynniutko bez pocenia się przy 22" w rozdziałce FHD ?

 

nie wiem czy na kompie za 2k będzie śmigać na ultra w każdym momencie.

szczególnie przy dużej ilości jednostek (przede wszystkim u zerga) nawet mocne kompy nie dają rady.

tak naprawdę blizz nie podał jeszcze końcowych wymagań, będą pewnie jak już zakończą prace.

 

U mnie działa, na 1920/1080 Wszystko Ultra/Extream tam gdzie jest taka opcja, co śmieszne na Extream jest mneijszy spadek fpsów niż na ultra, chociaż na ultra wygląda to brzydziej ; p

 

 

Oh, kolejne 4 klucze doszły do mnie ; D

 

Blizzard, albo mnie docenia albo mam szczęście, łącznie rozdałem już z 10 kluczy ; D

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

To jakaś farsa. Dwa konta i key'a brak ;/ Jakby ktoś jeszcze miał klucz albo znał miejsce skąd można go zdobyć (gość z yt już chyba odpuścił) to byłym wdzięczny i zobowiązany.

 

Tak sobie słucham porównania wersji językowych (

) i mam nadzieje, że tak jak w przypadku innych gier blizz'a będzie można wybrać sobie wersje językową podczas podpisania key'a pod konto battle.net. Da się w ogóle później zmienić wersje jak już się wklepie key'a? Czy może coś przegapiłem i blizz zamierza wydać SC2 od razu w kilku językach na płytce? Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.