Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

To jakaś farsa. Dwa konta i key'a brak ;/ Jakby ktoś jeszcze miał klucz albo znał miejsce skąd można go zdobyć (gość z yt już chyba odpuścił) to byłym wdzięczny i zobowiązany.

 

mam konto od długiego czasu, a key mam z yt...

dużo kluczy jest rozdawanych na różnych stronkach starcraftowych, np: terran.pl czy starcraft2.net.pl

są klucze w różnych konkursach oraz masa kluczy rozdawana na forach przez ludzi którzy mają więcej niż jeden.

 

Tak sobie słucham porównania wersji językowych (
) i mam nadzieje, że tak jak w przypadku innych gier blizz'a będzie można wybrać sobie wersje językową podczas podpisania key'a pod konto battle.net. Da się w ogóle później zmienić wersje jak już się wklepie key'a? Czy może coś przegapiłem i blizz zamierza wydać SC2 od razu w kilku językach na płytce?

 

polska wersja językowa jest tragiczna, szczególnie jeżeli chodzi o tłumaczenie.

nie znajdę teraz tego info, ale jestem prawie pewien, że blizz oficjalnie pisał o tym że w sc2 będzie możliwość wyboru języka.

 

Człowiek się nie interesuje, wchodzi z ciekawości w temat o nowym Starcrafcie i się dowiaduje, że dzisiaj 4GB RAM-u to jest "mocno średni komputer".

 

test wydajności sc2 - dużo zależy od procka przy tej grze.

nie wiem skąd masz info, że 4GB ramu to "mocno średni komputer"??

Odnośnik do komentarza

StarCraft 2 wcale nie wymaga potężnego sprzętu. Na średnio wysokich detalach (czyt. tekstury i parę bzdetów na High, efekty i temu podobne na medium) Athlon II 2x 240, 2GB Ram z GeForce 7600 GT działa przez 99% czasu bez najmniejszych spadków w ilości klatek animacji, nawet przy dużej zadymie. Poza tym jakoś nie widzę szczególnej różnicy między Medium a High prawdę mówiąc - gra tak czy inaczej wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dwie rady na szybko:

 

1) Ustaw sobie rally pointy z Nexusów na minerałach (probki od razu po wybudowaniu idą kopać)

2) W Cybernetcis Core do wykupienia jest upgrade - Warp Gates. Chyba w każdej grze warto opracować go jak najszybciej. Pozwala on na ulepszenie Gateway'ów do Warp Gate'ów co pozwala ci warpować jedostki w każdym miejscu gdzie sięga pylon (albo rozłożony Warp Prism z Robotics Facility). Poza tym przyspiesza to produkcję jednostek z Gateway'ów(cooldown wynosi 30s dla każdej jednostki).

 

Nie wspominam o build orderach bo to nie jest najważniejsze (napewno nie w niższych ligach)

 

Odnośnik do komentarza

od początku była mowa o takiej mniej więcej cenie (+-20pln), więc mnie to nie dziwi.

że zdzierstwo straszne, szczególnie, że będą trzy części to co innego.

tyle, że bizzard wie co robi, bo ludzie i tak kupią w milionach.

 

ciekawe ile wersja online (bez płytki) będzie kosztować...

mimo planu kupna gry w preorderze chyba poczekam, bo liczę że po wyjściu cena może spaść do 150pln.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

od początku była mowa o takiej mniej więcej cenie (+-20pln), więc mnie to nie dziwi.

że zdzierstwo straszne, szczególnie, że będą trzy części to co innego.

tyle, że ACTIVISION wie co robi, bo ludzie i tak kupią w milionach.

 

ciekawe ile wersja online (bez płytki) będzie kosztować...

mimo planu kupna gry w preorderze chyba poczekam, bo liczę że po wyjściu cena może spaść do 150pln.

Fixed.

Na szczescie pozostale dwie czesci to tylko SP, chyba ze zrobia z tego jakies obligatoryjne dodatki by grac MP >_>.

Odnośnik do komentarza

Widzę osoby, które dostają dodatkowe klucze mają niezłą zabawę kosztem tych bez kluczy. Sorry, ale są ciekawe konkursy, są rywalizacje "kto pierwszy ten lepszy", ale są i żałosne pomysły jak ten powyżej.

 

Osobom bez klucza sugeruję tym samym olać tego typu cwaniaczków i popytać na innych stronach czy forach - szanse otrzymania klucza bez robienia z siebie idioty są znacznie większe.

Odnośnik do komentarza

Widzę osoby, które dostają dodatkowe klucze mają niezłą zabawę kosztem tych bez kluczy. Sorry, ale są ciekawe konkursy, są rywalizacje "kto pierwszy ten lepszy", ale są i żałosne pomysły jak ten powyżej.

 

Osobom bez klucza sugeruję tym samym olać tego typu cwaniaczków i popytać na innych stronach czy forach - szanse otrzymania klucza bez robienia z siebie idioty są znacznie większe.

 

No ta czyli wedlug tego co napisales zgredzi wyginajacy mordy na lamach PE sa zalosnymi idiotami tak ?

Wejdz w Hyde Park - -:Pokaż swoją twarz:- i zobacz ze niektorzy nawet nie musza udawac zeby dostac klucz :)

Edytowane przez KILa
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ma piernik do wiatraka? Wybacz, ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania.

 

Wiele widzę ostatnio konkursów, w których ludzie rozdają swoje dodatkowe klucze innym. O ile podoba mi się forma jakiejś łamigłówki, quizu, a nawet zwykłego "kto pierwszy ten lepszy", tak widziałem już kilka absurdów pokroju "wstaw swoje zdjęcie z.../robiąc głupią minę" itp. Ktoś gdzieś nawet z jakiegoś powodu chciał zdjęcie dowodu osobistego. Sorry, ale dla mnie jest to na równi z "zaszczekaj jak pies i pomerdaj ogonem".

 

Co by nie było offtopa, wraz z kolejnym patchem resetowane będą wszelkie statystyki, listy, punkty i temu podobne.

Odnośnik do komentarza

Co ma piernik do wiatraka? Wybacz, ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania.

 

Wiele widzę ostatnio konkursów, w których ludzie rozdają swoje dodatkowe klucze innym. O ile podoba mi się forma jakiejś łamigłówki, quizu, a nawet zwykłego "kto pierwszy ten lepszy", tak widziałem już kilka absurdów pokroju "wstaw swoje zdjęcie z.../robiąc głupią minę" itp. Ktoś gdzieś nawet z jakiegoś powodu chciał zdjęcie dowodu osobistego. Sorry, ale dla mnie jest to na równi z "zaszczekaj jak pies i pomerdaj ogonem".

 

Co by nie było offtopa, wraz z kolejnym patchem resetowane będą wszelkie statystyki, listy, punkty i temu podobne.

 

Nie chce mi sie z toba klucic nie chcesz brac udzialu to na ch...uja sie udzielasz, ma byc smiesznie to wszystko wiec GTFO

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Suavek nie spinaj się, biorąc pod uwagę że za klucze ludzie byli skłonni ścielić 300$, zabawa w hydraliska wydaje się prostym achievmentem. Szczerze powiedziawszy na teamliquid.net brakuje pomysłowych contestów, gdybym nie miał klucza do bety to gimp byłby na tapecie od kilku minut, a zamiast tego ogarniam kwasa na forum... <peace>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...