Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

1. wchodzisz na https://eu.battle.net/ i zakladasz tam konto jesli jeszcze nie masz.

 

2. logujesz sie na konto i dodajesz tam cd-key ktores gry blizzard ktora posiadasz.

 

3. po dodaniu wracasz na pole home i znajdujesz zielony napis "beta profile settings" nad okladka gry ktora dodales i tam wchodzisz.

 

4. sciagasz i uzywasz programiku ktory tam znajdziesz by przekazac informacje dotyczace twojego sprzetu.

 

5. zaznaczasz w ktorym/ilu betach jestes zainteresowanych i klikasz "update preferences"

 

 

 

 

jesli bedziesz mial szczescie zostaniesz wylosowany i dostaniesz na mail uzyty w tym koncie klucz do bety. druga fala losowan bedzie byc moze za jakies 8 dni jak glosza plotki.

 

 

 

 

gdyby cos jeszcze bylo niejasne to poczytaj tu http://www.starcraft2.com/beta-faq.xml (jezyk mozesz wybrac w prawym gornym rogu jesli by ci nie pasowal)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

trzeba. nie wiem czy wystarczy sam trial. wiem tylko, że powiedzieli, że ilość gier nie ma znaczenia.

ciekawe czy posiadany komp ma....

 

wczoraj miał być pierwszy turniej w sc2, ale chyba za mało chętnych było i przełożyli na 28.

jest już w sieci sporo repów, ale tylko nie które są na poziomie.

najbardziej gorliwi rozegrali już ponad 100 gier i zaczyna to powoli jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza

aha pograne, nie mam nic juz z blizzarda od lat:/

zawsze mozesz na allegro kupic cd key do starcraft+brood war za 10 zl. zawsze fajnie sobie przypomniec multi tam

 

Zawsze mozesz zalozyc trial WoWa czy cos.

Zreszta nie pamietam nawet czy trzeba jakies gry dodawac.

ma oficjalnym faq mozna wyczytac "In order for a Battle.net account to be able to opt in to upcoming beta tests, you must have at least one Blizzard Entertainment game that you own attached to the account. Please note that the World of Warcraft trial edition does not count toward this requirement." czyli trzeba pelna wersje a trial wow sie nie liczy.

 

na necie mozna znalesc takie screeny 21172.th.jpg ale to oznacza tyle ze tworca mial key z blizzconu i wtedy procedura jest troche inna

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że w grze będzie możliwość wyboru języka - zarówno głosów jak i napisów. Tym samym całkiem możliwe, że osoby przeciwne polskiej lokalizacji będą jednak mogły zakupić grę na miejscu, bez konieczności importowania jej zza granicy.

Odnośnik do komentarza

Panie Panowie, mam klucz :potter: dzisiaj poszła druga fala inwajtuff , sprawdzać skrzynki. Szansa jest dosyć spora, druga fala była większa od pierwszej, zbiegło się to z trzecim paczem do gry, dla mnie osobiście PC gaming wraca do łask YES YES YESS

Odnośnik do komentarza

heh. zawsze jest tak. Ci co dla jaj do dostali, a jak ktoś czeka od kilku lat to poczeka jeszcze pół roku...

 

grałem dzisiaj u kumpla trochę i gra naprawdę jest świetna - z żywymi graczami tym bardziej bo z cpu to już gram od tygodnia - info na forum terran.pl

 

zraz będę testował nowe AI. jak by ktoś sobie radził z instalacją to na PW.

Odnośnik do komentarza

heh a ja mam konto bn z wszystkimi grami blizzard jakie sie da tam dodac z wyjatkiem diablo 2 lod. (skandal ze nie da sie dodac warcraft 2 bn edition)

 

kompa mam takiego ze gra chodzi plynnie gdzies miedzy medium a high. gralem w sc1 tyle ze znalem gre na pamiec, od jakiegos czasu znowu gram w sc1 i ogladam jak gra pro korea.

 

i co z tego?

 

 

 

 

blizzard wybralo forme losowania i slusznie. nie jest to metoda sprawiedliwa(patrzac na wyniki bo to ze wszyscy maja rowne szanse jest juz sprawiedliwe imo) ale wszystkie inne sa jeszcze gorsze.

 

tylko potem zalosnie sie oglada walki kolesi ktorzy maja jakies dziwne cisnienie na wygrywanie i statystyki w sc2 jak trafia na kogos kto o sc1 nigdy nie slyszal a bete ma bo mu przyfarcilo czy przyniosl z blizconu.

 

 

 

 

czeka sie dalej na klucz i tyle. jak sie go nie doczeka tym slodsza bedzie pelna wersja.

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tym dla jaj to chodziło mi tylko i wyłącznie o to że patrząc na minimalne wymagania sprzętowe względem grafiki a mojego gf 6200 który jest kilka razy słabszy po prostu nie wierzyłem że będą chcieli sprawdzać to na tak słabych ustawieniach.

Inna sprawa że na rts'ach blizza straciłem jakieś 7 lat z czego 3 na SC. Więc i na SC2 się czekało;].

 

Nie jest tak źle można pograć for fun 1v1 i coś posprawdzać, nie ścina tak mocno nawet w walkach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.