Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

ale kurna ludzie... 7/10 to jest dobra gra... dzisiaj wszyscy czekaja na 10/10... 7/10 to nadal dobry gameplay i wciagajaca rozgrywka... poza tym warto sie zapoznac z recenzja. Too Human oceniony przez GT na 6.5/10 dla mnie byl gra na 8/10... kazdy ma inne podejscie sugerowanie sie ocenami jest gejowe...

Dziobak nie badz dupa, wyrob sobie wlasna opinie, a nie patrz jaka cos ma srednia... jak jakas zaiebista dupa w twoim gimnazjum bedzie miec niska srednia, to tez jej nie pozwolisz zrobic sobie laski?

Dokładnie , ja już parę lat temu przestałem się sugerować ocenami ( oczywiście w crapy z notami 3 olewam ;) ) takie gierki na 7 są naprawdę bardzo dobre . Ja przy Kung-Fu Pandzie i Bournie bawiłem się super chociaż to przecież na 7 .

 

Ja z przyjemnością odpale nowe SW

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz, zaraz...A kto niby stwierdził, że gra "7/10" jest słaba?!? Toż w czasach PSXa niektóre gierki, które otrzymały ocenę koło 6 w skali dziesiątki były warte pogrania...Przede wszystkim chodzi jednak o to, że twórcy przygotowują Nas na wielki hit, a tu pupa...gra ledwie dobra...Ja już wystarczająco rozpisałem się na temat błędów i niedopatrzeń w demie, ale jak zwykle postów nikt nie czyta (jakbym napisał na 100tys. znaków to MOŻE ktoś by raczył zauważyć)...

Odnośnik do komentarza
ale kurna ludzie... 7/10 to jest dobra gra... dzisiaj wszyscy czekaja na 10/10... 7/10 to nadal dobry gameplay i wciagajaca rozgrywka... poza tym warto sie zapoznac z recenzja. Too Human oceniony przez GT na 6.5/10 dla mnie byl gra na 8/10... kazdy ma inne podejscie sugerowanie sie ocenami jest gejowe...

Dziobak nie badz dupa, wyrob sobie wlasna opinie, a nie patrz jaka cos ma srednia... jak jakas zaiebista dupa w twoim gimnazjum bedzie miec niska srednia, to tez jej nie pozwolisz zrobic sobie laski?

1. Liceum kotku, liceum

2. Demo mnie odrzuciło, a nie mam tyle kasy, zeby ładowac ją w gry, które nie dosć że, ich dema są kiepskie, to jeszcze na domiar złego zbierają kiepski noty. To już jest podstawa do prywatnej oceny. Niewielka, ale jest.

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Mi się SW podoba, mimo, że przeczytałem komiks i już wiem jak się wszystko skończy. Ale ja jestem maniak uniwersum SW, większość gier mi się z tego uniwersum podoba, ale The Force Unleashed na Wii to będę chyba ubóstwiał ;d

 

I wcale nie uważam sterowania za skopanego o_O W demie całkiem przyjemnie mi się szlachtowało i nawet kamera nie przeszkadzała, to, że musiałem czasami ręcznie poprawiać w żaden sposób mnie nie dziwi ani nie uważam tego za coś złego.

Edytowane przez kendzior
Odnośnik do komentarza

A mi się podoba:) kumpel mówił, żebym nawet nie ściągął bo szkoda miejsca. se myślę coo tam zassam:) ściągnąłem i nie żałuję. skończyłem demo z niemałym bananem na mordzie:) graficznie na prawdę nie jest źle. animacja naszego sitha też całkiem dobra. fajnie się szlachtuję i używa mocy. Dla mnie 8 po demie i na pewno sprawdzę gdy gra trochę stanieje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja tam na grę czekam jak cholera, zarówno przed jak i po demie. Mam nadzieję, że Ultima nie zamuli i gierka na piątek wyląduje u mnie.

 

pokatowalem dzis demko znowu i w sumie w piatek gre biore bez wahania:D po demku ktore przeszedlem kilkanascie razy daje grze mocne 8 zobaczymy jak to sie przelozy na full

Odnośnik do komentarza

Ta gra dostaje takie baty od recenzentów, że aż mi żal LucasArts. Tak wielka firma nie potrafiła przez wiele miesięcy zauważyć, że ich dzieło jest lekko crapowate? 6,9 od prawie zawsze stawiającego wysokie noty GT to policzek w twarz. Gra kreowana wcześniej na hit musi być zabugowana, płytka i krótka aby od nich otrzymać taką ocenę.

Odnośnik do komentarza

Mi sie nie podoba troche sposob rozgrywki, moze przez to ze swego czasu zagrywalem sie w JKII/Jedi Academy. Rozwalka jest, wsjo jest, ale... brakuje tej plynnosci w kombosach, swobody w uzywaniu mocy i lajtsejbera na przemian. Na plus zdecydowanie fizyka, troche tej grze dodaje uroku. Da sie zagrac, dosyc przyjemne, jednak brakuje troche dynamiki i swobody. IMHO gra na 7/10.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po prawie dwugodzinnej sesji ze Star Wars i cóż tak jak myślałem ocenę na Game Trailers mogą sobie wsadzić. Gra jest na mocne 8 . Grafika prezentuje się super( jestem w drugim levelu w jakimś zrujnowanym mieście i bez kitu design cieszy oko) , muza z filmu potęguje klimat rzeźniczenia latarką do tego zabawa z fizyką ( wyrzucanie przeciwników w przepaść ewentualnie spuszczenie na nich trzech ton żelastwa bądź głazu wielkości samochodu robią robotę ) i ten prolog jako charczący Dark Vader ...

Na minus zdecydowanie dlugi loading po śmierci , kamera rodem z Ninja Gaiden no i troche combosy nie teges ( chociaż to może kwestia czasu )

peace .

Odnośnik do komentarza

Grę przeszedłem już kilka razy u kumpla, który ma przerobionego xboxa i jedzie na piratach... w sumie dobrze mam bo mogę sprawdzić grę przed premierą i czy warta kupna ;)

 

1 Poziom rozegramy jako Darth Vader na planecie Kashyyk. Ładnie się rozwalają drzewa czy też inne mosty :)

O fabule nie będę wspominał bo nie chcę spoilerować ;) Jest ona bardzo ciekawa i pełna zwrotów akcji. Są 2 zakończenia w tym jedno dosyć zaskakujące, które sporo miesza w sadze GW.

 

Moce... w demie było tylko "force push", "łapanie" i pioruny. W pełnej wersji dochodzi rzut mieczem, "wybuch" mocy i elektryczna bariera. W sumie nic specjalnego.

 

Jak już było wiadomo z dema wraz z zabijaniem wrogów naszej postaci wzrasta poziom doświadczenia. Wtedy dostajemy po 1 punkcie do rozdania w 3 kategoriach:

Force Power, Combo i zwykłe dopałki w stylu więcej HP, większy DMG, itp.

 

Każdą z naszych umiejętności można dopakować maksymalnie na 3 poziom, np. na 3 poziomie "Force Grip" możemy unieść 3 ludzi na raz.

 

Co do miecza świetlnego to możemy mu zmienić kolor (są między innymi: czerwony, fioletowy, zielony, niebieski, żółty, czarny) oraz dodać do niego dopałkę w stylu większy dmg czy też dodatkowe porażenie piorunami.

 

Kostiumów jest sporo. Większość dostajemy po wylądowaniu na nowej planecie, 2 są do odkrycia za każde zakończenie, kilka poprzez kody i 1 zapewne(tak jak czarny kryształ do miecza) poprzez znalezienie wszystkich Holocronów(świecące kostki porozrzucane na każdym poziomie. W każdym jest ich 15).

 

Gra jest dosyć krótka ale z chęcią się do niej wraca. Za 1 razem na poziomie Sith Warrior (odpowiednik medium) przeszedłem ją w ok. 8h. Następnie w celu obejrzenia 2 zakończenia na najniższym poziomie trudności zajęło mi to ok. 5 godzin... Co nie zmienia faktu że fajnie jest od czasu do czasu porzucać sobie szturmowcami ;)

 

Grafika stoi na przyzwoitym poziomie, szczególnie wstawki filmowe.

Dźwięk - wszystko to co znamy z Gwiezdnych Wojen ;]

 

Dziwią trochę szturmowcy którzy włączają sobie pole siłowe i wtedy nic nie możemy im zrobić naszą mocą O_o WTF? Było coś takiego w filmach?

 

Star Wars: The Force Unleashed jest bardzo dobrą grą mimo niektórych wad. Mi się spodobał ponieważ nie jestem wymagający. Sama zabawa fizyką(3 silniki fizyczne!) daje dużo radochy.

 

Na moim kanale youtube można znaleźć oba endingi i epicką walkę ze Star Destroyerem znaną z trailerów (Słaba jakość i brak oryginalnego dźwięku :/) . Specjalnie poszedłem do kumpla z programem i kartą TV^^

http://pl.youtube.com/user/wojnar90

 

Pytajcie a z chęcią odpowiem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...