Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Wiolku napisał:

Dobre herezje wchodzą widzę. Midsommar, Us, Get out słabe xd Może jeszcze Coś za mną chodzi jest kupą? 

No wszystkie te artystyczne horrory to jest go.wno pokacowe. Ale mozna sobie posamogwalcic ego, ze obejrzalo sie w y b i t n y film i przeczytalo wytlumaczenie na wikipedii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio obejrzałem Possessor(2020). Reżyserem jest syn Davida Cronenberga. Szału nie ma, ale jest całkiem klimatycznie, brutalnie i z ładnymi wizualiami. Chociaż to jest bardziej thriller sci fi z domieszką horroru. Na pewno coś mocniej niekonwencjonalnego w zalewie ostatnich filmów w tym gatunku. Czuć duszę Cronenberga w tej produkcji, a to najważniejsze. Czekam na kolejną ekranizację od niego. Jak ktoś jest fanem dorobku ojca, to niech wjeżdża śmiało.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

Ja ostatnio obejrzałem Possessor(2020). Reżyserem jest syn Davida Cronenberga. Szału nie ma, ale jest całkiem klimatycznie, brutalnie i z ładnymi wizualiami. Chociaż to jest bardziej thriller sci fi z domieszką horroru. Na pewno coś mocniej niekonwencjonalnego w zalewie ostatnich filmów w tym gatunku. Czuć duszę Cronenberga w tej produkcji, a to najważniejsze. Czekam na kolejną ekranizację od niego. Jak ktoś jest fanem dorobku ojca, to niech wjeżdża śmiało.

Possessor dobry film. Jest w nim coś niepokojącego.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Freaky (2020) czyli po polskiemu Piękna i Rzeźnik. Niesamowite tłumaczenie xD. Ale mniejsza o to, pan Christopher Landon czyli koleś od Happy Death Day atakuje z nowym horrorem. Znowu w komediowym stylu i znowu mu się to udaje. Jest krwawo i zabawnie. Widać że ma pomysł na ten gatunek. Fabuła, seryjny morderca zamienia się ciałami z nastolatką. No ja się bawiłem przednio. Oczywiście w związku ze zmianą ciał można się czepiać głupot fabularnych, ale mi to nie przeszkadzało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...