Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

The Invisible Man - polecam, to dobry film jest. Całość opiera się na tworzeniu atmosfery głównie za pomocą złowieszczego dźwięku i dość sporym zdystansowaniu od osoby niewidzialnego człowieka co jest świetnym zabiegiem.

Elizabeth Moss aktorsko jak zawsze absolutnie genialnie.

 

7+/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Miałem identyczne odczucia jak Rozaliusz. Film jest fatalny! Do tego stopnia, że nawet nie chciało mi się go komentować. Klisze, wyświechtane schematy, aktorstwo na poziomie minus 1. Towarzystwo się jara, recki też raczej przychylne, a ja męczyłem się na tym jak cholera, praktycznie zmuszając się by jakoś wytrwać do końca. No nie, nie dla mnie takie kino. Chciałem spróbować, dać szansę, przekonać się... nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Masorz napisał:

The Invisible Man - polecam, to dobry film jest. Całość opiera się na tworzeniu atmosfery głównie za pomocą złowieszczego dźwięku i dość sporym zdystansowaniu od osoby niewidzialnego człowieka co jest świetnym zabiegiem.

Elizabeth Moss aktorsko jak zawsze absolutnie genialnie.

 

7+/10

Przychylam się. Nie oglądałem żadnego zwiastunu, ba z góry założyłem że to kolejna wariacja o nieudanym eksperymencie w wyniku którego koleś stał się niewidzialny i teraz szaleje. A tu taka niespodzianka, bo od początku do końca trzyma poziom i ogląda się to dobrze.

 

W lesie dziś nie zaśnie nikt - nasi nie umieją w horrory. Przepis na polski slasher jest tu prosty, wziąć motywy znane z innych horrorów i je wymieszać, nieudolnie, mega nieudolnie. Wiele scen żywcem wyjętych z innych filmów, tylko co z tego jak jest to zrobione słabiutko. Naprawdę parę razu musiałem zrobić pauze i się mocno zaśmiać lub złapać za głowę. A już motyw z

Spoiler

meteorytem. Ja pi.erdole xDDD. Litości kto to wymyślił, i jeszcze za takie bagno wziął kasę.

Spoiler

 

 

Takich scen można by wymieniać jeszcze sporo. Jak ktoś nie ma ewidentnie co zrobić z czasem lub jest wstawiony (mniej zaboli) może obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jotrazydwa napisał:

Znasz się Pan? Jakie najlepsze filmy o zombie w ostatnich latach były? Mam teraz nocami czasu trochę to bym coś obejrzał a jestem nie na czasie z filmami.

Nie wiem czy się znam, ale staram się oglądać jak coś mi wpadnie w oko. Od czasu Train to Busan raczej wszystko co oglądałem w tym temacie było dość przeciętne, a nawet słabe, oprócz Zombieland 2. A jakby tak rzucić jeszcze parę lat wstecz to z takich co mi się podobały to: Wyrmwood: Road of the Dead, Zombie SS 2, Łowcy Zombie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak jesteśmy przy Lovecraft'cie to niedawno obejrzałem Underwater [2020] ten z typką ze Zmierzchu. Ogółem taki akcyjniak/horror bez szału ALE ma trochę klimatu pierwszego Obcego i końcówka ma coś co powinno zadowolić fanów przedwiecznego.

 

 

Widziałem też Crawl, taka współczesna Anakonda tyle że zamiast węży mamy aligatory - 4 piwa/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, tukan napisał:

Jak jesteśmy przy Lovecraft'cie to niedawno obejrzałem Underwater [2020] ten z typką ze Zmierzchu. Ogółem taki akcyjniak/horror bez szału ALE ma trochę klimatu pierwszego Obcego i końcówka ma coś co powinno zadowolić fanów przedwiecznego.



Hah, ten film ma tyle cytatów wizualnych z Alien/Aliens(łącznie z pracą kamery), że na początku seansu dziwnie się czułem oglądając Underwater, ale generalnie to rzemieślnicze kino rozrywkowe, bez większych ambicji (i dobrze, bo film wie czym jest). Końcówka zaskoczyła mnie pozytywnie. Nie ma też jakichś większych minusów (chociaż postać grana przez T.J Millera irytowała mnie mocno) więc można obejrzeć, szczególnie, że podobnych filmów generalnie robi się co raz mniej.
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi te całe underwater przypomniało film leviathan z 89.Pamiętam jak za łebka oglądałem przez palce.A dziś sam trailer taki bekowy trochę.

 

Jakby wam było mało wody i podwodnych zwierzątek to wyszedł film Sea fever może ktoś widział.

 

 

Edytowane przez czesio83
...
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 12:09, Hendrix napisał:



Hah, ten film ma tyle cytatów wizualnych z Alien/Aliens(łącznie z pracą kamery), że na początku seansu dziwnie się czułem oglądając Underwater, ale generalnie to rzemieślnicze kino rozrywkowe, bez większych ambicji (i dobrze, bo film wie czym jest). Końcówka zaskoczyła mnie pozytywnie. Nie ma też jakichś większych minusów (chociaż postać grana przez T.J Millera irytowała mnie mocno) więc można obejrzeć, szczególnie, że podobnych filmów generalnie robi się co raz mniej.
 

Zgadzam się, że film jest całkiem w porządku i mogę dać z czystym sumieniem 6/10 (to takie pozytywne 6).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.